.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 98
  1. #1

    Нещо За Dj-те

    Абе тука ф форума има ли хаус маняци .. и домашни дж.. тей да се изразя дет си праят миксове... с програмки и т.н. ако има да пишат тука да споеделяме миксове тфа онова тракс туй онуй... Темата е Забранена за чалгари... ако си такъв немаш право на глас

  2. #2
    има едно парче което не е хаус амии... не мога да определя стила много е здраво само да го намеря ще ти го покажа
    Любов ли ? Тя не съществува . Курви? Курволяк колкото щеш...

  3. #3
    Супер фен Аватара на Anf3tamin4o
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    От =МърЗеЛаНдИя=
    Мнения
    2 169
    Има разбира се но По скоро Хаус маняци
    Много ме мързеше и все още ме мързи и едва-едва написах това отгоре.
    My Face

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Има, но има и такива, като господина над мен, които веднага ме оплюват, че не слушам истински хаус, затова си мълча аз.
    Ти миксираш ли(автора)? Аз засега имам няколко не особено успешни опити- колкото за майтап, но мисля като се поосвободя малко да се заема сериозно.

  5. #5
    ем... може да се каже.. с виртуал дж се казва програмата... и с техника .. hercules Dj Control mp3.. потърсете в гоогле и ще видите.. някой ако се интересува може и да му дам някой мой микс.. и кво разбирате под истински хаус... хауса е общо казано има поне 20 разновидности трибъл електро прогресив... много са мързи ме да ги пиша

  6. #6
    Супер фен Аватара на Anf3tamin4o
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    От =МърЗеЛаНдИя=
    Мнения
    2 169
    Цитирай Първоначално написано от pi0neer
    ем... може да се каже.. с виртуал дж се казва програмата... и с техника .. hercules Dj Control mp3.. потърсете в гоогле и ще видите.. някой ако се интересува може и да му дам някой мой микс.. и кво разбирате под истински хаус... хауса е общо казано има поне 20 разновидности трибъл електро прогресив... много са мързи ме да ги пиша
    Оплювам я защото човек не може да слуша хаус и чалга и да се нарича хаусър а под истински хаус се разбира да слушаш само хаус не да слушаш и метъл и чалга
    Качи ги парчетата някъде и ще се радвам да ги чуя
    Много ме мързеше и все още ме мързи и едва-едва написах това отгоре.
    My Face

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Панацея
    Мнения
    1 667
    Еми има и такива, за които тази музика е живота им (визирам себе си ). Аз сега съм зарибен много по electro-то, въпреки че в момента наи-фрапиращ е minimal-a Иначе - да, миксирам си за кеф само от почти година
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    Pravih sex i iskam pak napulno sum seriozna !!!
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    emi 4oveka mi spi i mi e jal da go sabudq..a sum gola i se pipam
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    vie ste nedorazviti !!!!

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Панацея
    Мнения
    1 667
    Цитирай Първоначално написано от Anf3tamin4o
    Цитирай Първоначално написано от pi0neer
    ем... може да се каже.. с виртуал дж се казва програмата... и с техника .. hercules Dj Control mp3.. потърсете в гоогле и ще видите.. някой ако се интересува може и да му дам някой мой микс.. и кво разбирате под истински хаус... хауса е общо казано има поне 20 разновидности трибъл електро прогресив... много са мързи ме да ги пиша
    Оплювам я защото човек не може да слуша хаус и чалга и да се нарича хаусър а под истински хаус се разбира да слушаш само хаус не да слушаш и метъл и чалга
    Качи ги парчетата някъде и ще се радвам да ги чуя
    +1 Д0лу чалгата !!!!! тва са пълни ла*на, дет тря се разкарат от БГ сцената. Това е моето мнение. Като искасх да разнообразяваш хауса слушай electro trance progressive minimal drum and bass hardstyle techno, schranz Аз така правя и години наред това е мойта музика, моят живот Viva La Comics club, PR club, Masai ~
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    Pravih sex i iskam pak napulno sum seriozna !!!
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    emi 4oveka mi spi i mi e jal da go sabudq..a sum gola i se pipam
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    vie ste nedorazviti !!!!

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Панацея
    Мнения
    1 667
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    какво се карате при положение, че всичките сте чалгарчета...

    като искате да сте ъндърграунд слушайте кръст
    Да ме нарекат чалгар е най-голямата обида за мен!!! П0връща ми се 0т тая музика !!!!!!!!!
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    Pravih sex i iskam pak napulno sum seriozna !!!
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    emi 4oveka mi spi i mi e jal da go sabudq..a sum gola i se pipam
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    vie ste nedorazviti !!!!

  10. #10
    Електрониката,рока,техното и хауса ми са любимци най ги слушам.Попринцип отначало слушах предимно R&B i HIP-HOP и Mettal малко и разни други,ама мой роднина стана DJ в една дискотека и нали един ден отивам у тях сядам пред компа му ще пускам музика и като гледам Discography,техно,хаус пускам първата песен слушам пет минути и айде на Winamp-a на моя компютър и така се зарибих.

  11. #11
    pi0neer раздела,мойто дете,раздела....
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  12. #12
    Повече от фен Аватара на Octofunk
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    New Kind of World
    Мнения
    420
    От хаусърчета (ака фешъни) , които си мислят, че разбират от електронна музика и тръбят наляво-надясно, че това е най-яката музика и "същината на живота", а като ги питаш за имена от хауса те ти казват примерно Lucky You и............
    Бегаите бе...

  13. #13
    Аватара на ^Sam90^
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 173
    Авторе, като си толкова голям "хаусър", не се ли досети, че това е стил музика => е за раздел Музика?! Близко е до акъла, но явно си прекалено голям "хаусър", за да го използваш.
    И темата е забранена за "чалгари"? А ти кой си, че да се разпореждаш?
    Има болезнено много теми за правене на мискове, използване на програми за това и "СаМо ХаУс". "I <3 HoUsE" и т.н. и т.н....
    ох, патетично...
    And now I make a spell,
    "forget I've ever been here"!
    Don't ask, I won't tell,
    may all of our pain dissapear!


  14. #14
    Бе кат не ви харесва не четете .. съжалявам.. ако може някой модератор да я премести темата.. щом не е за тука.... също така ми вище приятелите в www.myspace.com/djelectrodj и тогава пак ми кажете кой бил чалгаджия кой не ... и хауса няма нищо общо с фешанчетата нещо сте с грешна информация и точно тука дет се прайте на големи разбирачи сигурно даже незнайте кой са David amo & Julio Navas пример ви давам... И ако не бях зарибен хаусър дали щях да си харча парите на майка си ... ( понеже съм малък още ) да ходя в испания... да се насладя на истински клубен живот... за съжаление неможах да се насладя на ибиза.. но успях да ида в 1 дискотека.. която 50 - те евро който бяха за вход си заслужаваха.... дискотеката е ... www.pachalapineda.com това мисля и беше линк-а .... явно сички си мислите че по хаус за зарибени сички за гъзария щото хауса е фешън... можеби.. зарибени по некфи комерс лайна... като както казахте lucky you истинския хаус е ъндърграунда .... поне за мене.... познавам се лично и с мн добри и известни бг дж.. като балтазар диан и т.н. не виждам за кфо веднага тръгвате да нападате ... и си вадите изводи от някой тапаци дет се праят че слушат хаус праят се на маниаци а всъщност у тях дънят кондйо и се кефят....

  15. #15
    Аватара на ^Sam90^
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 173
    хаха какво си тръгнал да се доказваш, даже вече и линкове пуска... толкова ли държиш всиииички да разберат, че слушаш Хаус? Е, точно това е позьорщината!
    И да те светна - след съгласна се пише Ьо, а не Йо (елементарни правила в нашия език )
    And now I make a spell,
    "forget I've ever been here"!
    Don't ask, I won't tell,
    may all of our pain dissapear!


  16. #16
    допълвам... за да си истински "хаусър" да се изразя като вас... не тря само да слушаш музиката. ... трябва да я чуваш... да я чувстваш в себе си .... не просто щото 2-3 парчета те кефят и вече аз слушам хаус слушаш на баба си лайната... а ако толкоз се интересувате ако ме питате за хаус.. да ви кажа няколко добри трак-а тей де напрао моят чарт.. поне за сега.. ако можете ги намерете ако неможете.. здраве да е Dustin Robbins & Allan Ramirez - Elektric Paco Maroto Remix , Dj Balthazar & JackRock - Elroy Doil ,Dj Balthazar & JackRock - Apex , Freddy Mercury - Living On My Own ( Tribal Remix), Danny Graham Feat. Clara Dacosta - Freakin (We Love Ibiza Remix), Elio Riso & Raffunk - To Be Or Not To Be ,House Of Pain - Jump Around (Micky Slim Remix) ,delicious feat. tiger lily - yours (dj sonic mix),Naed Mika - Schizomatic,Flat Mode - Play This Game, Juanjo Martin & Javi Reina - Sleepless in Madrid ,Made By Monkeys - I Try (Arenna Mix), 16. Rocco Mundo & Onno feat Mirlo - Je T'Aime (Jerome Ismα-) , Jimmy James - Fashionista (Terranova Circuit Mix) Ето Заповядайте .....

  17. #17
    пък ти сам 90 ли си къф си вари слушай кака камелия и мишо шамара и не ме занимавай с пубертетски проблеми вари си мажи пишката с одеклон да мирише на убул и вари еби козите на село айде жив и здрав посерко че и разбирач

  18. #18
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Цитирай Първоначално написано от Anf3tamin4o
    Цитирай Първоначално написано от pi0neer
    ем... може да се каже.. с виртуал дж се казва програмата... и с техника .. hercules Dj Control mp3.. потърсете в гоогле и ще видите.. някой ако се интересува може и да му дам някой мой микс.. и кво разбирате под истински хаус... хауса е общо казано има поне 20 разновидности трибъл електро прогресив... много са мързи ме да ги пиша
    Оплювам я защото човек не може да слуша хаус и чалга и да се нарича хаусър а под истински хаус се разбира да слушаш само хаус не да слушаш и метъл и чалга
    Качи ги парчетата някъде и ще се радвам да ги чуя
    Айде щом си толкова готин хаусър и така добре ме познаваш, докажи ми ако обичаш, че слушам чалга- то е хубаво да си вярваш, ама като си измисляш, поне си измисляй за себе си, защото ВЪОБЩЕ НЕ МЕ ПОЗНАВАШ. И слава Богу- с такива готини като тебе - нищо общо

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Цитирай Първоначално написано от pi0neer
    пък ти сам 90 ли си къф си вари слушай кака камелия и мишо шамара и не ме занимавай с пубертетски проблеми вари си мажи пишката с одеклон да мирише на убул и вари еби козите на село айде жив и здрав посерко че и разбирач
    Срам за хаус нацията...аз амфетаминчо чакам още да ми каже защо аджеба съм чалгарка

  20. #20
    Повече от фен Аватара на Octofunk
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    New Kind of World
    Мнения
    420
    pi0neer бегай надалеч бе. Кой си ти да казваш какво всеки един от нас да слуша (седя по подписа ти). И аз не харесвам чалга, не я слушам, но не налагам мнението си, че никой друг не трябва да я слуша. Като ги кефи, океи, проблеми няма. Хауса в момента е толкова разводнен, че много малко неща са истински underground и те не са тези неща, които ти си изброил. Още повече, като гледам, че искаш да ходиш в Ибиза.... мнението ми се затвърждава. Най-добрата UNDERGROUND клуб-сцена в момента е в Берлин, не в Ибиза.

    Ае поживо поздраво.

  21. #21
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    pi0neer ти си толкова хаусер колкото аз съм метал...
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  22. #22
    Супер фен Аватара на Anf3tamin4o
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    От =МърЗеЛаНдИя=
    Мнения
    2 169
    Цитирай Първоначално написано от ^Santra^
    Цитирай Първоначално написано от pi0neer
    пък ти сам 90 ли си къф си вари слушай кака камелия и мишо шамара и не ме занимавай с пубертетски проблеми вари си мажи пишката с одеклон да мирише на убул и вари еби козите на село айде жив и здрав посерко че и разбирач
    Срам за хаус нацията...аз амфетаминчо чакам още да ми каже защо аджеба съм чалгарка
    Погледни си старата тема дето пусна преди време и яла пак да говориме
    Много ме мързеше и все още ме мързи и едва-едва написах това отгоре.
    My Face

  23. #23
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Цитирай Първоначално написано от Anf3tamin4o
    Цитирай Първоначално написано от ^Santra^
    Цитирай Първоначално написано от pi0neer
    пък ти сам 90 ли си къф си вари слушай кака камелия и мишо шамара и не ме занимавай с пубертетски проблеми вари си мажи пишката с одеклон да мирише на убул и вари еби козите на село айде жив и здрав посерко че и разбирач
    Срам за хаус нацията...аз амфетаминчо чакам още да ми каже защо аджеба съм чалгарка
    Погледни си старата тема дето пусна преди време и яла пак да говориме
    Темата, за която говориш я направих освен, че нямаше такава, а и защото исках да има някаква приемственост. Защото все някой или по някакъв начин те запалва по някаква музика- при мен съвсем случайно- записан диск на морето- аз си го свалих. Ако наистина ме познаваше, щеше да знаеш, че преди съм слушала не чалга, а регетон. А да направиш някой неориентиран човек такъв, какъвто искаш изобщо не е трудно. Мисли по дяволите!

  24. #24
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Ето и линка за темата, която бях пуснала
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=118256
    и, от която анфетаминчо реши, че съм бесната кючекчиика.

  25. #25
    pi0neer ти още на Виртуала+Конзола ли си е брат?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си