.
Отговор в тема
Страница 3 от 8 ПървиПърви 1234567 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 188
  1. #51
    или пък ако мойе да ми намерите произжедението Цветарка плс много ми трябва

  2. #52

  3. #53
    бладодаря ти много Sintya

  4. #54
    ХОТА ОМОЛЯВАМ ВИ АМА ВИ МОЛЯ ОТ СЪРЦЕ МОЛЯВИ ЕСЕ НА ТЕМА:
    нравствения закон на съвременния човек-есе
    ОМОЛЯВАМ ВИ ТРЯБВА МИ ЗА УТРЕ ЩОТ КО НЕ НАМЕРЯ ОТСТААМ НА ИЗПИТ(ПОПРАВИТЕЛЕН) ПЛС ПЛС ПЛС ПОМОГНЕТЕ =D> =D> =D> =D> =D>

  5. #55
    темата е ''Мисията 'Прометей' ''(есе по повод на трагедията на Есхил ''Прикованият Прометей'') спешно е

  6. #56
    Какво може да ми каже една снимка? Съчинение

  7. #57
    Образът на пътешественика и на водната стихия
    (съчинение разсъждение върху произведението на Алеко Константинов Ниагра)

    плс за утре ми е мн е важно
    Каж1 и че пАк щ3 заКъSн33ш!ОбяСн1 и ч3 ОsТаwаш S MeN,ЗащОтО Т1 и Аз ТрЯбwА Da S3 ля-ля-ля!!!

  8. #58
    Моля ви да ми помогнете ! Имам да пиша есе на тема "Зъбът на клеветата" Сеедно да отговаря на въпроса " каква роля играе клеветата в живота на хората ?" и горе доло да се опира на " Българският език " от Иван Вазов Ако можете да ми помогнете пишете ! Мерси предварително !
    AkY uCkAтE дА сU пUшЕТu Mu Na SkYpE kItI_96 ;] Зъ ПоИчИ кУнТаКтИи... ТъРсЕтЕ рАзКлУнИтЕлИ... xD

  9. #59
    ''Любовта в живота на съвременния човек'' от творбата ''Неразделни''

  10. #60
    Трябва ми информация за Зелена революция в Индия...
    Много ще съм ви благодарен ако ми помогнете!

  11. #61

    spe6no

    за или против воденето на диви животни в дома??? (есе) спешно е за днес ми е плс хелп

  12. #62
    Мда и на мен ми трябва анализ на "Прииждат, връщат се" на Дебелянов, но нищо ни намирам.. помогнете, моля вии

  13. #63
    моля ви да ми помогнете трябва ми съчинение разсъждение на тема " За сърцата що се любят и смъртта не е раздяла " като се опирам на стихотворението Неразделни моля ви спешно е ..
    AkY uCkAтE дА сU пUшЕТu Mu Na SkYpE kItI_96 ;] Зъ ПоИчИ кУнТаКтИи... ТъРсЕтЕ рАзКлУнИтЕлИ... xD

  14. #64
    моля ви спешно ПОДБОРЕН преразказ на част от главата "Представлението" от Под Игото
    частта е - публиката по време на представлението на Многострадална Геновева
    моляяя вии във вторник имам класна

  15. #65
    Аватара на iolety
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    София
    Мнения
    6
    Моля ви Моля ви Моля ви! Съчинение на тема " Елин Пелин-майстор на художественото описание." МОЛЯ ВИИИ

  16. #66
    трябва ми текст на ЕДНА от темите:
    '' Ако имах вълшебната лампа на Аладин... ''
    '' Ако баща ми беше президент на Република България... ''
    '' Ако имахме свободен час по математика... ''

    МОЛЯЯ ВИИИ ! МН СПЕШНООО ! МОЛЯЯ ВИ НЯКОЙ ДА МИ ПОМОГНЕЕ ПЛС ПЛС ПЛС !!!! ;(

  17. #67
    трябва ми трансформиращ преразказ на ''По жътва'' от името на Никола пла

  18. #68
    С какви средства са изразени любовта и раздялата в "Тавански спомен "? на ЛС моля
    `Cause I needed
    I need to hear you say
    That I love you
    I have loved you all along

  19. #69
    имам да пиша съчинение по литература на тема нужно ли е да изучаваме българския език иили защо изучаваме българския език .. ако може някой да помогне ...
    Shte pomagam vinagi kogato moga !

  20. #70
    хелп плс
    Shte pomagam vinagi kogato moga !

  21. #71
    Теглете безплатно от Pomagalo

    Днес изпратих sms на 1922 с текст P2 и си поднових абонамена за период от 1 месец . Ако ви трябва нешо от помагало използваите тази регистрация eminem9876@abv.bg и паролата е 9101141404 .
    Ако искате да ми благодарите моля кликнете на някои от рекламите в този сайт http://myfunnyworlds.blogspot.com/ .
    Ако не си вкусвал дори и капка от любовта, значи си изпуснал много

  22. #72
    В петък имам класно по Литература. Оная (мразя я) ни даде 3 произведения - Граф Монте Кристо ; Дядо Горио ; Бела Ми - и ни каза, че ще даде една тема от тях. Възможностите са : 2 теми от "Граф-а", по 1 тема от "Дядото" и "Бела Ми", но не ни даде самите теми... Та питането ми е : знаете ли кои са по-основните и по-често давани теми на тези произведения, та да знам какво точно да търся ...

  23. #73
    Помогнете ми трябва ми темата за Духовния портрет на българина според повестта "Българи от старо време"

  24. #74
    трябва ми есе на тема ,,Най-ценното е невидимо за очите'' моля помогнете ми спешно е

  25. #75
    Понеже никъде не намерих подобна тема и искам да помоля за текст тема "лятна любов" .ще съм мн благодарна

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си