.
Отговор в тема
Страница 7 от 8 ПървиПърви ... 345678 ПоследнаПърви
Резултати от 151 до 175 от общо 188
  1. #151
    Ako някой може да ми помогне ще съм му много благодарна! Трябва ми есе на тема- Човек не може да се издължи никога на тези които са му помогнали защото когато не им дължи вече пари им дължи признателност - това е цитат от граф монте кристо :S

  2. #152
    Трябва ми есе на тема "Любовта,омразата и личният избор на човека" в разказа Дервишово семе.Моляя помогнете!!Мерси предварителноо

  3. #153
    Бих искала да помоля за помощ ... трябва да напиша есе на тема "Етична недостатъчност в бизнес средата" много ще се радвам ако някои даде мнение по темата само моля да ми пишете лични съобщения защото съм нова в сайта и още не съм свикнала С: Предварително много благодаря

  4. #154
    Трябва ми ЛИС на тема на Дервишовото семе - "Любовта или дългът - кръстопът" ; Крадецът на праскови - "Свободен да обича"; Преди да се родя - пак някаква тема свързана с любовта!!!! Бързо!

  5. #155
    Спешно за утре( 29.5.2012) ми трябва Акростих на име: (МОЛЯ ВИ П О М О Г Н Е Т Е !)
    Н
    Е
    Д
    Ж
    А
    Н

  6. #156

    Философско есе

    Помогнете трябва ми философско есе на тема "ако съдбата ти затваря вратата - влез през прозореца" Сенека или "Моята идеална държава". В първата трябва да се включват поне 2 философски тези(на двама или повече философи Ж.П.Сартр,Кирхегор ),може да се включат понятията свобода,щастие,съдба. Във втората трябва да се разгледат поне двама философа(Аристотел,Платон, емокрит, две тези) може да се включат и по-съвременни теоретици. Също може да се спомене и държава която ни харесва и искаме да живеем там.

  7. #157

  8. #158
    Banned
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    48
    Някой ако помогне с това ще го черпя бира Цък

  9. #159
    Може ли мнение за едно мое есе , есето трябва да журналистическо , но това е само опит ,ако може градивна критика и се извинявам за допуснатите правописни грешки.

    Темата на есето е ''боклук ''

    Живеем в България и на всеки читател би му станало ясно за съдържанието в следните редове. Боклуци-част от рутината,всеки член на Република България е приел тази дума , като част от ежедневието си.Няма да се изненадам ако в тази седем милионна държава - член на европейския съюс,тази дума се споменава поне 4 милоина пъти в деня.В едно журналистическо есе трябва да дам мнението си по поставен проблем и да разреша този така задълбочен проблем в нашата родина . Отговорът ми е ,че и аз самата не знам . Не мога да изчистя сама боклука по улиците или да накарам хората да не изхвърлят отпадъците си по шосетата .Този проблем е на цялото общество и само ние жителите на България можем да го разрешим и проблема не е в устройствота на държавата или в нашите управници , проблемът е у нас.
    Отиваме в чужбина , съзърцаваме прекрасните алеи (не натруфени от смет) ,като за крале, тротоари като за принцеси и си блъскаме главите в същите така прекрасни бордюри, мислейки ,че и ние искаме държавата ни да прилича на другите републики , монархии...Лесно е да обвиним парламента , кмета или партиите за това , че на където и да попадне крайчето на окото ни , все се натъкваме на кутйки от Coca Cola или целуфан от една или друга вафла. Сърцевината на проблема е в нас . Ценностите ни са загинали още много преди тези хартийки , фасиве или кутйки да се появят . Най-лесното , което може да кажем е, че пред парламента няма нито една люспа от семни , а по покрайнините на кварталите ни е всякаш,сеедно сме попаднали в Суходол.
    Нали уж ние българите или една голяма част от нас сме патриоти и трябва да пазим , зачитаме и обичаме родния си край или това е само на теория , а на практика главта ни казва '' щом всички хвърлят , защо и аз не-един боклук няма да промени нищо '' Ало е така и аз съм права - нямаме право да се оплакваме , че живеем в сметище.

  10. #160
    Пишете много добре, има страхотни таланти сред вас. Ако обичате да пишете есета, има конкурс за есе със следните награди: 1во място – 500 лв; 2ро място– 300 лв; 3то място – 100 лв: ето пълната информация - http://ngobg.info/bg/messages/5852.html

  11. #161
    ТРЯБВА МИ СПЕШНО ЕСЕ НА ТЕМА:"ЕФЕКТИВНОСТ И РАЦИОНАЛЕН ИЗБОР В МОЕТО БИТИЕ" HEEEELPPPP
    Последно редактирано от Carrolien : 10-10-2012 на 16:41

  12. #162
    Може ли някой да ми помогне! Трябва да направя есе по тема: "Неуспехът е по-добър учител от успеха"... търсих в Гоогъл, но не намеих нищо..Може ли да ми помогнете!!!

  13. #163
    Моля ви ,ако може някой да ми помогне спешно ми трябва есе на тема ''Позволено ли е на изкуството да нарушава общоприетите норми на благоприличието?'' Разсъждения върху произведението на Джовани Бокачо- ''Декамерон''
    Благодаря ви предварително !

  14. #164

    Lightbulb СПЕШНО !! SOS

    СЪЧИНЕНИЕ РАЗСЪЖДЕНИЕ НА ТЕМА "CЪН ИЛИ РЕАЛНОСТ Е ЗАВРЪЩАНЕТО В БАЩИНАТА КЪЩА" - Димчо Д. /СКРИТИ ВОПЛИ/

  15. #165
    Искам само да те попитам ако можете да ми помогнете за едно интерпретативно съчинение. Темета е - Нравствената красота и величието в образа на Прометей. Трябва ми за оформяне на оценка. Ще ви бъда много благодарна

  16. #166
    mayaa
    Guest
    "Подвигът и позорът в 'Под Игото' " - ЛИС
    Помагайте!

  17. #167

  18. #168
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Ако някой учи цигански това ще му е полезно http://www.book.store.bg/p29762/prak...ka-popova.html

  19. #169
    Трябва ми мн спешно есе на тема 'които хвърля кал по другите губи почва под краката си'. Моля ви даите някакво есе на темата. Благодаря ви предварително!

  20. #170
    Трябва ми за утре....

  21. #171
    Здравейте .. Спешно ми трябва есе върху Робинзон Крузо - Да оцелееш след корабокрушение!! .. Ако някой може да помогне ще съм му много благодарен ;]]

  22. #172
    wonderfulgirl16
    Guest
    Моляя много!! Може ли някой да ми помогне с преразказ от името на неутрален разказвач на Малките Убийци от Стефан Цанев, много ще съм ви благодарна. А текстът го има в Моята Библиотека Благодаря предварително

  23. #173
    Коледа у дома
    За мен истинската Коледа е на село. Защо ли? Там се разкриват чудни тайни.
    Всяка година, заедно с елхата, украсяваме празнично ябълковото дръвче на двора. По това време на годината не растат много зеленчуци и плодове, на село дори нищо не расте, само една-единствена ябълка-полузелена, полужълта.
    Но затова път има много животни, които обичам и с които посрещам Рождество Христово. Разменяме си и подаръци. Ето, котенцето се умилква, очаква своята паничка с млекце. Чувства се щастливо от своя подарък, става палаво, катери се на дървото, за да вземе ябълката, защото тя блести като очичките му. Нооо, чудната ябълка пада сред кокошките, които важничат пред петела и също очакват от мен своите зрънца. Какъв празничен хаос! Кокошките пищят, котето мяучи, любопитните козички скачат около сцепената ябълка. Страшен студ на двора, а ние се смеем и забавляваме.
    Реших да направя ябълков пай и всички да се почерпим. И познайте кой пристигна?! От прозореца ми се усмихна...Слънчо, капчуците весело запяха, козичките заблеяха. Ах, бяхме забравили коня. Посетихме достолепния господин в плевнята, завихме гърба му с топло чердженце и всички заедно зачакахме звездата с радостната вест.
    Истинска вълшебна Коледа у дома! Дали от чудната ябълка, дали от тайнствената звезда или просто от пеперудите, които пърхат в сърцето ми, преди да заспя...

  24. #174
    teenchoice
    Guest
    Моля ви за помощ..За утре ми трябва интерпретативно съчинение на тема- "Мотивът за греха и наказанието в апокрифа Ходене на Богородица по мъките".. Благодаря предварително!!

  25. #175
    Charlotte8811
    Guest
    Здравейте, предлагам на вниманието ви един сайт, който предлага работа за ученици, които да помагат в домашните работи на по- малки ученици онлайн. Можете да предлагате частни уроци като помощ на по- малките по всеки предмет, който би е силен: например математика, български, физика, химия или начално ниво на някакъв език. Ако имате други компетенции, например компютърни също може да предложите частни уроци по тях съответно. Сайта е www.grischool.com Всички услуги на Гри училище са напълно безплатни. Гри училище не взима никакви такси, комисионни или абонаменти. Преподавателят получава заплащането си директно от ученика и получава 100% от платената цена. Вие определяте начина на плащане, колко дни преди урока желаете да Ви се плати. Може да предложите например абонамент помощ в училище по даден предмет за един месец, да предложите първо безплатен тест урок. Има много варианти.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си