.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Супер фен Аватара на mon4eto
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    София,Лозенец:)
    Мнения
    1 951

    Рожден Ден

    Gadjeto mi utre ima rd i iskam da mu izpratq kato sms hubavo pojelanie ...Ako mojete da mi pomognete 6te sam vi mnogo blagodarna

    P.S ako moje malko po barzo da reagirate za6toto iskam da mu go izpratq to4no v 00.00

  2. #2
    1. Obi4am te!4uva6 li kak tupti moeto syrce?To tupti za teb i iska da ti kaje:Obi4am te!

    2. Obi4am te i shte te obi4am!Lubovta mi stava vseki den po-silna.Obi4am te!

    3. Sega i zavinagi sym tvoi!Sega i zavinagi AZ i TI!Obi4am te sega i zavinagi!

    4. Obi4am te pove4e ot v4era i po-malko ot utre!

    5. Iskam da ti dam moqta lubov sega v tozi jivot.Iskam da sym s teb v dobro i losho.

    6. Kogato za pyrvi pyt te vidqh se vlubih v teb.Kogato za pyrvi pyt te celunah -neiskah da te pusna.

    7. Nikoi ne te obi4a,nikoi ne te jelae,nikoi ne misli za teb kakto az.Obi4am te milo!

    8. V glavata mi ima edna misyl i tq e za teb.I tazi misyl kazva "Obi4am te!"

    9. Pomirisah Roza.Probodoh se na bodlite i i s kryvta si napisah "Obi4am te!"

    10. Pri vseki udyr na syrceto mi mislq za teb.I dokato syrceto mi tupti shte mislq za teb.Obi4am te!

    11. Samo s teb sym stastliv.Ti ocvetqvash moqt jivot I za tova iskam da ti otdam jivota si.

    12. Lubovta e po-silna ot vremeto.Edin mig s teb me kara da zabravqm samotnite 4asove!


    eto izberi si
    ,,,,,,,,,,,,,,,,

  3. #3
    Пожелавам ти цветя и рози и никои да не те тормози,алкохол в допустими дози и секс в различни пози.

  4. #4
    Супер фен Аватара на Anf3tamin4o
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    От =МърЗеЛаНдИя=
    Мнения
    2 169
    Пожелавам ти много здраве,щастие,късмет и най-вече любов!Нека всяка твоя съкровена мечта стане реалност!!!Помни,че живота е като огледалото и ако ти му се усмихнеш и той ще ти отвърне със същото!Така че винаги бъди все същото усмихнато момче!
    Много ме мързеше и все още ме мързи и едва-едва написах това отгоре.
    My Face

  5. #5
    Мега фен Аватара на bungle
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    при чичо Страх
    Мнения
    4 247
    "Път обсипан с рози, алкохол в големи дози и аз във всички пози!" Принципно е " жени във всички пози", нооооо нека сложим теб. :P
    I am the lover in your bed and i control you
    I am the sex that you provide and i control you
    I am the hate you try to hide and i control you
    I take you where you want to go
    I give you all you need to know
    I drag you down i use you up

  6. #6

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Kill the kifla co.
    Мнения
    594
    Измисли си го сама, така сякаш му се губи смисъла.
    "Отидох в горите, защото исках да живея смислено. Исках да живея задълбочено и да изсмуча целия костен мозък на живота..."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си