.
Отговор в тема
Страница 6 от 7 ПървиПърви ... 234567 ПоследнаПърви
Резултати от 126 до 150 от общо 162
  1. #126
    Здравейте!
    Днес за първи път опитах трева,но бе само една дръпка,след което имах учестен пулс,треперене,пресъхване на устата и имах чувството,че се парализаирам.Преди това не бях спала и яла,може би,24 часа.
    Никога преди това не съм употребявала подобни вещества,беше просто от любопитство.Възможно ли е само от 1 дръпване да се получи следния ефект или може би се е получило не само от нея,а и от факторите,казани по-горе.

    Моля,преди да изкажете мнението си да се абстрахите от моралните коментари,които са ми пределно ясни.

    Благодаря предварително!
    skype: m.a.x_b.l.a.c.k_a.n.g.3.l

  2. #127
    Супер фен Аватара на ParadOx
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Long Beach, California
    Мнения
    2 967
    Не се филмирай... пушила си един път трева и вече те тресе и халюцинираш и виждаш зелени човечета... стига филми, бе хора.. се едно сте се бОли във вените
    Да, нормално е да ти пресъхне устата

  3. #128
    Ами всъщност не се филмирам защото дойде и линейка и бях получила лек инфаркт.
    skype: m.a.x_b.l.a.c.k_a.n.g.3.l

  4. #129
    krum4o9801
    Guest

    Lightbulb

    Зависи какво са ти дали да пушиш! Ако е била друсана с нещо е нормално да се получи така... а и щом не ядеш с дни може да ти призлее и без трева и алкохол!

  5. #130
    Аз ако 24 часа не ям и не спя ще почна да си припадам и без да съм пушил трева...

    Само между другото, ако това на снимката на ника си ти, то имай в предвид че изобщо не изглеждаш толкова добре колкото може би си мислиш. Вижда се, че си хубаво момиче, но в момента приличаш повече на излязла от концлагер отколкото на здрава, млада жена.

  6. #131

  7. #132
    Повече от фен Аватара на insprbL
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    379
    много зъм пошил

  8. #133
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от TaniTa93 Виж мнението
    Здравейте!
    Днес за първи път опитах трева,но бе само една дръпка,след което имах учестен пулс,треперене,пресъхване на устата и имах чувството,че се парализаирам.Преди това не бях спала и яла,може би,24 часа.
    Никога преди това не съм употребявала подобни вещества,беше просто от любопитство.Възможно ли е само от 1 дръпване да се получи следния ефект или може би се е получило не само от нея,а и от факторите,казани по-горе.

    Моля,преди да изкажете мнението си да се абстрахите от моралните коментари,които са ми пределно ясни.

    Благодаря предварително!
    Вероятно е допринесла, учестява пулса и сваля кръвното. Но или е от обстоятелствата, или си предразположена към такива проблеми, тоест имаш си по принцип сърдечни проблеми.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  9. #134
    Повече от фен Аватара на insprbL
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    379
    ми нормално да се разтрепериш щом не си спала 24 часа я джам си тупала или поне кафе си пила и са като пошиш малко и е съвсем нормал да се разтреперяш, ядеш лягаш спиш ставаш пушиш и си като преродена

  10. #135
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Сега това е модата

  11. #136
    Е...сииии, колко съм демоде! Аз обичам и да спя, и да ям, а сексът ми е доста по-интересен от трева, сено и тъй нататък...Сестра ми и тя беше с бесен пубертет....диети нон-стоп, солариуми, по цели нощи купони,пиене, през деня на лап-топа и кво...сега се хвана с един готин тип и изглежда супер, защото спря всички простотии-спи си, яде си, спортува си, а за трева въобще не се и сеща, пичът ще я зареже, защото не търпи боклуци.Много й се радвам, защото от желание да я харесват, направо си вървеше по лош път, а сега цъфти!

  12. #137
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    ^ ^И на мен дрогата не ми е приоритет,а бясното шофиране това е изкуство. ^^

  13. #138
    Здравейте Искам да ви попитам нещо важно за мен. Преди 4 дена пуших трева, днес искат да ми вземат урина и да се отнесе в лаборатория, тъй като съм болна ще се покаже ли нещо ? Моля ви отговорете ми възможно най-бързо

  14. #139
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Да веднага ще стане ясно.

  15. #140
    Фен Аватара на reich
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    101
    Всички към концлагера недъгави изроди!
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EW2RH_1Lt6Y[/youtube]

  16. #141
    Едва ли.

  17. #142
    Аз пък пуша всеки ден и неусетно минаха три години от както го правя отворих си очите за много неща в началото , сега като се напуша и живея истинския си живот , говпря най-умните неща, защото осъНавам и имам просветления на най-висше ниво, проблема при това цвете е че забравям , мислила съм да си го записвам , но в този момент съм прекалено щастлива и засмяна, но зная че идеята или проблясъка е някъде в мен и ще излезе щом вече я е имало. Това е най- голямата мода, но освен и мода хората го правят , защото е хубаво и се обвързват с марихуаната.Не познавам човек , който да не го прави освен набор 62 и околни.. а другите дроги бих казала същото , но те не се взимат така често , зависи от проблмите ти в главата, аз съм наред и съм взимала екстаЗи само за да политам в облаците на парти с електронна музика.. Не го правя често, защото през останалото време съм прекалено щастлива и работя, но тези които употребяват често си внушават , че имат проблеми и го вЗимат може би всяка седмица като има парти или някакъв афтър. Не мисля , че съм наркоман просто тези неща употребени от правилните хора с ясно и просветлено съзнание стават безсмъртни и виждащи себе си от страни , а това е велико ако се стремиш към съвършенство в делата и връзките си с околните и себе си

  18. #143
    Стойте далеч от тях !

  19. #144

  20. #145
    didi_dyl
    Guest
    Zdraveite,napravih si registravciq za da mi dadete nqkakav savet,taka vzimala sam vsqkakav vid digashti narkotici v prodaljenie na 3-4godini...i izvednaj se slychi nai-strannoto neshto..edna vecher reshih da Pafkam kozec..i izvednaj mi se slychi neshto podobno kato visoko kravno po tochno naprejenie v cqloto tqlo silno glavobolie i sqkash se zadyshavah...reshih che e ot samata treva,no mai ne e taka se slychi i sledvashtiq pat makar che bqxa razlichni sortove,hvana me strax i panika...kazah si zaboga tova e moeto hobi to mi dava spokoistveto sled natovareniq den zashto?..sled izvesno vreme nqkade sled sedmica odarih edna cherta koka savsem malka..tqloto mi zapochna da treperi kakto kogato ti e stydeno beshe strahno otnovo..zashto taka se slychva ne sam novobranka v tazi oblast...daite savet ,sama li si go vkarvam toz film...?

  21. #146
    ами по принцип лесно може да се вкараш във филма с едно напушване, дори не е до това колко опит имаш. Преди време и аз мислех, че няма кво да ме изненада, ама се напушихме на плажа вечерта и влязохме във водата.. е тва напушване ще го помня цял живот По-интересното е, че на другия ден като отидохме на плаж и като бях във водата пак ме хвана няква лека параноя, все едно, че съм пак леко напушен

  22. #147
    Извод: Птичките лаят, кучетата мяукат, а котките квакат. лалалал :3

  23. #148
    stenlyotmontana
    Guest
    cherinka ama oyyy KENEF maikati deba struva si

  24. #149

  25. #150
    и аз съм за наркоманите ама тия дето са на леко - цигари, алкохол, трева и бело... ама не и повече

    нали все пак живота е за това .... да си правим кефа, а не да живеем според хорските мисли




    изкупуване на коли за скрап изкупуване на коли коли за скрап

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си