Значи, чета си аз един сайт, на който попаднах съвсем случайно иии
цъкам си аз такава и попаднах върху това писание:


"Употреба
Амфетаминът и неговите производни се
прилагат при лечението на депресивни психози.

Във въоръжените сили, полицията и други организации се използват за подобряване на моралното и психическото състояние на личния състав при екстрени ситуации, свързани с продължителни натоварвания.

Амфетаминът и неговите производни могат да поддържат човек бодър, активен и високо работоспособен до 48 - 72 часа, дори без никакъв сън или храна. При лишаване от вода, действието им се запазва около 24 - 36 часа. След изтичането на този срок, обаче настъпва тежко физическо изтощение. Пострадалите се обездвижват и изпадат в кома. Ако не се положат специални медицински грижи за тях (поставяне в безопасно странично положение, венозна рехидратация, изкуствено хранене), пострадалите умират от дехидратация, хипотермия и общо физическо изтощение."


Това, което ме вълнува в случая, е на базата на какъв грамаж 'изчисляват' колко, аджеба, време би те държал амфетамина с и без вода, и следователно кой нормален, себеуважаващ се човек (от редовните потребители на това нещо) биха прекалили до такава степен, че да изпаднат в кома!?/!!?

Тези статии нещо не ги бива.

Винаг, във всички случаи, с пълна сила важи правилото "Нищо прекалено не е хубаво" (и здравословно ).

Безобразие.