.
Отговор в тема
Страница 4 от 7 ПървиПърви 1234567 ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 162
  1. #76
    Наркотиците са врата към други светове.

  2. #77
    И аз мисля, че наркотиците са вредни. Ако се опитат веднънж няма спиране. Аз нито пуша, нито пия, нито се дрогерам, нито пък взимам наркотици, но предполагам че е много вредно и гадно.

  3. #78
    Цитирай Първоначално написано от sladurka122
    И аз мисля, че наркотиците са вредни. Ако се опитат веднънж няма спиране. Аз нито пуша, нито пия, нито се дрогерам, нито пък взимам наркотици, но предполагам че е много вредно и гадно.
    А аз да ти кажа ,че ти си изключително тъп човек. И не си над 12 год.
    "не се дрогерала" ахах

    Ако наркотиците са гадни хората щяха ли да се зарибяват по тях е малоумник?

  4. #79
    Супер фен Аватара на WaterLilly
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    2 716
    Цитирай Първоначално написано от Error
    няма лошо да се опитва лошото е като се потретва..
    Дрън дрън ярина. Пробвай хероин и да видим дали ще можеш да не повториш. Значи, чуй простичкия ми начин на мислене: пробваш ли някакъв наркотик, какъвто и да е, ще ти хареса. Няма да говоря за физическо пристрастяване, защото не при всеки наркотик го има, но веднъж хареса ли ти (а и като си склонил да го пробваш), едва ли виждаш нещо лошо в това да спреш. И така като ти писне от него и решиш, че искаш да пробваш нещо ново, ще минаваш на по-силни и по-силни работи.

    Цитирай Първоначално написано от GanjaLiker1
    А аз да ти кажа ,че ти си изключително тъп човек. И не си над 12 год.
    "не се дрогерала" ахах

    Ако наркотиците са гадни хората щяха ли да се зарибяват по тях е малоумник?
    Хората се зарибяват по тях, защото явно животът им не им е достатъчен и не го оценяват. Да, наркотиците са гадни, защото разрушават животи.
    Ти не си никакъв, че да казваш на някой, който има разума да не се набутва с такива простотии, че е тъп.

  5. #80
    SK0RP10N
    Guest
    WaterLilly, май и ти не си добре информирана.
    Има страшно много хора, които са опитвали хероин 1-2-3 пъти, даже сега ще кажа 2-3 случая с познати и са спирали.

    Случай първи: познат опитва хероин и драйфа.Взима втори път - чувства се кофти.Взима 3ти път (не говорим, че е направил зависимост, а просто не се получава желаното чувство, което всички описват) и го хваща - каза, че му е било някакво замаяно и се е чувствал, цитирам, "гнусно" и реши, че това не го кефи и после не е имал проблеми като абстиненция и т.н.

    Случай втори: един приятел взима веднъж хероин и му допада, но няма желание да вземе втори път.Обаче един друг го кара да правят партия (т.е. всеки да даде на половина сума и да получат хероин, който да си разделят) и така неколкократно.Чак след 5тия път усетил, че работата отива на зле и го спрял.Имал 1 ден точно абстиненция, но всичко минало.

    Случай трети: един познат взима редовно хероин, но решава да го спре.1 месец яка абстиненция, но я удържа с метода на студената пуйка (т.е. не взима метадон) и спира хероина.

  6. #81
    Супер фен Аватара на WaterLilly
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    2 716
    Аз не казвам, че не можеш да спреш (макар че считам, че е така за 90% от хората), конкретно за хероина говорех за физическото пристрастяване (което става много бързо). Но е вярно, че личен опит нямам, и това, което пиша, е от неща, които съм чела.

  7. #82
    Колко лекций се изнесоха колко реклами пуснаха , невярвам и тази тема с нещо да помогне ... Взимайте си наркотиците след години няма на мен да ми е гадно ;]
    Мизерници .

  8. #83
    Повече от фен Аватара на BgHtH
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    315
    Малко съществени мнения видях по тази иначе хубава тема.
    Наркотиците не са виновни ,виновни са хората който ги ползват,жалко е че в нашето общество(ако има такова) няма никаква информация -хората не знаят за какво става въпрос и това прави нещата по-лоши.Ако един човек си съсипва живота дрогата е просто начина -не причината!Обвинявайте хората който ги ползват,по същата логика в бг стават толкова много катастрофи -колите ли са виновни или дупките по пътищата ? Защо никой в бг не вдига глас срещу алкохола при положение че той е отнел повече животи и е разбил повече семейства отколкото всички видове дрога взети заедно? И алкохола е наркотик и той води до много тежки последствия ако се стигне до алкохолизъм!
    Зависимостта се преодолява стига да имаш желание.Въпроса е че повечето хора който се закачат имат имат някъкви проблеми.
    Обаче вместо да им се помага ние ги тъпчем на базата собствената си "принципност".

    SK0RP10N ако твоя приятел наистина е харесал хероина от 1вия път няма да е лошо да го види някой специалист." Колкото повече психически проблеми има един човек, толкова по-вероятно е да му хареса от първия път. При шизофрениците е 100%"Цитирам Д-р Юлиян Караджов"

  9. #84
    Чесно казано аз съм против наркотиците. Незнам защо изобщо ги има.

  10. #85
    Супер фен Аватара на BiGBaDWolF
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Зелен Свят!
    Мнения
    1 612
    Алкохошляк Руллз !

  11. #86
    Цитирай Първоначално написано от sladurka122
    И аз мисля, че наркотиците са вредни. Ако се опитат веднънж няма спиране. Аз нито пуша, нито пия, нито се дрогерам, нито пък взимам наркотици, но предполагам че е много вредно и гадно.
    Няма какво да предполагаш ТЕ са много вредни и опасни!!!

  12. #87
    SK0RP10N
    Guest
    Ама вие сте много тъпи и заблудени бе
    Например амфетаминът, който минава вече за по-тежък, според повечето невежи + това нали е и синтетика: еми шмъркал съм 10 дена един след друг, след което спрях (защото количеството, което бях купил свърши) и после нямах и желание да повторвам.Просто си начесах крастата, да разбера, що е туй амфета и точка по въпроса.
    Повечето от вас мислят, че щом си пафнал веднъж трева, вече тичаш при дилъра за 5 кила хероин или че щом си смъркал амфетамин веднъж, значи вече на теб не може да се разчита, защото си долнопробен наркоман.
    Лъжете се, при това жестоко !
    Хората, употребяващи наркотици за забавление са навсякъде около вас, без вие дори и да подозирате това.Приятели, преподаватели, колеги, деца, а понякога и родители.

  13. #88
    абеее ако джама в БГ беше истенски щеше да има доста повече измрели .
    За ПРИСТРАСТЯВАНЕ няма кво да говориме . То всичко е от психиката както е казано по-горе . Аз съм пристрастена съм шоколад , кафе , цигари ... щото съм така настроена психически вече . Ама ако спра шоколада обаче няма за изпазна във физическа абстиненция , а във психическа , която не е и по-хубава реално погледнато . От амфетамина (т.н на жаргон - джам) може лесно да се достигне до т.н амфетаминова депресия . Това значи , че след като попаднеш под зарибявката* но джама, която при някои идва доста лесно и когато го спреш след дълъг маратон от 2-3 месеца прим. и вече това което ще ти даде джама а именно - енергия , ентусиазcъм, бодрост , креативност в идеите които ще ти идват , изчезне на тяхно място ще се появи - депресия , як непукизъм към всичко, света ще ти се стори доста тъпо място .. кофти филм казано по нашенски . Тогава може пак да се подхванеш на линията . Разбираш ли ? Психиката ти свиква с нещо и когато спеш да и го даваш тя се чувства зле , докато не го получи пак и така се вкарваш в тунелите на собственото си съзнание . ;]
    не е готина работа има къде- къде по хубави на наркотици от джама . Неговото предназначение е за партита ... и бих споменала например... амфетаминовата концентрация ахаха ама ше спирав до тук че ... нее е добре .
    Бъди любител не редовен потребител и сичко е ок .
    *зарибявка - лесно се заиграваш , НЕ пристрастяваш (на физично ниво).
    който търси - намира . ^^

  14. #89
    Ае пафкайте си козеца и толкова. Всичко друго е... (puke)

  15. #90
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    448
    Цитирай Първоначално написано от imjsfd
    Ае пафкайте си козеца и толкова. Всичко друго е... (puke)
    +1
    Да я отвориш без да я заболи ... Да я оближеш нежно, вкарвайки езика си в тясната и дупка..
    докато горчивата и течност се излее в устата ти ... Каменица - мъжете знаят защо ! ♥.♥

  16. #91
    Супер фен Аватара на againstyou
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Несебър ;]
    Мнения
    1 374
    Цитирай Първоначално написано от SK0RP10N
    Ама вие сте много тъпи и заблудени бе
    Например амфетаминът, който минава вече за по-тежък, според повечето невежи + това нали е и синтетика: еми шмъркал съм 10 дена един след друг, след което спрях (защото количеството, което бях купил свърши) и после нямах и желание да повторвам.Просто си начесах крастата, да разбера, що е туй амфета и точка по въпроса.
    Повечето от вас мислят, че щом си пафнал веднъж трева, вече тичаш при дилъра за 5 кила хероин или че щом си смъркал амфетамин веднъж, значи вече на теб не може да се разчита, защото си долнопробен наркоман.
    Лъжете се, при това жестоко !
    Хората, употребяващи наркотици за забавление са навсякъде около вас, без вие дори и да подозирате това.Приятели, преподаватели, колеги, деца, а понякога и родители.
    Хахах,кой ти го е казал това за амфетамина ? Един прост пример - метаамфетамина е по-силен от него,а пък кво да говорим за по-сериозните.Зависи много от това какво взимаш.Повечето наркотици като пробваш веднъж и се зарибяваш,към амфетамина не се пристрастяваш толкова лесно,но все пак си зависи и от човека.И да,може би сте долнопробни наркомани,къв е смисала да пробваш ?

  17. #92
    Супер фен Аватара на againstyou
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Несебър ;]
    Мнения
    1 374
    Цитирай Първоначално написано от kuchence
    ми аз употребявам сякви н аркотици...трева алкохол амфети бонбони коки моки кот падне и ми е ок нямам проблеми с тва..така сам от 3 4 години хаха няма лосхо само да не се зачуквш като животно хахаха по добре само треви4ка
    БОКЛУК ДОЛЕН ! Ей много се дразня на такива лекенца.

  18. #93
    Голям фен Аватара на rammstein123
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    512
    Цитирай Първоначално написано от Bastarddd
    Аз съм от морето и тук няма човек който да не пуши трева
    Ти ще кажеш..
    Saatana! Vittu! Perkele!

  19. #94
    Супер фен Аватара на againstyou
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Несебър ;]
    Мнения
    1 374
    Цитирай Първоначално написано от rammstein123
    Цитирай Първоначално написано от Bastarddd
    Аз съм от морето и тук няма човек който да не пуши трева
    Ти ще кажеш..
    Хахаха,определено има много хора.

  20. #95
    Незнам как е възможно това, което ми се случи.... Прибирам се аз и майка ми айде в тоалетната за тестове... Единият бе за трева а другият за всякакви хапове .. И познайте кво показа положителни и 2та.. Направо щях да падна единственият вид наркотик който съм взимал е трева и тва беше преди месец и половина и мойте знаят за тоя случай щото ме прибраха от районното.. Са незнам кво да им кажа и те и аз съм разбит

  21. #96
    За мен наркотиците са много вредни и пристрастяващи ... Никога не бих се боцкала или шмъркала! Гледала съм филми и съм виждала какво става с наркоманите - нищо хубаво! Губят семейството, приятелите си и само търсят начин как да си надбавят дозата Супер тъпо е, кой каквото иска да ми каже няма да ме разубеди

  22. #97
    SK0RP10N
    Guest
    Чак пък "много вредни и пристрастяващи"... не бих казал
    Казвам го като човек опитвал:

    -марихуана
    -амфетамин
    -морфин
    -пропофол
    -разни други синтетики

    С повечето съм стигал само с едното пробване и не ме кефят, честно казано
    Единствено амфетамин взимах по веднъж-два пъти на ден в продължение на има-няма седмица и след това го спрях безпроблемно
    Марихуана си пафкам чат-пат редовно (не ми е фикс идея за деня, но си пуша напоследък по 1-2-3 пъти в седмицата за релакс, НО СЛЕД КАТО СИ СВЪРША РАБОТАТА ЗА ДЕНЯ. ПЪРВО ОТГОВОРНОСТИТЕ, ПОСЛЕ УДОВОЛСТВИЕТО )

  23. #98
    наркотиците ти дават един друг вид познание и опит
    но проблемът е че лесно можеш да се закачиш към тях и да ти сасипят живота ако злоупотребяваш
    lol

  24. #99
    Аватара на VampireGirl95
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    California.*
    Мнения
    166
    Винаги съм гледала на сериозно на тях! Пробват хората на които им е писнало от нещо, нервирани са, стресирани или просто да опитат с компанииката.
    “Never sneak up on a vampire.”

  25. #100
    Обичам наркотици!

    http://www.lectlaw.com/files/drg23.htm
    Ето малко полезна информация.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си