.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Проблем с подкожни косъмчета

    Значи имам проблем с тези косъмчета точно на пениса. Преди 2 месеца за първи път ми стана така.. расте под кожата и аз го оставих и накрая се реших и с една игличка, малко се правих на хирург и го махнах. Сега пак, даже 2, единия пак го махнах по този начин, но другия е вече от 2 седмици сигурно и леко ми се е зачервило около него, а аз не мога да го видя( другите си личеха че са под кожата) но този не се вижда, май е по-надолу и не знам как да го махна и какво да правя.
    П.п. Страх ме е да правя нещо, защото и без това имам бели пъпчици и не смея да пипам. Да спомена, че от 3 4 месеца се епилирам и не знам дали е от това.. неправилно ли го правя не знам...
    Някой ако има идея какво да правя да казва :/
    Благодаря предварително.

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    433
    Неправилно се епилираш, отиди на кола маска и всичко ще се оправи

  3. #3
    Абе да, ще ида на кола маска за оная работа срам ме е все пак

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    433
    Срам не срам май ще се наложи, иначе е възможно да ти направят операция другия вариант е фотоепилация, ама ще се изръсиш доста, поне няма да имаш косми ТАМ няколко години

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от la4ezara
    Срам не срам май ще се наложи, иначе е възможно да ти направят операция другия вариант е фотоепилация, ама ще се изръсиш доста, поне няма да имаш косми ТАМ няколко години
    +1 :P Няма от какво да те е срам.. не си 1вия и не си последния, който ще си прави там кола маска давай смело
    Всички сме направени от едно тесто, разликата е в това колко сме печени!

  6. #6
    Охо ти не гледай срама, а си помисли за болката-аз бях пробвала там с епилатор и направо болката е непоносима-мене ако ми беше само срамъ ами то и ако идеш ще видиш колко боли!!!!!!!!

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    433
    ееее с епилатор болката е нечовешка, мен ме боли на краката да се обезкосмявам с епилатор, пък какво остава за триъгълника, но съм чувала че има местни упойки и ако нямаш алергия към тях, нищо не усещаш :P

  8. #8
    Мерси за отговорите
    Но аз се интересувам какво да правя с тоя косъм който вече си личи, че е доста израснал под кожата и ме е страх вече. Само си се надявам да излезе и да си го дръпна, че направо... :/ чудя се дали да отида на доктор, а не ми се ще операция.. особено в нашия град, докторите изобщо не са добри. Та се надявам някой да каже друго решение, ако не... тази седмица съм се решил да отида до кожния.
    Иначе с епилатора не боли :Д аз и на краката и на ..... си ги чистя, само в началото после вече не се усеща нищо :Р
    Мерси много

  9. #9
    Отиди на лекар, за да ти го оправят. Иначе може да получиш някаква инфекция (стрептококова или стафилококова - не помня точно, но няма да ти е приятно и ще се наложи да караш на антибиотици). Колата маска за напред също не е вариант, защото тя също като епилатора изскубва косъмчетата от корена, което отново им дава възможност да пораснат под кожата. Аз ти предлагам да си вземеш един хубав ексфолиант за тяло с по-едри частици и да ексфолираш добре мястото, така че косъмчетата да излизат още от самото начало. Когато са толкова вбодени в кожата обаче, колкото предполагам ти е косъмчето сега, и ексфолиантът няма да помогне.

  10. #10
    Благодаря много, значи още утре съм на лекар.
    Ако това ексфолиант е крем, който маха един пласт кожа или нещо такова, мисля че за момента няма да ми върши никаква работа.
    Мерси отново

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си