.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    Супер фен Аватара на Valento
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Софиянче съм ....турбо гъзаррр
    Мнения
    2 298

    Неони на пц

    Здравейте!Искам да си сложа неони на пц-то ама незнам от каде да си извадя тока или ако има свободини кабели от тях!И колко горе долу са едни неони за пц и имат ли разлика в напрежението от тези на колите?

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Имам :)
    Мнения
    715
    На 12 волта са и те, но токът който консумират е много по нисък. Можеш да се ориентираш от къде да си вземеш ток, като видиш буксата на вентилатора на кутията къде е щракната към снопа идващ от захранването. Ако нямаш такъв вентилатор можеш да си закупиш за около 3 лева и да му отрежеш буксата, за да си я ползваш.
    CD HDD DVD имат по една букса с четири кабела. Два от тях са оцветени в червено + и черно - /поне в моя комп/.
    Неоните за компютрите обикновено са с букси и директно ги включваш. Цената им зависи от големината и е около 10 лева.
    П.П. Като човек който по цял ден тича след тока ти препоръчвам, ако не си наясно какво правиш въобще да не се занимаваш с него. Във всеки компютърен магазин могат да ти свържат неоните вместо теб за някаква скромна сума.

  3. #3
    Супер фен Аватара на Valento
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Софиянче съм ....турбо гъзаррр
    Мнения
    2 298
    Неме интересува колко ще дам за да си сложа маняк съм на тема светлинни ефекти затова и 50000000000 лв да дам се ми е през к..а :P :P пич мн мерси за информацията!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си