.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 29
  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379

    Да са ни честити новите кметове

    За София- както се очакваше- Борисов, на второ място Заимов, на трето Аспарухов(поздрав за мегабайта )..не ми се искаше така да става, но от мен нищо не зависи..

  2. #2
    Че какво да ни е честитото?
    новите кметове
    нови стари все същата боза
    абе я се успокой

  3. #3
    Аватара на Democrat
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Свободния свят
    Мнения
    132
    Трябва да изчакаме окончателните резултати
    Народа си каза тежката дума...леко съм разочарован де

  4. #4
    a za kardjaliici da im e 4istit HaSan AZIS ..ne 4e sam ot kardjali de gledah novinite
    KoGaTo IskAsh NaMirAsh NacHin.. k0GaTo nEIskAsh TaRsIsh prIchIna..!!

  5. #5
    Аватара на Democrat
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Свободния свят
    Мнения
    132
    Цитирай Първоначално написано от sladka_izmama
    a za kardjaliici da im e 4istit HaSan AZIS ..ne 4e sam ot kardjali de gledah novinite
    Да бе...на бюлетините е отбелязано с точка ДПС , а турчина му вика , това е фабричен дефект.
    Това ако не е мафия

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Democrat
    Цитирай Първоначално написано от sladka_izmama
    a za kardjaliici da im e 4istit HaSan AZIS ..ne 4e sam ot kardjali de gledah novinite
    Да бе...на бюлетините е отбелязано с точка ДПС , а турчина му вика , това е фабричен дефект.
    Това ако не е мафия
    jal mi e za tezi hora samo kato mu slu6ah izqvlenieto i... ta toi ne moje da govori bg tragnal kmet da stava bojeee....
    KoGaTo IskAsh NaMirAsh NacHin.. k0GaTo nEIskAsh TaRsIsh prIchIna..!!

  7. #7
    йей !!! аз съм много доволна от резултатите Бойко ме радва , а и другите са от олигофрен нагоре А и той ще ни напраи скейт-парк
    Zero Order ! I'm just a fucking dope princess...

  8. #8
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Цитирай Първоначално написано от punk*disaster
    йей !!! аз съм много доволна от резултатите Бойко ме радва , а и другите са от олигофрен нагоре А и той ще ни напраи скейт-парк
    ..и на входа на скейт парка ще има надпис "Arbeit macht frei".
    Дано ви направи...че ми писна да ме газите на НДК-то..а и яко го почупихте откакто се събирате там..без да се обиждате ама сте го превърнали в пълна цигания!!!

    По темата:Все още не знам кой ще бъде кмет на моя квартал ..само се надявам да не е цветелин кънчев!!?!?
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Абе скейт парк щяла да направи...държки, не вярвах, че има хора, които му вярват... все още. А да знаете на по- малките градове от къде мога да разбера кой е станал кмет, а и на район Красна поляна

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от sladka_izmama
    a za kardjaliici da im e 4istit HaSan AZIS ..ne 4e sam ot kardjali de gledah novinite
    Да бе и аз ги гледах новините и като казаха,че тоя Хасан Азис е спечелил и след малко почвал Кючекът на победата се задавих - това България ли е там или Турция - май Турция - скоро може и да поискат там да се отделят от България,знам ли ги какво ще им родят грозните глави!!!

  11. #11
    Супер фен Аватара на mon4eto
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    София,Лозенец:)
    Мнения
    1 951
    Bravo na Bate Boiko =D> =D> =D>

  12. #12
    Аватара на Democrat
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Свободния свят
    Мнения
    132
    Ето тук може да разберете кои са кметовете на всички градове
    http://www.mi2007.org/results/

  13. #13
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    чух че Бойко щял да махне Доган и другите резаци..
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  14. #14
    да бе 4естита кука кмет....

    и много ми е интересно какво се пъчи като от 1,5 милиона гласоподаватели тои спечели с 200 000 гласа и се кефи да го е*а

    скейт парк няма да направи ама то заради него го няма стария...
    Един живот Една борбЪ
    Бира и шкмбе ЧорбЪ

  15. #15
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    В Свищов пак същия. Пак ще лапа още 4 години. Все едно 8-те години на кметския стол и двата му хотела не са достатъчни.........

  16. #16
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    и при нас пак си остана Кирилчо..
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  17. #17
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Цитирай Първоначално написано от ^Santra^
    Абе скейт парк щяла да направи...държки, не вярвах, че има хора, които му вярват... все още. А да знаете на по- малките градове от къде мога да разбера кой е станал кмет, а и на район Красна поляна
    ^Santra^ за квартал Красна Поляна ще има балотаж между ГЕРБ и Алианс за София (СДС,ДСБ)...не мога да разбера за кво хората гласуваха за точно тия партии особено след 14 август и циганските бунтове!?!?!?
    Ма е това е ние си избираме идиотите и после се оплакваме..добре че аз не гласувах за нито една от тия 2 партии!
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  18. #18
    Супер фен Аватара на KiLLeR_InSTiNkT
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    На седмото небе...
    Мнения
    1 485
    Епа честито! Въпреки че не беше нужно Бат` Бойко пак да идва...
    Човек се дави не защото е скочил, а защото е останал под водата...

    Кликни тук

  19. #19
    Ами то при тая смешна конкуренция оставаше и да не изберат Бате Бойко.Гласуваха за него военните,мафията и айде пак кмет.

  20. #20
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    Цитирай Първоначално написано от SweeT_EscapE
    Цитирай Първоначално написано от sladka_izmama
    a za kardjaliici da im e 4istit HaSan AZIS ..ne 4e sam ot kardjali de gledah novinite
    Да бе и аз ги гледах новините и като казаха,че тоя Хасан Азис е спечелил и след малко почвал Кючекът на победата се задавих - това България ли е там или Турция - май Турция - скоро може и да поискат там да се отделят от България,знам ли ги какво ще им родят грозните глави!!!
    ей, пикли недорасли..ходил съм там и Кърджали е един прекрасен град, в който живеят най-милите хора, които съм срещал!
    и са 10 пъти по-българи от теб!!!!
    такива са като цяло хората от Родопите, които стотици години съжителстват с тая сган там!

    прав е АТАКА

    Кърджали е част от България, при това страхотна част
    жителите там не са виновни с нищо, че са останали толкова много пачи

    а ти сладка_измама .... ти си едно невежо леке
    какво се радваш?
    тия хора там са ти сънародници!!

  21. #21
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    аз пък не виждам ти кво се палиш заедно с АТАКАБГ и компания

    ама викаш, някак си е по-българско да те краде СДС и ГЕРБ, отклкото Доган,а?

    когато на изборите се покаже партия или кандидат, който предлага нов граждански избор, тогава можете да врещите за промяна

    иначе всички български политици, които не успяха да си натикат гъзовете в местната власт и да намажат от структурните фондове, обвиниха българският народ в пасивност - да, ама промяната трябва да започне и отгоре, и отдолу в йерархията на делегираната власт

    мда - ако бяхме в условията на меритокрация, гласуването щеше да е задължително

    благодарен ие на силите на демократичната промяна навремето приеха една конституция между пушенето на 2 цигари, дето позволява и един човек в България да гласува, всички да се набутат в парламента - ама тогава Тошко таксиджията и Митко Лопатата викаха "ура" и вдигаха наздравица с ракията

    който е искал демократични промени, да са му честити новите кемтове

  22. #22
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    не, по-българско и демократично е да имаш избор за реализация и изкачване в йерархията
    ако не си запознат, в Кърджали ако си българин не можеш да работиш на административно място в общината

  23. #23
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    така е, само че изместваш темата в друга насока

    аз питам, с какво ДСБ ще допринесе за развитието на тоя край повече от ДПС, примерно

    освен че ще сложи свои хора навсякъде и т.н.

    впрочем, и в София не можеш да станеш много неща, ако си свързан дори непряко с някоя политическа партия, имам познати, на които0 е отказвано място тук и там заради това

  24. #24
    Супер фен Аватара на aniezina
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Някъде там....
    Мнения
    1 113
    какво да ни е честио?-завръщането на турското робство ли?
    За София-да, но нима не забелязвате че турците пак се връщат! Цяла южна българия вече е турска! къде в друга страна се е чуло и видяло чужд народ да ги оправлява! после при комунизма било лошо-лошо ама поне като са оправлявали лайна са си били нашите лайна-няма цигни няма българи-имаш ли българско гражданство значи си българин и си с българско име! Какво ги наслагаха тея турци-пак ли за робство жалеем, че 500 годи са ни били мало! Айде да се радват от Хасково надолу-като сложат фереджетата-въпреки че тва няма да им се струва странно защото без тва във онея южни градоме и села повече от 50% от населението е етническо, турсо и т.н. а останалите няколко процента са българи! Ще се затрием и те тва си е! И най-гадното е че не сме се затрили 500 години а сега ще го направим сами без никой да ни натиска по пъпа...Чстито на печелившите!
    Хвърлиха ме в Пирифлегетон а сега преплувам Ахерон. После ще се гмуркам в Мнемозина. Следва Кокит а след нея Стикс. Сетне ще се давя в Лета, докъто изтезаната ми душа се моли за водите на Еридан...
    http://bgpentagram.bulboard.com

  25. #25
    Всичко се видя че е нагласено.
    Докато циганите и турците решават кой ще е на власт, положението ще е такова какво то е - лошо.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си