.

Виж резултатите на анкетата: Обръснали ли сте се м/у краката

Гласували
19. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • не

    11 57,89%
  • да

    8 42,11%
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    До момчетата

    Е?
    Защо?

  2. #2

    Re: До момчетата


  3. #3
    Супер фен Аватара на ubuntu
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    в Русия съм
    Мнения
    2 064
    Не съм бръснат м/у краката а епилиран По яко е по бавно растат и и стават по малко и по меки А ако те интересува и по цялото тяло съм епилиран освен ръцете.... Доволно ???? А ти как си между крачолите .... гора ли се показва или е като бебешко дупе?
    Най-много мразя когато някоя обикновена кифла ми се прави на кроасан !!!

  4. #4

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Плевен
    Мнения
    103
    това да си обръснеш ташаците какво общо има със здравните проблеми и болестите?Болеста да се нарича идиотизъм или кретенизъм , може би олигофрения? Виж в раздела диети и козметики или там кво беше. д'ге

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Zealot
    това да си обръснеш ташаците какво общо има със здравните проблеми и болестите?Болеста да се нарича идиотизъм или кретенизъм , може би олигофрения? Виж в раздела диети и козметики или там кво беше. д'ге
    Попринцип не е желателно да се бърнете между краката !
    Заповядайте В Първия Български Сайт За DVD и Blu-ray Обложки
    http://bulgariancovers.com/

  6. #6
    за мен момичетата трябва да си бръснат краката
    извинявам момчетата , които си ги бръснат ,само ако са футболисти или модели
    и не мисля ,че момичетата имат нещо против . Даже една от бившите ми приятелки постоянно си играеше с космите по краката ми и си ги навиваше около пръстите пък и пазят топло

  7. #7
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Цитирай Първоначално написано от axakovec
    за мен момичетата трябва да си бръснат краката
    извинявам момчетата , които си ги бръснат ,само ако са футболисти или модели
    и не мисля ,че момичетата имат нещо против . Даже една от бившите ми приятелки постоянно си играеше с космите по краката ми и си ги навиваше около пръстите пък и пазят топло
    Чудно,чудно,а защо не хвърли един поглед върху,това за което се пита в анкетата?
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от ЦвЕтИт0
    Цитирай Първоначално написано от axakovec
    за мен момичетата трябва да си бръснат краката
    извинявам момчетата , които си ги бръснат ,само ако са футболисти или модели
    и не мисля ,че момичетата имат нещо против . Даже една от бившите ми приятелки постоянно си играеше с космите по краката ми и си ги навиваше около пръстите пък и пазят топло
    Чудно,чудно,а защо не хвърли един поглед върху,това за което се пита в анкетата?
    кфо да гледа анкетата той говори за ubuntu за мене е много педалско да си обръсне момче краката камо ли и ръцете колкото до темата нз секи си решава аз нямам мнение(знам че е за момчета темана ама не се здържах както и ЦвЕтИт0)

    Ako imah 10 sredni prusta i desete 6tqha da sa za vas!!!! :*

  9. #9

  10. #10

  11. #11
    omg 4e tema...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си