.
Отговор в тема
Страница 43 от 72 ПървиПърви ... 3339404142434445464753 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 051 до 1 075 от общо 1781
  1. #1051
    redovniq nomer na maika mi e da mi se obadi zada otida da i dam n6 koeto e nna po malko ott 1 metyr :P

    ami zna4i tq e policaika i kara kolata vry6tame se ot pazar i az razglejdam novite pokupki i tq se izcepva ei madyrko i sa razkra6tq

  2. #1052
    най-лубимиЯт номер на наще: звънят по домашния и питат КЪДЕ СИ? Или пък ми четяха конско като малък,за пушенето с цигара в Ръка :Д

  3. #1053
    Преди малко.... Майка ми боядисва вратите, а аз си оправях багажа и само слушам "Андреооооо, донеси ми стола (зад нея е) и го вкарай в стаята ти да оправя рамката. Тичам аз, местя стола внимателно да не докосна вратата и го оставям на земята с цел да мръдна леко вратата и да го наглас я ида и е удобно. Тъкмо го хващам и го повдигам и тя скача отгоре и почва. "Ти, толко ли си зле, погледни къде сложи стола"
    "Тъкмо го премествах и ти скочи отгоре, какво да направя. Не ми пречи да те нося със стола, обаче вратата е прясно боядисана, не искам пак да направя някоя дупка." Мрънка, кряка, пък й мина. След малко...
    "Вкарай прасето от балкона, изчисти капката от боята, извади плик от шкафа, смени този от тоалетната". Иая аз почвам по ред на изброените й заповеди, за да не забравя нещо. Тръгвам към балкона и почва да кряка "Къде отиваш казах ти да смениш кошчето"... Връщам се, бъркам в шкафа и вадя някакво пликче и тя пак почва "Абе ти в ред ли си к'во правиш нали трябваше да извадиш жълтия парцал да изчистиш капките". На мен ми кипна и почнах "Абе аз да не съм някъф турбо човек да върша 1000 неща наведнъж. Последно кое да направя - да прибера прасето, да сменя кошчето или да изчистя капките от боята??? Замисли се за колко време и колко неща ми заповяда да направя." Клякам да търся парцала и тя пак "Аре бе окапах сичко с тая боя, хващай се на работа!!!" "Къде е парцала по дяволите???" "Офффффф, вземи гъбата като си кьорава" ....
    Много обичам така 1000 неща за 1 минута и после що ги върша...
    Или седя си в стаята и почват с баща ми "Андрео, слез"
    "Офф..." слизам "Слушам???" "Слез до магазина" "За какво?" "Хляб и мляко" "Добре" и се качвам до спалнята за пари "Къде отиваш бе?"
    "На Марс" "Добре иди да вземеш пари" "Какво правя в момента?" "Аа, хубаво".... "Нещо друго освен хляб и мляко?" "НЕ!"
    Слизам, връщам се и от вратата... "Слез до магазна" "От там се връщам..." "Ами купи яйца" Отивам за яйца... Връщам се ... "Ами нямаме краставици и домати, иди да купиш!" "Мамка му стара, колко пъти пак ще сляза?!?!?!??!" Връщам се пак и слушам "Ами цигарите ми свършиха, иди да ми купиш" Полудях..
    Аз съм в Мол София на поне 30 мин от нас, баща ми който в момента се прибира от работа ми звъни "Купи ми вестник!" "Не мога сега на кино съм. Ти къде си?" "Тук пред нас паркирам до бутката" "Добре,купи си от там вестник" "Не ти ще ми купиш..." Звъни след малко "Къде ми е вестника???"

  4. #1054
    Седим семейството и гледаме Отместопрестъплението: Маями. В тази серия моторист преследва един мъж с меч и го настига и го разсича на две през кръста. Оня пада иии.. там остава в един кръг от кръв ии ако е местен трупа ше има някви следи там.. от влачене обаче няма щот е умрял на място. И Хорейшо кляка и казва: "Хмм.. има пръски кръв по стената.. следователно е убит именно тук." И баща ми: "Ааа не бе, убили го на три метра от там ама оня добягал"

  5. #1055
    Седим семейството и гледаме Отместопрестъплението: Маями. В тази серия моторист преследва един мъж с меч и го настига и го разсича на две през кръста. Оня пада иии.. там остава в един кръг от кръв ии ако е местен трупа ше има някви следи там.. от влачене обаче няма щот е умрял на място. И Хорейшо кляка и казва: "Хмм.. има пръски кръв по стената.. следователно е убит именно тук." И баща ми: "Ааа не бе, убили го на три метра от там ама оня добягал"

  6. #1056
    Аз, баща ми и неговата приятелка (наще са разведени) тръгваме да излизаме с колата, обаче ние имаме форд маверик (мн голям джип ) ии сме в една малка уличка и на сичкото отгоре пълно с паркирали коли иии няма почти никво място. И бащата ше излиза от уличката и в тоя момент зад нас се появява някъф искофял дядка с червена тойота йарис ( ) и се мъчи де мине отстрани покрай нас. Обаче то нали няма НИКВО място иии никой не може да мръдне. И баща ми с неговите шофьорски трикове някак си успя да ни измъкне обаче оня пак се тика някъде около нас иии баща ми успя да му види лицето щот мина от неговата страна и както си караше спокойно и тихо (което междодругото е рядкост ) изведнъж избухна, щтото оня му се усмихна ама изглеждаше сякаш му се хили ии почна: "Ауеееее мама ти дърта педерастка да ебааа!!" спуках се от смях

  7. #1057

    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    27
    В тая стая не се диша незнам дали знааете

  8. #1058
    Цитирай Първоначално написано от johnterry4
    В тая стая не се диша незнам дали знааете
    уфф това тати доста го повтаря .. ;д;дд като влезе в стаята ми и вика:вие ще спрете ли да се поливате с тия парфюми..ии сестра ми оттам се изцепва : а ти кво правиш като тръгваш за работаа
    Неприлично Щастлива .. : )

  9. #1059
    Цитирай Първоначално написано от kPuCkA
    Хаха в наща къща бисери колкото искаш,ония ден майка ми говори по телефона и аз се сещам за адското палто в Теранова,което си бях харесала миналия ден,което струваше 240 лв и...казах й аз и тя както говореше по телефона само се обърна към мен,погледна ме на кръв,показа ми среден пръст и си продължи разговора

    Мухахах,на наще любимото им е да ми звуннат на домашния,с въпроса КЪДЕ СИ? Обяснявали са ми как не трябва да пуша като порасна,с цигара в ръка
    I might just bite your lip

  10. #1060
    Цитирай Първоначално написано от sisitooo3sisitooo
    Майка ми:Не се обиждайте.Все пак сте брат и сестра
    Аз:Не си знае
    Майка ми:Оф
    Аз:Искам ДНК тест
    Майка ми:А един ДНК шамар?
    Аз:Еми щом няма ДНК тест не можеш да ми докажеш
    И така я дразних един час


    Аз:Чао излизам
    Майка ми:Лека нощ


    Във Варна
    Аз:Какво е това езеро
    Баща ми:Черно море
    Почуствах се доста глупаво


    Аз:Влез в 911.бг има секции
    Леля ми:Секс ли има?
    The pain you feel today is the strenght you feel tomorrow

  11. #1061
    Аватара на gLypChenCee
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    ForSaken city (:
    Мнения
    1 371
    Тъкмо ставам преди малко и се сетих, нещо и викам на майка:

    - Мааааааамооо, мамооо кажи ми бързоо 21ви или 22ри смее.. БЪРЗО, СПЕШНО Е !

    - Еми ... четвъртък сме ..

    - не, бе за даатата питам

    - еми четръвртък е като ти казвам ..

    - ОМГ все едно да те питам колко е часа и ти да ми кажеш Август

    - Още сме Юли бе момиче!

    след тва бех туш половин час



  12. #1062
    Преди малко:
    Седя си на компа и гледам торента на Сексът и градът 2 ,съответно мълча.Баба ми идва при мен и почва:
    -С кой говориш ма ?
    -С никой
    -Аз мисля ,че говориш със Светлито,щот има същата коса.Чорлава като на Светлето.

  13. #1063
    Днес се навършват 40дни от смъртта на прадядо ми(бащата на моя дядо),и майка сега се прибира и ми рзправя как е минало:
    Мама: Дядо ти отиде да покани баща си на обяд
    Аз: Какво?Как така?
    Мама: Така се прави,такъв им е адета там
    Аз: И какво?Той дойде ли на обяд?
    Мама: не бе
    Аз:

  14. #1064
    аз си спомням че един път чувах от стаята ми как майка ми се караше за нещо на брат ми .. отидох да вида кво става и започна да крещи на мен.. махнах са от нея и тя дойде да ми вика в стаята и после ме наказа

  15. #1065
    Супер фен Аватара на danibebi
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    България
    Мнения
    1 967
    Цитирай Първоначално написано от ecstazy
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF
    Цитирай Първоначално написано от LadyDy
    баща ми преди малко пее: 'Еврибари, бари (body), бари, ооо, еврибари, йее.'


    Друг случай - нещо й се кефя на костенурката и викам МАЦИ ' Къде си, маци?" Не знам защо го казах , а баща ми ме чува и вика - Да, тука съм, гледам ТВ.



    аа не не ,направо се скъсах да се хиля

  16. #1066
    Голям фен Аватара на Phobiaa
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    848
    Цитирай Първоначално написано от Hiph0pgirl
    Веднъж баща ми гледа в кухнята мач, а ние сме с майка в хола и си правиме нещо.... По едно време чувам как бащата се изцепва:
    -ФАКА МАДААА (вместо мада фака) направо се попилях да се смея
    Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

  17. #1067
    Супер фен Аватара на brokeninside13
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    2 587
    Цитирай Първоначално написано от Hiph0pgirl
    Веднъж баща ми гледа в кухнята мач, а ние сме с майка в хола и си правиме нещо.... По едно време чувам как бащата се изцепва:
    -ФАКА МАДААА (вместо мада фака) направо се попилях да се смея

    моя лаф

  18. #1068
    От скука си разглеждам абонатите в skype и съм отворила на един , където е сложил еминем на аватара си ;дд и майка ми идва и казва :
    " Този не е лош "
    Аз: Мамо , това е Еминем
    Тя: Милен ?!?
    Аз: ЕМИНЕМ !
    Тя: аа , да вярно
    Аз:

  19. #1069
    Баща ми: Там, където двама си мерят оная работа, ти не си подавай гъза.
    Това ми го каза, когато бях направил поредната беля в училище заради двама съученици.

  20. #1070
    Мега фен Аватара на insane7
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    Русе/Detroit
    Мнения
    8 853
    Цитирай Първоначално написано от LaDolceFragola
    От скука си разглеждам абонатите в skype и съм отворила на един , където е сложил еминем на аватара си ;дд и майка ми идва и казва :
    " Този не е лош "
    Аз: Мамо , това е Еминем
    Тя: Милен ?!?
    Аз: ЕМИНЕМ !
    Тя: аа , да вярно
    Аз:


    Спри за момент и го погледни .. Той вижда мен в твоите очи .

  21. #1071
    I ♥ machoka Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    2 981
    Мама ми прави салата обаче изтърва ножа и.... се изряза Чувай хуйо,путки щракат баща ми.. пее bad romance на лейди гага

  22. #1072
    Хораа.. ще ме убиете направо

  23. #1073
    Не е от родител,а от една жена,която ми се пада баба,а аз скоро разбрах и то как!
    Звъни се на домашния..
    Аз: Да
    Баба: Мигленче ти ли си ма?((майка ми се казва така) повечето хора ме наричат така,и съм свикнала вече,иначе се казвам Милена)
    Аз:...да
    Баба: Какво правитее,какво правят майка ти и баща ти?(Тоест баба ми и дядо ми )
    Аз: Ами те са в Германия,ще си дойдат идния месец
    Баба: Аааа как така ма баба,нали баща ти е парализиран,какво правят в Германия?
    Аз: нее няма такова нещо
    Баба: хм.....ми ти какво правиш ма баба,роди ли вече?
    Аз: бабо,аз съм на 15
    Баба: ами аз нали бях на сватбата ти бе,помниш ли ме
    Аз: аз съм на 15,каква сватба бълнуваш

    помислих си,че някой ме бъзика,но след това баба дойде и говори с тая бабичка по телефона ,и се оказа,че ми се пада наистина Баба,просто е помислила,че разговаря с майка ми А аз грешно постъпих като не си поправих името

  24. #1074
    Цитирай Първоначално написано от brunette6
    Не е от родител,а от една жена,която ми се пада баба,а аз скоро разбрах и то как!
    Звъни се на домашния..
    Аз: Да
    Баба: Мигленче ти ли си ма?((майка ми се казва така) повечето хора ме наричат така,и съм свикнала вече,иначе се казвам Милена)
    Аз:...да
    Баба: Какво правитее,какво правят майка ти и баща ти?(Тоест баба ми и дядо ми )
    Аз: Ами те са в Германия,ще си дойдат идния месец
    Баба: Аааа как така ма баба,нали баща ти е парализиран,какво правят в Германия?
    Аз: нее няма такова нещо
    Баба: хм.....ми ти какво правиш ма баба,роди ли вече?
    Аз: бабо,аз съм на 15
    Баба: ами аз нали бях на сватбата ти бе,помниш ли ме
    Аз: аз съм на 15,каква сватба бълнуваш

    помислих си,че някой ме бъзика,но след това баба дойде и говори с тая бабичка по телефона ,и се оказа,че ми се пада наистина Баба,просто е помислила,че разговаря с майка ми А аз грешно постъпих като не си поправих името
    — Пустинята е хубава — каза малкият принц, — защото крие някъде кладенец…

  25. #1075
    Вчера в магазина
    мама - искаш ли пилешки крилца мамее
    аз - не
    мама - а свински
    ии почнах да се смея тя ме гледа тъпо и вика на брат ми - маме кака ти полудя и в същия момент се сети какво е казала и и тя почна да се залива от смях..

    Одеве мъжът и и звъни по телла и и каза че е сгазила котката на съседите тя му вика а да аз се чудех през какво съм минала

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си