.
Затворена тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    въпросче за наркотиците

    На 17 съм.До сега никога не съм взимала никакви наркотици (пушила съм само трева),и много искам да пробвам.Не защото е модерно или защото всички го правят,просто напоследък не мога да се разбия като хората на партитата,преди пиех алкохол за настроение,но и това стана тъпо.
    Особено много ми се иска да друсам,защото в последния месец бях на 5-6 супер яки партита,но не можах да се изкефя максимално,и не,не е защото DJ-ите не бяха добри (както се опитах да се самоизлъжа хахаха).Не.Всичко си беше перфектно но на мен ми се е сдухало и искам да се надрусам.До сега да съм го направила,само че не знам с какво.Чудя се между бонбон,амфети или кока.Проблема е че не знам как да си намеря (срам ме е да ида при някой и да го питам може ли да ми даде дрога),не искам да разпитвам приятелите ми защото не искам да разбират че друсам.Не искам никой да ми чете морал кви шитс са наркотиците,а приятелите ми точно това ще направят.Затова не знам как да намеря.Другият проблем е че не разполагам с много пари.Нашите ми дават по 10 лв на ден,а както разбрах бонбона струва към 12 лв,другите неща сигурно са още по-скъпи.Начи кво излиза че трябва да си събирам пари за дрога като най-пропадналите,но няма начин,навита съм само никой да не разбира.Ааа имам и друг въпрос колко струват коката и амфетата,и 1 грам за колко пъти стига,и колко писти е нормално да се вземат?Не искам да ми се смеете колко съм непосветена,до сега не съм се интересувала от дрога,а и в средите ми няма кой да ми каже....

  2. #2
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    тъпа си.
    алелуя.

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Мбабане
    Мнения
    2 734
    шибани наркози
    у кофите !


  4. #4

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    112
    Ами пропадай тогава.
    I’m gonna put on a iron shirt, and chase satan out of earth I’m gonna send him to outa space, to find another race...

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2007
    Мнения
    372
    Цитирай Първоначално написано от i'm so excited!
    тъпа си.
    +500

  6. #6
    За кока нямаш пари,бонбони хубави няма откъде да си намериш и остава да си вземеш 1 10-ка амфетамин.На твое място...не бих се занимавала,честно....

  7. #7
    Аватара на find_m3
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от Mariolcheto
    Цитирай Първоначално написано от i'm so excited!
    тъпа си.
    +500
    щом до сега не си пораснала....жална ти майка!

    баси кво ви стана бе хора.вие сте болни казвам ви.не съм ти приятелка ,ама ти какво живота ли искаш да си съсъпиш бе момиче??????ходи се лекувай ,щото имаш здрав проблем.тресете пубертета яко ,така че по-добре се затвори някъде и чакай да ти мине

  8. #8

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    In a bathtub full of ether......
    Мнения
    385
    Поемаш по доста неравен път пълен с пукнатини.......преди да взимаш каквото и да е било ти препоръчвам да се запознаеш повече с явлението психоактивни вещества за да няма неприятни изненади после.......
    Имай предвид че да разчиташ на субстанция да ти прави веселото не е правилен подход.....

  9. #9
    Супер фен Аватара на FelisDirus
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 826
    Я ходи да си четеш уроците и не се занимавай с глупости. Ще се превърнеш в жалко деграде, гарантирам ти.

    Интересно как мога да се забавлявам, без да съм друсана.
    Собственост на Canis_Dirus

  10. #10
    Провали си живота!Заприличай на плашило!И си плати за всичко това!!!Чудесно е,нали!

  11. #11
    Аватара на find_m3
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от _Cuddly_
    Я ходи да си четеш уроците и не се занимавай с глупости. Ще се превърнеш в жалко деграде, гарантирам ти.

    Интересно как мога да се забавлявам, без да съм друсана.
    като гледам колко е зле...никой не може да я оправи.вече е достатъчно затънала

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Mariolcheto
    Цитирай Първоначално написано от i'm so excited!
    тъпа си.
    +500
    Бъди отракан, за да не бъдеш очукан!

  13. #13
    Аватара на MixXx
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Razgrad Cartel
    Мнения
    319
    малко пари са и давали - 10 лв на ден...на мен ми дават 10 лв на седмица и ми стигат всеки ден да излизам на кафе,и петък да се разбия(като взема още 1-2 лв от брат ми) но 10 лв на ден...и да са й малко...по темата,не мисля че е нужно да се друсаш,не е хубаво,но както ти каза,няма да ти четем морал

  14. #14
    Супер фен Аватара на FelisDirus
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 826
    Цитирай Първоначално написано от MixXx
    малко пари са и давали - 10 лв на ден...на мен ми дават 10 лв на седмица и ми стигат всеки ден да излизам на кафе,и петък да се разбия(като взема още 1-2 лв от брат ми) но 10 лв на ден...и да са й малко...по темата,не мисля че е нужно да се друсаш,не е хубаво,но както ти каза,няма да ти четем морал
    Това е едно презадоволено и разглезено дете, чийто живот е адски скучен, защото мама и тати дават парички и купуват всичко.
    Собственост на Canis_Dirus

  15. #15
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Въпросът ти нарушава т.12. 1 съвет-намери си готини приятели. С тях става купон и без алкохол, трева, наркотици..........

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си