.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4

Тема: за парти..

  1. #1

    за парти..

    Здравейте, хора. Проблемът ми е такъв:
    Аз съм от София и сме решили с приятелите да ходиме в Сандански. Та аз ви питам къде там може да ходиме на дръм/габба(сещате се за какво говоря, мисля) парти? Благодаря предварително.

  2. #2
    Мерси все пак. Аз пуснах темата, за да видя дали въобще има нещо такова там..

  3. #3
    хехе.. ние така и така ше ходиме там, а на парти ше ходиме тука в Сф. Та партито не е чак толкова спешно. Мерси все пак.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Пхахахаха...
    Габбата в България е толкова каше-история,че направо ми стана смешно като го прочетох това
    Братле, в София (смятай- това е столицата- столицата съответно и на електронната сцена в България на този етап) се правят габба партита през няколко месеца...
    Толкова е скрита,тайна, случва се рядко и не е за всички...Че просто ти казвам да забравиш за габба в Сандански...
    И за габба където и да е в България.
    (Най-доброто което може да се случи,пак ти казвам, е през 4-5-6 месеца, каше-парти в София)
    За дръм не знам. Мразя дръм, не се интересувам от дръм,не мога да ти помогна.
    Ама всъщност, и на дръм не се надявай.
    Най много да се доберете до хаус.
    Приятно прекарване.

    И за тея партита пак,т.е.не е някво...половин Сф да го знае,навсякъде постери ала-бала,тъпо но факт.Въпреки,че когато човек се интересува наистина мн от нещо,винаги изскача някъв вариант .
    Пък и не е невъзможно,се и там има нормални хора .Аз щом си намерих изтрещяло заведениице,където редваха точно габа,дръм и то в Перник меката на фолка.....значи вс е possible!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си