.
Затворена тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Hack for Skype Hronology

    Трябва ми хак за скайпа.. Как да чета чужда хронология :P + обяснение като за дебилни как да го инсталирам

  2. #2
    наистина ми трябва помощ...

  3. #3
    Супер фен Аватара на slavito007
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Sin City
    Мнения
    1 768
    Ми първо тряа да хакнеш компа на тоя , на когото искаш да я четеш , защото тя се пази не на скайп сървъра , а на нашите компютри.
    С 1 дума , да му вкараш троянец.А като те гледам тебе това няма да го можеш , така че се откаи , щото можеш да си направиш сумати му поразии/
    Цитирай Първоначално написано от charlotte^
    Цитирай Първоначално написано от thefreak
    Известно ли ти е с какво се пълни пениса като се втвърдява ?
    Сигурно с ракия.
    Мисля да ги наритам или да падна върху тях, но този път нарочно Mad Surprised

  4. #4
    хаквала съм комп. само, че беше някава тъпа програма.. мога нали да правя каквото искам по комп.-а само, че той вижда като мърдам мишката и изобщо ако отворя нещо на компютъра му.. ех да помнех името... ина4е още я имам, но тя точно не върши работа в случая

  5. #5
    Голям фен Аватара на Ruthless
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    906
    Програмата се нарича Remote Administrator и не си го хакнала, ами са ти дали достъп до компютъра.

  6. #6
    да дадоха ми парола.. а какво стана със скайпа?

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    674
    Искаш да четеш хронология на скайп чиито парола имаш... ако е така отсега да ти кажа хронологиите не са в скайпа ами в компа на човека който е бил в скайпа докато е чател и е праел тея хронологии единствения начин да земеш хронологите е да си ги и смъкнеш от компа на човека...а тфа е сложна история

  8. #8
    ok a hronologiqta kude ostava v kva papka?

  9. #9
    Е то ясно,че нямам друг избор освен да хакна пц-то.. точно затова се чудех дали има програма за хронологията на скайпа специялно..

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Ruthless
    Програмата се нарича Remote Administrator и не си го хакнала, ами са ти дали достъп до компютъра.
    Няма смисъл да й обясняваш нека си мисли ,че с радмина е хакнала нечий компютър

    www.dragon.bg - елате цъкайте..

  11. #11
    MG-X-Power ти тва прочете ли го?

    Цитирай Първоначално написано от jotitu
    да дадоха ми парола..

  12. #12
    C:\Users\*тук е името на usera*\AppData\Roaming\Skype\bufu994\chatsync



    тyк се пази хронологиата но в момента тарся свясна програма с която да я отвоя за да може да се 4ете

  13. #13
    Аватара на omny
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Sofia - НЕ СЪМ ЕМО !!!
    Мнения
    35
    batka za kakvo ti e programa da gi 4ete6 s neq ... toi ako uspeee da remotne ili da get in-ne v negoviq/neiniq komp prosto 6te gi kai4 momentalno na sig mqsto kato NEGOVIQ HARD , abv.bg, usb flash ... kakvoto poiska ... az znam na4in ... no ... be pitai 4i4o google lek vi den
    Ето меее

    http://images20.snimka.bg/004553204.jpg

    skype - omny2006

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от omny
    batka za kakvo ti e programa da gi 4ete6 s neq ... toi ako uspeee da remotne ili da get in-ne v negoviq/neiniq komp prosto 6te gi kai4 momentalno na sig mqsto kato NEGOVIQ HARD , abv.bg, usb flash ... kakvoto poiska ... az znam na4in ... no ... be pitai 4i4o google lek vi den
    Аз сега да те питам, бате... За какъв чеп изрови тема от миналата година?

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Ruthless
    Програмата се нарича Remote Administrator и не си го хакнала, ами са ти дали достъп до компютъра.
    taka e no ima mnogo programi

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си