.
Затворена тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    Защо НЕ МИ ИДВА???????

    Този месец правих секс 2пъти без презерватив (като най-много 1минута сме били без презерватив), после го слагахме и той свършваше в него!!!
    Последният път ми дойде на 1-ви срещу 2-ри октомври. Цикалът ми е редовен - около 28дена. И като ми закъсня много се уплаших, за първи път пробвахме без! Направих тест за бременност - отрицателен Слава Богу!!!
    Но защо още не ми идва, по принцип не ми закъснява и говорих с мама, че ако до още 5дена не ми дойде, ще идем на гинеколог. Нито съм пила антибиотици, нито правя диети.
    Ако може някой по-компетентен да каже, ако се сеща, за някакви причини, ще съм много благодарна!!!

  2. #2

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    328
    може да ти закъснява и от притеснението щом си си направила тест и е отрицателен, не мисля, че има причина да се притесняваш, пък и за 1 минута без презерватив едва ли е станало нещо... стига с тая паника RELAX

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Панацея
    Мнения
    1 667
    pii Bloody Merry
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    Pravih sex i iskam pak napulno sum seriozna !!!
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    emi 4oveka mi spi i mi e jal da go sabudq..a sum gola i se pipam
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    vie ste nedorazviti !!!!

  4. #4

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    328
    хаха сиг това ще помогне (няма начин)

  5. #5

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Shumen
    Мнения
    830
    Ami sm1nqva me za 1 minuta da e stanalo ne6to P1k i 6tom testa e otricatelen ...............spox \/ A kakto napisaha po-gore nqkoi dr hora ...........moje da se d1lji na stres
    Хайде с мен по-смел бъди в любовта аз да те светна.
    Довери се, довери о-о-о-о.
    Като капка карамел по езика ти ще лепна ти,
    вкуса ми осети о-о-о-о.
    Опитай мене ти,
    Целувай мене ти, усещаш ме нали

    http://geimarkata.aha.bg/

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от comics
    pii Bloody Merry
    за кво е тва хапче?

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    433
    Това е алкохолен коктейл по темата - най-вероятно е от притеснение.

  8. #8
    Аватара на Sweet__baby
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    СофиЯ
    Мнения
    796
    И аз мисля, че предимно е от притеснение.... [/b]

  9. #9
    Повече от фен Аватара на Cherlotte
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    338
    Цитирай Първоначално написано от PEPITO SLADKATA
    Цитирай Първоначално написано от comics
    pii Bloody Merry
    за кво е тва хапче?
    Сори, просто не се сдържах.
    А по темата - и аз не мисля, че е станало нещо, но защо го правите без като после ще си тръшкаш главата дали си или не си бременна? Изчакай още малко, пък ако не ти дойде нищо не ти пречи да отидеш на лекар - хем ще си по-спокойна. Успех!

  10. #10
    Може би да е от психическата нагласа: направих го без, сега дали ще ми дойде. Освен това на цикълът влияят и промените във времето. изчакай още няколко дена, и тогава иди на лекар. Може да е и здравословен проблем. Във всеки случай, щом си направила тест ( надявам се поне 8-10 дена след половия акт) не си бременна. Успокой се и всичко ще се оправи. Късмет

  11. #11
    Ами според мен може да е и от притеснение и от смяната на времето(климата)а и просто все пак надявам че си още на 12-15 години-хормоните все още не работят напълно точно-от всичко може да е-ако си сигурна, че не си бременна няма за какво да се притесняваш-дори може и да не ходиш на лекар-просто не е нужно-изчакай да станат 1-2 месеца закъснение и тогава ходи-сега ако идете с майка ти при личната лекарка и и кажете, че ти закъснява с няколко дни тя сигурно ще ви се изсмее и няма да ви даде направление-аз на моята лична отидах и и казах, че не ми идва 1 месец и тя не ми даде направление-но все пак ако се притесняваш иди на лекар-ама ако личната не ви даде направление няма смисъл ако знаеш, че не си бременна да давате 10-20 лв.за частен гинеколог!

  12. #12
    Щом тестът е бил отрицателен няма смисъл да се притесняваш. Колкото повече се панираш, толкова повече ще ти закъснее. Няма смисъл от излишни тревори. Стресът, времето и много други фактори могат да са причина за закъснението.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  13. #13
    Пък аз този месец го правих с презерватив и за кратко,но се параноясах пак...Вече втори ден ми закъснява и се опитвам да не мисля за това...

  14. #14
    Голям фен Аватара на sssladuranka
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Outta Space =]
    Мнения
    501
    може и да е от еваното време

  15. #15
    Пуснато на: Съб Ное 03, 2007 1:08 am

  16. #16
    skapa sporet men trqbva da otide6 na genikolog ostavi toq stres moje da ima6 problem s qi4nicite ... a tova naistina e seriozno otidi profilakti4no ne se pritesnqvai za6to ot tiq qi4nici moje da nqma6 deca ...

  17. #17
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Стара тема.
    katq2525, кирилицата е задължителна!

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си