.
Затворена тема
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 59
  1. #26

    Re: БЕСЕН!

    Цитирай Първоначално написано от srpsko_1988
    ако мене ме пита тва ште му счупа носа и 6е го пребиа от бои!!!
    НЕНОРМАЛНО е мъж да праи секс с мъж! просто неѕнам кво да каја...на каде отива света вече гадно ми е тапо ми е че јивеа с такова первер3но и смотано поколение!! По надолу пи6е6е че геиовете до 2010 година 6тели да бадат 1/4..по таа логика то пре3.. 2020-та 6е бадат моје би 1/2 и е МНОГО вероятно 3а6тото мом4етата които сега са на 5 години,то пре3 2020 ште са 17 годишни! Тоест 6те јивее друго поколение..а ние ве4е 6е сме дЪрти 3а тиа работи,и 6те си гледаме в ка6ти педал4ета и леѕбиики! А ЧЕСТИТО =D>
    Бабичка такава!

    п.с. sh3_1s_7h3_0n3 ти май си развратния, защото да си мислиш, че за да правиш секс със момче трябва да е ненормално и пълно с простотии тип "Пейо" или траверси, трябва да си доста шибан в главата.

    А доколкото сексът със момчета, има си предимства... Сексът с момиче и с момче са 2 съвсем различни неща но и двете водят до огромно удоволствие.

  2. #27
    Голям фен Аватара на alehole
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    970

    Re: По какво се разбира,дали един мъж е гей?...

    Цитирай Първоначално написано от KrisLovePuti
    По какво мога да разбера че едно момче би искало да прави секс с друго момче. Значи аз сам момче и досега сам правил секс само с жени обаче искам да пробвам и с мъж но без да се излагам
    T.7.от правилата!
    devil_girls_
    ем как да разбереш ли ? мм или трябва да разпиташ някой да ти каже или сам да разбереш .. то си се вижда .. по това как говори , как се държи , жестовете му ,
    Да кажем "НЕ" на войната по пътищата ! Карай внимателно , спаси живот !

    http://vbox7.com/play:9aff1eb1

    Милена,почивай в мир.Ти винаги ще бъдеш в нашите сърца.

  3. #28

    Re: По какво се разбира,дали един мъж е гей?...

    Цитирай Първоначално написано от alehole
    Цитирай Първоначално написано от KrisLovePuti
    По какво мога да разбера че едно момче би искало да прави секс с друго момче. Значи аз сам момче и досега сам правил секс само с жени обаче искам да пробвам и с мъж но без да се излагам
    T.7.от правилата!
    devil_girls_
    ем как да разбереш ли ? мм или трябва да разпиташ някой да ти каже или сам да разбереш .. то си се вижда .. по това как говори , как се държи , жестовете му ,
    Това не е начинът или поне не единственият. Мен ако ме видиш изобщо няма да разбереш че си падам и по момчета. Никой от приятелите ми и не подозира че си падам по мъжко

  4. #29

    Re: БЕСЕН!

    Цитирай Първоначално написано от Kashon

    п.с. sh3_1s_7h3_0n3 ти май си развратния, защото да си мислиш, че за да правиш секс със момче трябва да е ненормално и пълно с простотии тип "Пейо" или траверси, трябва да си доста шибан в главата.

    А доколкото сексът със момчета, има си предимства... Сексът с момиче и с момче са 2 съвсем различни неща но и двете водят до огромно удоволствие.
    Къде пък казах, че е ненормално? Аз не свързвам 'разврата' с нещо ненормално поради простата причина, че вече това се е установило като почти напълно нормално и много модерно. Ако се чувстваш гузен или обиден от това, твой проблем, аз не съм имала нищо лошо предвид.

    Пълен комерс. Всеки втори би-... Вече даже не е шокиращо или изненадващо.
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  5. #30
    Неказвай че било разврат защото и религията може да я причислим към тази категория, но това няма да се нрави на много хора нали така

  6. #31
    Какво му има на разврата?
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  7. #32
    Вижте, дайте да се разберем-хомосексуалните утношения са прекрасно нещо когато доставят удоволствие и сплотяват приятели, особенно когато има и любов помежду им. Това е така защото сексва при нашия вид е повече средство за общуване, отколкото начин за оплождане и никой нормаллен човек няма да каже обратното. Небива да се смята че има нещо общо между хомосексуалноста, транс,-секс, траверси, педофили, хомо педофили итн... Това са хора със тежки социални или физико-химични проблеми и аномалии.
    Най-добрият случай е когато един индивит е Би-сексуален, защото така той може да създава по-здрави връзки със заобикалящите го хора.
    А, относно разврата и защо казвам, че и религията е разврат, е така , защото това е промиване на мозъка със цел налагане на а-нормално социално поведение, макар и със цел подобряване на утношенията и за остановяване на ред във обществото. За пример ще дам индийците при които до съвсем скоро е било нормално многоженството и във частност харемите, но всеки набожен християнин ще ви каже че този род отношения са разварт. Я си представете, че вие бяте със тяхната религия и някой ви каже, че сте развратник при положение че спазвате собстената си култура и традиции.

  8. #33
    ПО погледа, най-вече, там е 99% сигурно ако ще хич иначе да не му личи и да има 101 женки.

    А да и по феромоните също

  9. #34

    super

    pishi mi pls i az iskam da probvam no mi trqbva syvsem malko smelost controli@abv.bg

  10. #35
    Мега фен Аватара на MiMcHeToOo
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там
    Мнения
    3 192
    Мда бе ходи се еби с мъже.. ! Много ми е гнусно и неприятно тва


    Животът е адът описан в Библията!

  11. #36

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    *in a pink dream*
    Мнения
    1 156
    eto nqkakyv pich ti dade veche koordinati :P
    Единсвеното по-лошо от неинформиран човек е грешноинформиран...

    http://mon3y.hit.bg/
    Негър не си, нито бияч, Мис Калифорния дажа не си и я виждал ... мед ще ми носиш когато те тресна веднъж

  12. #37
    Хвани го за кура стискай с сичка сила и го попитай : ИСКАШ ЛИ ДА СПИШ С МЕН? и той или тя ако иска ще ти каже !
    Ние можещите водени от незнаещите,правим невъзможното за благото на неблагодарните.И сме направили толкова много от толкова малко че сме се научили да правим всичко от нищо!

  13. #38
    Има гей клубове, има сайтове за запознанства и т.н.
    Тъй красиви, тъй наивни,
    плискат по всяка капандура.
    И докато наливат тъй проливни,
    виждаш всичко друго колко малко струва....

  14. #39

    Re: По какво се разбира,дали един мъж е гей?...

    Цитирай Първоначално написано от KrisLovePuti
    По какво мога да разбера че едно момче би искало да прави секс с друго момче. Значи аз сам момче и досега сам правил секс само с жени обаче искам да пробвам и с мъж но без да се излагам
    T.7.от правилата!
    devil_girls_




    taka eto edin savet vzemai da gledash filma s dmd ot lulka do grob tam ima edin pazash kadeto razbirat 4e e gey po spisanieto za maje zqpayte antani andersen kak flirtuva i sa u4ete

  15. #40
    Мега фен Аватара на amatorium
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    3 164
    Ne znam. Po manierite. Imat si i specialna sistema s scetovete na nosnata kurpichka da razberesh vseki tochno kakuv e (pasiven, aktiven, sado-mazo i t.n.). A inache na mene mi se e sluchvalo edin takuv da reshi da mi se natiska. Az ne znaeh, che e obraten. Edvam izbqhag ot nego
    Eating isn't cheating - Arnold

  16. #41
    Цитирай Първоначално написано от Sam90'
    Има гей клубове, има сайтове за запознанства и т.н.
    Намери някой свестен там и ще те призная... Фрашкано е с измамници/престъпни намерения , дедовци и разни шарени модерни педалчета(ползвам го като обида) , които носят лоша слава за нас и изкривяват представата на хората, представяйки ни като женоподобни разгонени лигльовци.
    Голяма част от гейовете са си съвсем нормални, даже по-нормални и свестни от хетеро. На мене много пъти са ми казвали, че съм истински джентълмен (не , че ще ми свърши някаква работа де) ама всичко си зависи от възпитанието...

    Отговора на въпроса зададен от младежа: Не вярвам да се колебаеш, просто не искаш да затвърдиш своята убеденост, че наистина харесваш своя пол, в което няма нищо страшно, просто ще си живее, докато самотата те изяде отвътре, както се случва с мен...
    Equality For All !

  17. #42
    Отиди в гей бар

  18. #43
    mi to prosto si li4i.kak se darji,dori i kak govori

  19. #44
    Аватара на MostHated
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    L.A. \ Moscow
    Мнения
    2 373
    Слушат Токио Хотел!
    Raise your fist!

  20. #45
    Аватара на Love0nlyMyself
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    с0фия
    Мнения
    1 381
    Цитирай Първоначално написано от vodka_f
    поразпитай дали някой не познава момче с такива наклонности
    Роден си от УДОВОЛСТВИЕ ... Живей за УДОВОЛСТВИЕ ...

  21. #46
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    България
    Мнения
    1 713
    Не знам това е много относително!
    Ще разбереш ,ако се облича с розово и т.н. и има малко по-съмнителни качества!Запознай се с някой ,няма начин от твоя град да няма гейове!
    Успех ,но моето мнение е да не пробваш!Нали знаеш забранения плод е най-сладък ! (това е лошото де)
    П.П. Успех каквото и да решиш ,но помисли внимателно!
    П.П.2 Не съм гей ,да си защитя аз мнението! :P
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    Танц

    Звънците ми глупашки
    Нека бъдат нашия звучен съпровод.
    Усмивки веселяшки...
    Тъга са те, ала от особен род.

  22. #47

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    CaCaO bEaCh ;Pp
    Мнения
    177
    Ами ореди си среща с Азис Той ще ти пусне споко той пуска на всичко
    .. Another day's gone,but you still hide behind your fear ... The fear of the silence ..Open your mind .. Find the way how out of this darkness ..

  23. #48
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    1 761
    ЛИЧНО ЗА МЕН!! Момче, което си маха космите по краката, носи обици на ушите или веждите, направил си е лентичка на едната вежда, да прави маниери като момиче и да си боядисва косата - това за мен си е чист гей! Съжалявам, това е ЛИЧНО мое мнение!!

  24. #49

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    45
    Ами, най - лесно ще е ако ти каже че гъза ти е дебел...
    Или че ти си дебел, или нещо от сорта...
    Недей да пробваш с момче чукай си курвички и хич да те нема на хомо територия...
    Който иска, намира начини, а който не иска, намира оправдание

  25. #50
    То стана баси модерното да си гей .. Вече не се считат за различни амии..масата от народа обърна резбата или стана "Би". Днес даже видях в интернет и специализиран магазин само за гей щуротии - www.gayshop.bg .. Че то тук има по-голямо разнообразие ,отколкото в обикновените секс магазини ;D:

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си