.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Странен проблем с еаркулацията

    Днес как да кажа... свърших, но нямаше и следа от семенна течност. Малко ми е скомфузно да питам за това, но защо е така? Нормално ли е това? Мисля, че ми се е случвало и преди, но беше отдавна. В момента съм болен и пия лекарства, дали е от това?

  2. #2

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    ПрИ Теб
    Мнения
    439
    Ne sam mom4e i nemoga da ti kaja to4no ot kvo moje da bade,no predpolagam ot hap4etata,koito pie6 nemoje da se polu4i tva,no vse pak se konsultirai s po-kompetentni po taq tema (lekari)
    дРъПнИ мЕ нА сИлА, рЪцЕтЕ мИ хВаНи..нАкАрАй мЕ дА вИкАм бЕз дА мЕ бОлИ пРеХаПвАй уСтНиТе мИ, еЗиКа мИ сМуЧи О, нЕкА вЪрШиМ лУдОрИи дО зОрИ {P}

  3. #3
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429

    Re: Странен проблем с еаркулацията

    Цитирай Първоначално написано от merkiless
    Днес как да кажа... свърших, но нямаше и следа от семенна течност. Малко ми е скомфузно да питам за това, но защо е така? Нормално ли е това? Мисля, че ми се е случвало и преди, но беше отдавна. В момента съм болен и пия лекарства, дали е от това?
    на КОЛКО год си?

    от колко време еякулираш?

    какво ти има в момента и какво лечение ти е предписано?

    няма от какво да се притесняваш, половата функция на човека е също толкова нормална и естествена както хранененто или спането. нищо срамно няма тук

  4. #4
    Ми изредих всички възможни болести за тия двайсет дни, изпих 5 от най-силния антибиотик за бели дробове (Панцеф май беше), освен това изпих сума ти други хапчета + 3 шишета сироп, а в момента пия витамин Ц, сироп, едно бяло хапче за кашлица и си капя капки от някакви нови, където ги рекламират. Ама попринцип това не ми се струва особено сериозно, защото помня, че и преди е ставало пък съм си здрав (поне в тая област де).

    ПС. На 15 съм

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от merkiless
    Ми изредих всички възможни болести за тия двайсет дни, изпих 5 от най-силния антибиотик за бели дробове (Панцеф май беше), освен това изпих сума ти други хапчета + 3 шишета сироп, а в момента пия витамин Ц, сироп, едно бяло хапче за кашлица и си капя капки от някакви нови, където ги рекламират. Ама попринцип това не ми се струва особено сериозно, защото помня, че и преди е ставало пък съм си здрав (поне в тая област де).

    ПС. На 15 съм
    1.от хапчетата е!
    2.невярвам да пиеш бяло хапче за гърлото

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    433
    Mи ако мастурбираш по 4-5 пъти на ден съвсем нормално е

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си