.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 28 от общо 28
  1. #26
    Голям фен Аватара на Ziezi
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    708
    Цитирай Първоначално написано от SexyTka
    Цитирай Първоначално написано от Мо6no
    Цитирай Първоначално написано от slun4ice
    Ne.6te hodia na gosti na na6te v Germania.Ne iskam da si hodia skoro v BG
    Защо тогава пишеш в този форум? След като не искаш да си замалко в БГ, значи че не искаш да видиш българите и съответно няма логика да пишеш и в този форум.
    Много ограничено мислене имате ... Какво като не иска да си ходи?? Форума да не е тфой?? И аз не искам да си ходя ... Какво да правя на студа в България имайки напредвид ужасните пътища?? Зимата предпочитам да съм си тук ... Атмосферата е невероятна ... Много е красиво ...
    секситке,ще ме извиняваш,но или си тъпа като гъз или се опитваш да оправдаеш напускането си на България по твърде комплексарски и просташки начин!
    Начи забила си се да живееш в една от най-шибаните нации на света(италиянците),които са известни с наглостта и мазнотията си,и тук ми опяваш некви лукуми,че видиш ли в България е било студено,щото пътищата били ужасни!???Дали искаш да ми кажеш,че там в страната на мароканските мелези, не е студено в момента?Или по-точно на теб не ти е студено,щото се пържиш в казана на собствените си комплекси?Никой не ти е виновен,че живееш там,ако искаш ходи живей и в страната на Питър Пан,въобще не ми пука,само ще ти кажа,че "хората" плюещи и отричащи се от Родината си са най-нисшите червеи в този свят!Дори и да си турчин,пак трябва поне да не се отричаш от корените си!

    Приятен ти живот!
    2, 3 и 13 т. системно / неподходящ подпис/ !

  2. #27
    За мое голямо съжаление НЯМААА Защо м*мка му Писна ми да стоя в тая тъпа Германия ...... Тваа ще най-тъпата година за мен
    Emin3m FoReVeR!

    Di ft. Meo0o0o= BFF <333

  3. #28
    Цитирай Първоначално написано от Ziezi
    Цитирай Първоначално написано от SexyTka
    Цитирай Първоначално написано от Мо6no
    Цитирай Първоначално написано от slun4ice
    Ne.6te hodia na gosti na na6te v Germania.Ne iskam da si hodia skoro v BG
    Защо тогава пишеш в този форум? След като не искаш да си замалко в БГ, значи че не искаш да видиш българите и съответно няма логика да пишеш и в този форум.
    Много ограничено мислене имате ... Какво като не иска да си ходи?? Форума да не е тфой?? И аз не искам да си ходя ... Какво да правя на студа в България имайки напредвид ужасните пътища?? Зимата предпочитам да съм си тук ... Атмосферата е невероятна ... Много е красиво ...
    секситке,ще ме извиняваш,но или си тъпа като "задни части" или се опитваш да оправдаеш напускането си на България по твърде комплексарски и просташки начин!
    Начи забила си се да живееш в една от най-шибаните нации на света(италиянците),които са известни с наглостта и мазнотията си,и тук ми опяваш некви лукуми,че видиш ли в България е било студено,щото пътищата били ужасни!???Дали искаш да ми кажеш,че там в страната на мароканските мелези, не е студено в момента?Или по-точно на теб не ти е студено,щото се пържиш в казана на собствените си комплекси?Никой не ти е виновен,че живееш там,ако искаш ходи живей и в страната на Питър Пан,въобще не ми пука,само ще ти кажа,че "хората" плюещи и отричащи се от Родината си са най-нисшите червеи в този свят!Дори и да си турчин,пак трябва поне да не се отричаш от корените си!

    Приятен ти живот!
    И освен това са най-лошите шофьори(италианците)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си