.
Отговор в тема
Страница 10 от 12 ПървиПърви ... 6789101112 ПоследнаПърви
Резултати от 226 до 250 от общо 290
  1. #226
    никога повече няма да ям месо

  2. #227
    http://goo.gl/swwvh
    Надявам се да съм ви помогнал

  3. #228
    А някой да ми предложи ефективен начин да НАДЕБЕЛЕЯ? Моля ви, с поднормено тегло съм и каквото и да правя си седя на тея килограми и не мога и не мога :X На почти 14г. съм, висока съм около 156 и тежа едва 35 килограма :O Не е нормално, нали? ..

  4. #229
    Супер фен Аватара на bloodymirror
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    1 606
    Никъде не мога да открия калориите на печените чушки с олио и сол... някой знае ли ги? Или поне-калорични ли са?

  5. #230

  6. #231
    оОО, Благодаря, това ще ми помогне много. )

  7. #232
    Цитирай Първоначално написано от Valento Виж мнението
    Колко време ти отне за да го направиш!Предлагам темата да стане Важна!
    Съгласен.

  8. #233
    полезна тема

  9. #234
    Оле хора стига с тези диети!! Трябва спорт! Хубво е да се храниш здравословно и умерено ,а не да се тъпчеш ,но в центъра на нещта е спорта.. от там се започва мога да ви препоръчам аеробиката, от нея бързо се отслабва (от личен опит го знам) успехх във войната с калорийте

  10. #235
    Доста полезна тема ) Браво (Y)

  11. #236
    Оххх тази тема много помага!! ))

  12. #237
    Да се запиша и аз че да следя, бравос glupacheE за темата много полезна информация и едно голямо мерси за целият положен труд да описваш всичките продукти и техните калории, аз лично нямам проблем с надебеляването, по скоро имам проблем с качването на килца, но все пак сме още млади с бърз метаболизъм пък и съм постоянно в движение и спортувам много, ще му мисля като остарея

  13. #238
    Повечето хора тук мислят грешно. Няма такова нещо като "борба с калориите". Има борба с мазнините, да, но не и с калориите. Защото калориите са гориво, хубавата храна те зарежда с енергия и е жизненоважна, не трябва да се мисли за нея като за враг.
    Впрочем, ако се интересувате, на www.loseit.com може да изчислите калориите на всеки продукт или ястие.

  14. #239
    Повече от фен Аватара на Muaythaifighter
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    387
    за мен най-добрата закуска е

    заквасена сметана с овесени ядки и белтък , доста стабилно е

  15. #240
    60 мин. изкачване на стълби е повече от тичане о.О

  16. #241
    Повече от фен Аватара на fama
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    somewhere
    Мнения
    324
    Къде мога да видя примерен хранителен режим ? Вие имате ли си ?
    Любовта не се състои в това двама души да се вторачат един в друг, а в това те да гледат в една посока.

  17. #242
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    София
    Мнения
    904
    Ми, измисли си го сама, бре! Просто редуцирай някой от вредните храни и се стреми да си набавяш повече витамини, протеини и т.н. Пий поне по 1.5л. вода на ден, спортувай и резултатите след това ше са зашеметяващи, повярвай ми! Казвам го от личен опит.
    Queen of the Damned

  18. #243
    Страшно полезна лично за мен тема!

  19. #244
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    България
    Мнения
    2 110
    Благодаря за темата.
    Досега четох в нета,но не намерих нищо.Някой знае ли колко калории има родопката?
    "Две неща са безкрайни-Вселената и човешката глупост,но за първото не съм сигурен"-Алберт Айнщайн

  20. #245
    Супер фен Аватара на tonssy
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    2 245
    ^ Какво представлява тая родопка ?

  21. #246
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Germany
    Мнения
    1 267
    Колко калории има горе долу в едно оризово блокче? (като това) http://db2.stb.s-msn.com/i/48/D0CF62...98_w598_m2.jpg

  22. #247
    Здрасти.Чудя се колко калории има в:
    порция спагети болонезе 400г ,
    купичка нескуик (топчета) с мляко ,
    парче торта (от тези на Неделя)
    Предварително благодаря

  23. #248
    Супер фен Аватара на tonssy
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    2 245
    Цитирай Първоначално написано от STAMINA Виж мнението
    Здрасти.Чудя се колко калории има в:
    порция спагети болонезе 400г ,
    купичка нескуик (топчета) с мляко ,
    парче торта (от тези на Неделя)
    Предварително благодаря
    100 гр спагети без нищо имат 350 ккал. В соса зависи колко кайма е имало, мазнина и т.н., но порция от 400 гр, съдържа прекалено много калории.
    За Нескуика лесно може да се ориентираш по калориите, изписани на пакета + колко мл мляко си сипала (на неговата кутия също пише колко ккал съдържа на 100 гр).
    Парче торта (зависи какво основно има в нея- крем, шоколад, плодове, ядки и т.н.) може да варира от минимум 300 ккал до 500-600.

  24. #249
    tonssy - Мерси !
    Знаете ли някакви нискокалорични ястия? (готвени) +
    колко калории има в купа : зелен фасул яхния?
    пилешка супа?
    леща супа?

  25. #250
    Супер фен Аватара на tonssy
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    2 245
    Всички супи- картофена, зеленчукова, боб, леща, грах, таратор (разбира се, ако са с малко мазнина). Тиквички на фурна (млечният сос например към тях също е нискокалоричен- стига да е домашен и да знаеш какво си сложила в него), пилешко филе. Гъби. Доматена каша. Най-различни запеканки от карфиол/ броколи/ тиквички (обаче без 45687 грама нaстърган кашкавал отгоре ) Има много домашни ястия, които са подходящи, ако спазваш нискокалорична диета или определен режим (здравословно хранене).
    Виж този сайт- http://www.zdravoslovno.com/calculators/ - доста полезен ще ти бъде в случая
    Последно редактирано от tonssy : 06-12-2013 на 13:23

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си