.
Отговор в тема
Страница 6 от 12 ПървиПърви ... 2345678910 ... ПоследнаПърви
Резултати от 126 до 150 от общо 290
  1. #126
    Аватара на clever
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    в света на приключенията ..
    Мнения
    3 469
    калории-калкулатор маняците се спукахте да смятате калории по празниците особено на Бъдни вечер и Нова Година

  2. #127
    Много интересна статийка,тези неща ,които най-много обичаям имат най-много калории май ще трябва да се лиша с някой от тях..

  3. #128
    Супер е темата!много важни неща пише точно за това трябва да стана важна :P
    Научих се да забравям незабравими неща!
    Мога да кажа НЕ,к0гато iiскам да iiзкрешя ДА!

  4. #129
    Хмм, аз се мъча да сваля 5 кила от 4 месеца... xD и всеки денс и казвам "Аре от утре!" и така, свалих 20 кила и зацихклих

  5. #130
    Цитирай Първоначално написано от godsmack321
    Хмм, аз се мъча да сваля 5 кила от 4 месеца... xD и всеки денс и казвам "Аре от утре!" и така, свалих 20 кила и зацихклих
    Ами 20кг не са малко....а и то последните са най-трудни...тъйче не се отчайвай ;]

  6. #131
    Просто тая тема е невероятнааа ..
    бравооо :P :P
    Tu s мeн игрiчкa ли игрaeш?! Ho нe zнаeш, чe аz щe бъda пoбediiтeлkaтa sлeд тowa,зaщoтo вiiнaги съм нa върhа.. ;pp

  7. #132
    Цитирай Първоначално написано от linka92
    Темата трябва да се изкачи нагоре в йерархията .Да стане важна!
    +
    Ти ми сбъдна
    всичките мечти

  8. #133
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    Цитирай Първоначално написано от siskaaaaa
    Цитирай Първоначално написано от linka92
    Темата трябва да се изкачи нагоре в йерархията .Да стане важна!
    +
    ам..тя вече е Аз пък знам как да си изразходвам натрупаните калории

  9. #134
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    ^Хах.. ти супер " голямото " откритие си направила , бе !!

    Съжелявам, но просто не се сдържах.
    To infinity and beyond.

  10. #135

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Montana
    Мнения
    132
    темата е хубава но трябва да се има в предвид че човек когато отслабва... трябва да знае че не трябва да се яде след 6 часа вечер а относнко колко калории за какво упражнение не съм много съгласна зависи от телосложението на човек аз също съм в период на свалчне на килограми ... ям основно протени ... тренинрам всеки ден иннтензивно .. и има ефект ... който иска може да направи чудеса стчлото си аз бях много пълна сега много свалих и то ... само с упоритост и постоянство
    Nqma veche strasti - Sexyt stana kato zdrasti!!!

  11. #136
    Повече от фен Аватара на stelkastel
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    452
    Много добра статийка.
    Аз имам конкретен въпрос. Някой да знае колко ккал са онези принцеси с кайма и кашкавал, шунка и кашквал, сирене и т.н., които продават по лафките в училище.

  12. #137
    Цитирай Първоначално написано от stelkastel
    Много добра статийка.
    Аз имам конкретен въпрос. Някой да знае колко ккал са онези принцеси с кайма и кашкавал, шунка и кашквал, сирене и т.н., които продават по лафките в училище.
    Не знам коко калории имат, но със сигурност са адски много, тъй като те са си калорични.Все каймата и кашкавала са мазни, а хляба е тесто и той си има доста калорийки.Ако си на диета изобщо не яж такива боклуци!!!

  13. #138
    158-161 51.5 52.5 54 57.5 60.5
    да аз съм 7 кг по- малко от най-малкото което е дадено

  14. #139
    Аз съм съгласна с това тази тема да е важна. Аз много искам да отслабна. Много съм дебела за възраста си и съм ниска. Аз Юли ще стана на 13, а пъксъм висока 151 см, тежа 52 кг. Как да отслаба? Лятото карам много колело, но не помага. Това проблем ли е за моята възраст?

  15. #140
    Супер фен Аватара на ImmortalSportFreak
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 930
    Цитирай Първоначално написано от sladurka122
    Аз съм съгласна с това тази тема да е важна. Аз много искам да отслабна. Много съм дебела за възраста си и съм ниска. Аз Юли ще стана на 13, а пъксъм висока 151 см, тежа 52 кг. Как да отслаба? Лятото карам много колело, но не помага. Това проблем ли е за моята възраст?
    не си много дебела както казваш
    карай колело и се движи редовно(по възможност всеки ден)
    и да не ти пука толкова-дете си;карай си живота и се забавлявай
    те първа има да растеш;да се развиваш.. с движение и с растежа ще се оправиш спокс

    "Вярвам в розовото. Вярвам, че смехът е най – добрият начин да изгориш няколко калории. Вярвам в целувките, в многото целувки. Вярвам, че трябва да останеш силен дори тогава, когато изглежда, че всичко върви на зле. Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."
    Audrey Hepburn

  16. #141
    Здравейте на всички .Тема е много интересна и мен изключително ме вълнува бих искала да помоля съвет или мнение.Аз съм на 16 години висока съм 166см.и тежа 60 кг.(иска ми се да смъкна поне до 55-56кг.)В един от така наречените калкулатори за тегло ми изписа,че теглото ми е идеално,но аз не мисля така!Всеки ден бягам по 3 км спряла съм хляба и сладкото ,пърженото също общо взето не си позволявам да ям вредни храни старая се да пия повече течности и да ям много плодове-ябълки зеленчуци-домати от млечните продукти ям много сирене и кисело мляко.Но това което не харесвам в себе си паласките който са най-големия ми проблем,а също ми се иска да стегна и корема,та въпроси ми е какви препоръки може да ми дадете относно моя проблем.Благодаря предварителено,че сте си направили труда да прочетете всичко по-горе

  17. #142
    Цитирай Първоначално написано от BriToHchi
    Здравейте на всички .Тема е много интересна и мен изключително ме вълнува бих искала да помоля съвет или мнение.Аз съм на 16 години висока съм 166см.и тежа 60 кг.(иска ми се да смъкна поне до 55-56кг.)В един от така наречените калкулатори за тегло ми изписа,че теглото ми е идеално,но аз не мисля така!Всеки ден бягам по 3 км спряла съм хляба и сладкото ,пърженото също общо взето не си позволявам да ям вредни храни старая се да пия повече течности и да ям много плодове-ябълки зеленчуци-домати от млечните продукти ям много сирене и кисело мляко.Но това което не харесвам в себе си паласките който са най-големия ми проблем,а също ми се иска да стегна и корема,та въпроси ми е какви препоръки може да ми дадете относно моя проблем.Благодаря предварителено,че сте си направили труда да прочетете всичко по-горе
    Започни аеробика например пимп ит ъп е доста добро прави го и след около 1 месец ще си по-добре продължавай в същия дух щом си стигнала до тук не се отказвай можеш и да започнеш 90 дневната диеа око искаш

  18. #143
    тия диети са пълни глупости само спорт му е маиката и ограничаване но не спиране на сладкото

  19. #144
    imam obsolytno su6tata kni6ka za kaloriite popadnah na neq v edno spisanie be6e podarak vur6i 4ydesna rabota kogato si na dieta
    badI sEbEsI

  20. #145
    Супер фен Аватара на spopi
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    1 363
    Ще ми помогне много.Мисла че темата трябва да е от важните.

  21. #146
    Много си се подтарала.Браво! Темата е страхотна и може да послужи на всички.

  22. #147
    Мега фен Аватара на 7227
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Някъде в нищото
    Мнения
    3 405
    Браво за темата !!! ОТ кога търя такъв списак с храните и калориите им
    Само не разбрах,а може би не про4етох Тези калории за колко храна са ,смисъл за 100грама еди колко си калории,така ли ?
    Благодаря

  23. #148
    Мега фен Аватара на 7227
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Някъде в нищото
    Мнения
    3 405
    Извиняявам се за въпроса то си пишело ,4е за 100гр
    Това е най полезната тема !!! Браво!

  24. #149
    Голям фен Аватара на nia711
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    в последния дъх на всеки умиращ
    Мнения
    909
    Цитирай Първоначално написано от Valento
    Колко време ти отне за да го направиш!Предлагам темата да стане Важна!
    ++++ да определено МНого добре се е постарал автора

  25. #150
    КИЛОГРАМИ

    Ръст/год. 17 - 19 20 - 24 25 - 29 30 - 39 40 - 49
    150-153 46 47.5 50 53.5 58
    158-161 51.5 52.5 54 57.5 60.5
    162-165 54 54.5 56.5 60 63
    166-169 56.5 57.5 59.2 61.9 65.5
    170-173 59 59.5 61.5 64.3 68.4
    174-177 61.7 62.5 64.4 67 71
    178-181 64.5 65.5 67 70 74.5
    182-185 68 69 70.9 73.5 78
    186-190 71 72 73.5 76.3 81

    za momicheta li momcheta e .. ??

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си