.
Отговор в тема
Страница 7 от 12 ПървиПърви ... 34567891011 ... ПоследнаПърви
Резултати от 151 до 175 от общо 290
  1. #151
    straxotnii neshta si napisala !! Mnogo dobra tema ! Naistina trqbwa da stane Wajnaaaaaa , no azz iskam da te pitam neshto ako znaesh nqkakwa dieta koqto da efektna i burzo da se otslabwa bez da se spira razteja zashtoto tochno towa me pritesnqwa

  2. #152
    Голям фен Аватара на anitapz93
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Sin City
    Мнения
    538
    joanittka явно си около 13-14-15 г. и тези диети с бърз ефект няма да си ти полезни. даже никакви диети няма да са ти полезни. С ограничение на вредните неща ще постигнеш ефект. Бавен, но пък няма да е вреден за теб и организма ти.
    Сякаш наистина бях белязана за неприятности. Бях ги избягвала непрекъснато, но те винаги се връщаха обратно при мен. И все пак, този път беше толкова по-различен от останалите....

  3. #153
    Почти половината от жените, пазещи диета, напълняват
    08 септември 2010 | 17:13 |

    40% от жените, които пазят диета, реално я приключват по-натежали, отколкото са били в началото, сочат резултатите от ново проучване във Великобритания, цитирани от таблоида "Дейли Мейл".

    Освен липсата на достатъчно силна воля, жените стават жертва на ястията, приготвени от партньора им, на нездравословните продукти, купувани от него, или пък на пастите и бисквитите, които хапват на работа.

    По принцип, процесът на връщане на килограмите се наблюдавал при дамите 21 дни, след като успявали да постигнат желаното от тях тегло. Проучването е било осъществено сред 2000 жени на възраст между 18 и 65 години.

    60% от тях са признали, че постоянно се опитват да поддържат диети. Основните причини, поради които жените поддържат диети, са свързани с това как изглеждат пред огледалото, приближаването на отпуската или снимките, които качват на сайтовете за запознанства в Интернет.

    От значение също са и коментарите на приятелите, роднините или забележките на любовния им партньор. След стартирането на диета за отслабване, всяка десета жена допуска грешка след първия ден, докато 1/5 от жените успяват да издържат само седмица.

  4. #154
    Аватара на Greennight
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    3 779
    Малко е странно,че косенеето на трева е само малко повече калории от свиренето на пиано ама карай

  5. #155
    Супер фен Аватара на fuckme
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 137
    полезна тема.
    And man you'll never know, whats inside my electronic brain.

  6. #156
    Цитирай Първоначално написано от Greennight
    Малко е странно,че косенеето на трева е само малко повече калории от свиренето на пиано ама карай
    Защо да е странно? Аз свиря на пиано и съм сигурна, че 1 ЧАС косене на трева изразходва повече калории от свирене на пиано.

  7. #157
    Аватара на Greennight
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    3 779
    Еми точно това е странното,като свириш на пиано си мърдаш само пръстите и от време на време ръцете,докато косенеето на трева-130 калории(според темата) натоварва цялата част от тялото над кръста.Аз лично като косих на село за 3 мин станах вир вода,не ми се вярва да е по-малко от 350 калории на час,но както и да е.

  8. #158
    Голям фен Аватара на bet3to
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    588
    Мн добра тема браво

  9. #159
    Много интересна тема, браво за труда ти, някои неща определено ще са ми от полза и определено със тази информация мога да направя страхотен хранителен режим или диета. Браво за труда ти, темата ще помогне на доста хора!

  10. #160
    Пичове в сополите колко калории има ?

  11. #161
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    ^ Абе , доколкото знам са солени , може пък да засищат ..
    To infinity and beyond.

  12. #162
    Голям фен Аватара на SladkaZagadka
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    989
    http://www.icp-bg.com/tablica-kalorii.php

    Погледнете и това ^ . Доста от нещата там са пропуснати в поста на първа страница . Аз лично тренирам таебо или по-точно правя упражненията у дома 3-4 пъти седмично и усещам как тялото ми се променя
    Love is everything!

  13. #163
    от няколко дена чета форуми за отслабванията за да видя някои неща,които не съм изпробвала все още и се сетих,че не съм влизала тук от месеци ...при което прочетох и тази статия и мненията...искам да кажа на момичетата да не бързат с отслабването нека то става бавно и постепенно с много спорт и и хапване от всичко ,но в по-малки количества и разумно.Може да ви прозучи тъпо,защото това всеки го е казвал и на мен майка ми 18 години ми го повтаряше...и затова ще ви дам моя пример,защо е вредно ако решите да минавате на така наречените гладувания за да свалите барзо килограми...За две години аз надебелях много ...никога не съм била слаба ,но не съм била и дебела ..била съм 60-65 кг които зам моята височина са си добре...но за две години никакво движение,ядене на всичко по всяко време аз станах 105 и съм момиче,което тази година ще става на 20 год.И изведнъж аз си казах стига,спирам от утре вече няма да ям и ще започна да ходя на фитнес....нашите така и не вярваха..та започнах аз беше минала седмица вече ядях само по няколко ябалки на ден,кафета и цигари и започнах да ходя на фитнес всеки божи ден след училище тогава...така дните минаваха и аз спрях да ям и ябалките останах само на кафета,цигари и фитнес като преди фитнес пиех л-карнетин на ампули,защото бях чувала ,че той дава сила и топи мазнини...приятелката ми идваше с мен на фитнес,но вапреки това аз ставах бяла като платно по време на упражненията ,но въпреки това ги правех с хъс.. така мина месец ..казвах на приятелката ми ,че имам усещането,че така цял живот съм живяла без да ям ..бях си свикнала на режима...дори родителите ми накрая се сттеснаха и баща ми беше купил най-различни плодове и каза яж поне тях..както и също ,че ако продалжавам така ще стигна до болницата ...и така на месец и третия ден сутирнта ме приеха в спешното за операция ...нещо с организма ми стана ... за ч месец отслабнах 15 кг .. оперираха ме и от тогава съм на постоянни ограничения за да ги задържа... тази година станах и студентка от септември месец до сега отслабнах още 15 кг ..пак си гладувах уж умерено ...но се беше случило така ,че бях забравила ,че 5 дена не бях яла нищо,едната вечер бяхме и ан дискотека пих алкохол ..и след 2 дена уж ми нямаше нищо сутирнта в кафето на университета припаднах ...просто казах заспивам и очите ми се били обарнали ...та така сега тежа 75 кг доволна съм да,защото друго е да кажеш имам да сваля 10 кг и друго е да кажеш имам да сваля 40 кг...,но ето през какви неща преминах ...така,че вашите 3 4 5 кг ,които имате да сваляте не са толкова трудни стига да си направите режим ,но моите ..нямах време за режими исках да стане барзо..

  14. #164
    Прекрасен пост браво ! Ако искате да правите пари да си позволите всякакви диети това е начина http://www.onbux com/?r=Hpanayotov сложете точко преди com моля ;]

  15. #165
    super e temata mnogo 6te mi pomogne
    i naistina KOLKO VREME TI OTNE DA GO NAPI6E6

  16. #166
    оуууу темата е много полезна, записвам си я, благодаря принципно я има в интернет информацията, но е много разхвърляна, тук е супер

  17. #167
    някой знае ли при 1 час каланетика горе-долу колко калории се изгарят

  18. #168
    Супер фен Аватара на DisturbiaV
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    1 402
    как може в 100г сирене да има 305 ккал,а ПЪРЖЕНИ картовки да имат 260 ккал. ...някакси нереално ми е ...не разбирам въобще ама се пак при пърженето има олио ала бала

  19. #169
    аз съм чувала, че по-тежките хора изгарят повече калории при извършване на физически дейности.

  20. #170
    Цитирай Първоначално написано от nymphetaminegirl9
    някой знае ли при 1 час каланетика горе-долу колко калории се изгарят
    мисля, че около 300 калории

  21. #171
    Цитирай Първоначално написано от mississippi
    Цитирай Първоначално написано от nymphetaminegirl9
    някой знае ли при 1 час каланетика горе-долу колко калории се изгарят
    мисля, че около 300 калории
    мерси

  22. #172
    100 грама стафиди колко калории са?

  23. #173
    Супер фен Аватара на DisturbiaV
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    1 402
    Стафиди 272

  24. #174
    Цитирай Първоначално написано от DisturbiaV
    Стафиди 272
    Мерси, май ще ги пропусна.

  25. #175
    Аватара на neronthewolf
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    София
    Мнения
    43
    Цитирай Първоначално написано от nomatterwho
    100 грама стафиди колко калории са?

    300 калории, но по 50 грама на ден стафиди не са вредни, дори са полезни. Имат минерали, фибри, протеин, въглехидрати, както така и дават енергия на човек. Спортистите или по-скоро хората които тренират в залата, задължително взимат по 40-50 грама след тренировка. Полезно е.
    Невъзможно е само силна дума, използвана от слаби хора, намиращо за по-лесно да живеят в света, който им е отреден, вместо да открият силата в себе си да го променят. Невъзможно не е факт. То е убеждение. Невъзможно не е твърдение. То е предизвикателство. Невъзможно е осъществимо. Невъзможно не временно. Невъзможно е нищо.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си