.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Искам още памет в компютъра

    Някой може ли да ми каже как от къде да си кача още памет в компютъра (въпросът е осбено за хакерчетата )

  2. #2

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Gorna orahyvitza
    Мнения
    161
    pamet? v smisal RAM ili HDD

  3. #3
    Голям фен Аватара на dantro
    Регистриран на
    Jan 2004
    Мнения
    513
    Виждам че разбираш много от тези неща ... Която и памет да искаш да увеличаваш трябва да си купиш съответната част .. ако искаш да имаш повече Хард диск си купи още 1 примерно ... би трябвало компа ти да има слотове за още освен твоя .. при рам паметта е същото копуваш си рам памет .. и си ъпгреидваш компютара
    My heart is elated
    But my head is exhausted
    It's this powerful magic
    Can it really be true?

  4. #4

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Gorna orahyvitza
    Мнения
    161
    ot tfa sait4e moje da vidi6 cenite na hard diskove ram-ove kameri printeri i sqkfi ne6ta kakty i da e dano ti pomogne http://www.dicombg.com/ceni_novi.html

  5. #5
    мерси тъкмо щях да го сритам моя комп щот няма памет. имам по малко памет от една mp3 сигурно. егати компютъра

  6. #6

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Gorna orahyvitza
    Мнения
    161
    xaxaxa am4i zemi si po dobre hard disk i 40gb da e pak e ne6to 6tot sigorno sega6niq ti e 5

  7. #7
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    Цитирай Първоначално написано от delete_love
    мерси тъкмо щях да го сритам моя комп щот няма памет. имам по малко памет от една mp3 сигурно. егати компютъра
    Значи искаш по-голям хард-диск. Еми избираш си фирма от която да си купиш, избираш си хард-диск, носиш си компютъра да ти го сложат (като гледам няма да може да го сложиш сам/а), плащаш и готово.

  8. #8

  9. #9
    От къде си,с какъв бюджет разполагаш и какви твърди дискове ти поддържа компютъра.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си