.
Отговор в тема
Страница 6 от 6 ПървиПърви ... 23456
Резултати от 126 до 144 от общо 144
  1. #126
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka Виж мнението
    Начи, ваксината е срещу тетанус И дифтерия от 25 годишна възраст през 10 години. И за мнението- категорично ЗА ваксината, щото тетанусът е възможно най-гадната смърт.
    Факт! А какво е мнението ти за тестовете, които са превантивни? Примерно www.hpv-bg.com? Защото ваксините са си ваксини, но в една маалко по-зряла възраст остава превенцията, а тя у нас не е на мода!((

  2. #127
    относно ваксината за човешки папилома вирус: реално тя предпазва само от няколко щама на ЧВП, а те са стотици доколкото знам аз..?

  3. #128
    бие се в ръката..
    Цитирай Първоначално написано от foreverr Виж мнението
    Тази тема е много полезна и важна -по добре я направи важна!Но и аз искам да питам-къде се бие тази ваксина и възможно ли да имаш рак на маточната шийка като не водиш полов живот???

  4. #129
    Фен Аватара на meganet
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    Varna
    Мнения
    259
    Всички ваксини са пълни с отрови!!!

  5. #130
    Не е доказана ефективността на тази ваксина,защото я има от няколко години,нямате гаранция ,че след 10 години ще ви опази.

  6. #131
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от mihaela86 Виж мнението
    Факт! А какво е мнението ти за тестовете, които са превантивни? Примерно www.hpv-bg.com? Защото ваксините са си ваксини, но в една маалко по-зряла възраст остава превенцията, а тя у нас не е на мода!((
    Ако искаш пълна превенция, отиваш при онкогинеколог, правиш си колпоскопия, цитонамазка и типизиране за ЧПВ- поне да знаеш носител ли си или не си.

    Цитирай Първоначално написано от vladii Виж мнението
    Не е доказана ефективността на тази ваксина,защото я има от няколко години,нямате гаранция ,че след 10 години ще ви опази.
    За четиривалентната имунитетът е по-краткотраен. Разбира се, както и за всяка друга ваксина, ще се правят реваксинации. Никой не разчита на тва ухо, като се набоде с трите дози, до пенсия да щрака с пръсти и да се чувства предпазен.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  7. #132
    да, но след ХПВ-тест!

  8. #133
    Интересно, но и аз си промених мнението и смятам, че ваксината срещу рак на маточната шийка не е никаква панацея и всъщност не е ясно, дали положителният ефект ще е повече от отрицателния.....май е излишна като цяло, ако не е и вредна?

  9. #134
    Хора има толквоа много противопоказания и да има и смъртни случаи.
    По принцип тази ваксина е много опасна
    http://www.saprotiva.org/vnimanie-va...itelno-opasna/

    не мога да ви разбера как така си играете с живота.

  10. #135

  11. #136
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от tonybadams Виж мнението
    Хора има толквоа много противопоказания и да има и смъртни случаи.
    По принцип тази ваксина е много опасна
    http://www.saprotiva.org/vnimanie-va...itelno-opasna/

    не мога да ви разбера как така си играете с живота.
    Извратеният ми мозък, свикнал вече на конспиративни теории и задкулисие, заподозря конкуренцията в лицето на Церварикс.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  12. #137
    Повече от фен Аватара на qkataa_123
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    321
    Ами на мене ми изпратиха писмо на което пишешеш че вече съм на 13 години и трябва да си сложа ваксина която е безолатна от личният лекар тоест 3 ваксини в рамките на 6 месеца

  13. #138
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Не бих я сложила


  14. #139
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от kaRamella Виж мнението
    Не бих я сложила
    А в автомобил/автобус би ли се качила? - ката ден умират по 6 живи души в автомобили в БГ..., кое пречи да си една от тях?

    Имаш ваксина = умираш на 77, стара, грозна и с правнуци.
    Нямаш ваксина = умираш на 30, сама, и си (била) красива.
    Избора си е твой!

  15. #140
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    едно лекарство или ваксина за да се пусне на пазара се правят тестове върху поне 10 000 души но до колкото знам техния брой по принцип е 100 000 че и повече и от всички тия има странични ефекти върху по-малко от 0.05% от тестваните

    все едно да не ям ориз щото може да развия алергия

    а хората които се спасяват са милиарди

    аз самия стигнах до извода че хората не се ваксинират от глупост няма друга причина
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  16. #141
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Цитирай Първоначално написано от batkodoki Виж мнението
    А в автомобил/автобус би ли се качила? - ката ден умират по 6 живи души в автомобили в БГ..., кое пречи да си една от тях?

    Имаш ваксина = умираш на 77, стара, грозна и с правнуци.
    Нямаш ваксина = умираш на 30, сама, и си (била) красива.
    Избора си е твой!
    О .. наричаш ме красива
    Благодаря!

    Кое пречи да съм една от тях? - Не шофирам.
    Но виж , този който не ме прави " сама " кара понякога ужасно тук не мога да те опровергая .


  17. #142
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    едно лекарство или ваксина за да се пусне на пазара се правят тестове върху поне 10 000 души но до колкото знам техния брой по принцип е 100 000 че и повече и от всички тия има странични ефекти върху по-малко от 0.05% от тестваните

    все едно да не ям ориз щото може да развия алергия

    а хората които се спасяват са милиарди

    аз самия стигнах до извода че хората не се ваксинират от глупост няма друга причина
    SIC!

  18. #143
    Голям фен Аватара на AngelBelchev
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    608
    Цитирай Първоначално написано от batkodoki Виж мнението
    Имаш ваксина = умираш на 77, стара, грозна и с правнуци.
    Нямаш ваксина = умираш на 30, сама, и си (била) красива.
    Избора си е твой!
    Годините си минават, а хората все още отказват да си изкарат главите от задниците на медиите и Big Pharma. Удивително е!

  19. #144
    da wi kaja na men mi go biha twa bie se 3 puti na men mi go biha 2 puti okazah se bolezneno alergichna kum tazi bezplatna shturotiq zashtoto kompetentnite doctori ne si naprawiha tryda da mi kajat kakwo sudurja

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си