.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Къса елегантна прическа...

    За бал!.. Скъсих си мн косата.. към 3 см имам в момента коса. И преди съм била така и знам, че до май месец ще ми порасне поне 10-13 см... Та.. ако намерите някъде снимка на интересна прическа с къса косица поствайте я тук, че нямам кой знае какви идеи, а все пак на къса коса могат да се направят много повече неща отколкото на дълга.

    Реалния свят не е оферта... Да прибягаме към алтернативни варианти.

  2. #2
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    това е прическата на една позната от бала, на много къса коса, нямам по-ясна снимка обаче

    http://img99.imageshack.us/my.php?image=pic0198wn8.jpg
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  3. #3
    Мерси. Бе разглеждах тука списания... Все нещо ще се измисли.

    Реалния свят не е оферта... Да прибягаме към алтернативни варианти.

  4. #4
    Супер фен Аватара на HopeLesss
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    В. Търново/София
    Мнения
    2 748
    Ами то си зависи много и от роклята... Ще ти покажа тия, които на мен ми харесаха, а ти си прецени






    Аз не мисля, че късата коса има доста повече варианти на прическа, отколкото дългата.... И все пак ако искаш нещо оригинално за бала, защо не сложиш някой друг шарен кичур

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    в тръбопровода...
    Мнения
    148






    Винаги съм искала няква такава прическа,но косата ми е шит и няма да седи на никъде,ако е скъся толкова!! ;[ GR!

  6. #6
    Много харесвам момичета с къси коси, стига да им отива. За балът можеш да смениш цвета, да си направиш кичури в тон с роклята, да направиш рошавка косата си- има варианти дори и за късите коси

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от fiama
    Много харесвам момичета с къси коси, стига да им отива. За балът можеш да смениш цвета, да си направиш кичури в тон с роклята, да направиш рошавка косата си- има варианти дори и за късите коси
    Ахамз. И аз това си мислех. А роклята ми мисля да е 3/4 ... до колене обаче пак да си е обемна. Дано да намеря нещо подходящо.. Мисля, че ще ходи с късата коса. Айде :P

    Реалния свят не е оферта... Да прибягаме към алтернативни варианти.

  8. #8
    А може ли от някаде да дадете инфо как се правят тея прически че аз нещо немога

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от pOznAi_kOi_E
    А може ли от някаде да дадете инфо как се правят тея прически че аз нещо немога
    Еми за по проблемни косички.. сешоара и ваксата. Може и пяна, лак. В крайна сметка така косата се хаби. Моята прическа си седи без да я пипам с нищо, защото е чуплива. Е след баня като изсъхне и е бухнала й слагам от време на време малко вакса.

    Ето снимки:
    http://89.215.175.32/p/03/34/82/3348209.jpg
    http://89.215.175.32/p/03/34/82/3348200.jpg

    Реалния свят не е оферта... Да прибягаме към алтернативни варианти.

  10. #10
    Така ли?И от кога на къса коса могат да се напраеят много повече неща отколкото на дълга?Точно обратното е..

  11. #11

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    TAM KADETO OBI4AM
    Мнения
    1 939
    em prisadi si ki4uri nqkolko po dalgi i s cveta na roklata ti...... koito da padat ot osnovnata pri4eska.... i primerno ako ti e prava kostaa te da sa kadravi..... spored men qko 6e stane. i ne e mn skapo
    Цитирай Първоначално написано от ™G-Baby™

    Научих се - да копая дълбоко в мене,
    моите кладенци за да търся отново ,
    искрица надежда и частицата
    останала вяра.

    Ей богу - кажи ми ти ,
    струва ли си риска,
    да дълбая отново?

    И защо да го правя…?

  12. #12

    Re: Къса елегантна прическа...

    Цитирай Първоначално написано от Crazy`Witch
    За бал!.. Скъсих си мн косата.. към 3 см имам в момента коса. И преди съм била така и знам, че до май месец ще ми порасне поне 10-13 см...
    Мацка ,сори,ама до бала малко ме съмнява да ти порастне толкова.Преди година и половина прическата ми беше точно като твоята ,а сега косата ми стига до врата.Но наистина съм съгласна,че има много идеи за прически на късата коса.Можеш да си направиш цветни кичури,нещо да я намчкаш с гел,пяна...каквото и да решиш ,ще изглеждаш много яко,защото ще си разична от останалите .

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    хмм ами ако си малко по откачена ...зимаш някакъв супер откачен сцвяр , супер изкрящ и си праиш сялата коса ...разбира се , така че да отива на роклята ти ... и ще си пълната лудница ..чак аз се замислям за нещо подобно за след 1 година ..хммм както и да е. .

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си