.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 43
  1. #1

    Помогнете ми..става дума за една т.нар. "мода" ЕМО

    Здравейте на всички потребители от този форум!Искам да се обърна по-специално към така наречените Емо-та с няколко въпроса, на които имам огромно желание да ми отговорят, за да съм наясно с моите си душевни и мисловни терзания!Моля тези въпроси да се вземат на сериозно, не искам да се бъзикам или подигравам с тях просто седя, чудя се и няма кой освен вас да ми отговори!Ето ги и тях:


    1.Каква е тази "мода" да се предаваш на течението?
    2.Нима нямате желание за живот?
    3.Нима нямате желание за борба с този живот?
    4.Защо я нямате?
    5.Какво ви бе отнето та да се обърнете към този стил и да се оставите на течението?
    6.Какво ви дава този стил на обличане и стила музика?
    7.Каква е каузата за която се борите?
    8.Каква е файдата от тази кауза?
    9.Какво харесвате на емо стила като музика, НЕ като облекло?
    10.Харесва ли ви да се оставите на течението?
    11.Последен въпрос, повече няма да ви мъча: На колко години си?

    Тва е от мен.Да, знам може въпросите да са сурови, но моля ви отговорете ми, просто искам да съм наясно със самия себе си!Мерси много за съдействиет на всички!

  2. #2
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Заглавието не ти се връзва, ама въобще.

  3. #3
    Мега фен Аватара на bungle
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    при чичо Страх
    Мнения
    4 247
    Аз пък мисля, че заглавието си е на място, а въпросите читави. Сега само чакаме "имо-тата" да се появят.
    I am the lover in your bed and i control you
    I am the sex that you provide and i control you
    I am the hate you try to hide and i control you
    I take you where you want to go
    I give you all you need to know
    I drag you down i use you up

  4. #4
    А те дали ще се появят?!

  5. #5
    Аватара на MiSs_DioR_CheRiE
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    ... Some happy place ...
    Мнения
    451

    :)

    не6туу ги няма или просто пове4ето са само позьори
    Jenata e kato debalansiran kur6um. Vliza prez surceto, minava prez djoba, i ti izliza prez nosa!!! Pp

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192

    Re: :)

    От форума помня само едно момче, което си беше имо, но скоро не съм виждала негови мнения.
    А иначе от момичетата бол пози..
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

  7. #7

    Re: Помогнете ми..става дума за една т.нар. "мода"

    Цитирай Първоначално написано от Stanio24
    1.Каква е тази "мода" да се предаваш на течението?
    2.Нима нямате желание за живот?
    3.Нима нямате желание за борба с този живот?
    4.Защо я нямате?
    5.Какво ви бе отнето та да се обърнете към този стил и да се оставите на течението?
    6.Какво ви дава този стил на обличане и стила музика?
    7.Каква е каузата за която се борите?
    8.Каква е файдата от тази кауза?
    9.Какво харесвате на емо стила като музика, НЕ като облекло?
    10.Харесва ли ви да се оставите на течението?
    11.Последен въпрос, повече няма да ви мъча: На колко години си?
    1. Хубава
    2. Имаме! За задгробен живот.
    3. Живота не заслужава да се борим с него.
    4. Щото прекалено лесно бихме победили живота и става безинтересно.
    5. Плюшеното ми мече.
    6. Безплатна тоалетна хартия.
    7. Баничка с боза.
    8. Глада ми ще бъде заситен.
    9. Нищо.
    10. Ща еба в течението.
    11. На 11.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Stanio24
    А те дали ще се появят?!
    Закъсня последното се наряза вчера
    we give it all.

  9. #9

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Neverland
    Мнения
    3

    Re: Помогнете ми..става дума за една т.нар. "мода"

    Цитирай Първоначално написано от Orono
    Цитирай Първоначално написано от Stanio24
    1.Каква е тази "мода" да се предаваш на течението?
    2.Нима нямате желание за живот?
    3.Нима нямате желание за борба с този живот?
    4.Защо я нямате?
    5.Какво ви бе отнето та да се обърнете към този стил и да се оставите на течението?
    6.Какво ви дава този стил на обличане и стила музика?
    7.Каква е каузата за която се борите?
    8.Каква е файдата от тази кауза?
    9.Какво харесвате на емо стила като музика, НЕ като облекло?
    10.Харесва ли ви да се оставите на течението?
    11.Последен въпрос, повече няма да ви мъча: На колко години си?
    1. Хубава
    2. Имаме! За задгробен живот.
    3. Живота не заслужава да се борим с него.
    4. Щото прекалено лесно бихме победили живота и става безинтересно.
    5. Плюшеното ми мече.
    6. Безплатна тоалетна хартия.
    7. Баничка с боза.
    8. Глада ми ще бъде заситен.
    9. Нищо.
    10. Ща е** в течението.
    11. На 11.
    Добре, сладурски... манията да се отдадеш на живота е ХУБАВА... останалото е... БЕЗВОЛИЕ! Но може би тропанета просто напук с крак... ше ти свърши, мислиш, повече работа ли? Хе-хе... "надай се"!
    Задгробен живот ли? На тебе скоро бой хвърляли ли са ти? Щото съм наистина голям навитак, честно! Животът е ТУК И СЕГА! Грабиш от него с шепи ТУК И СЕГА! Всичко останало... е без значение. Ти и животът сте важни, само когато вървите ръка за ръка.. оставиш ли го, той също няма да те дондурка - с нищо не ти е длъжен! Но ти на него да - адски много! Дължиш му уважение и шанс - шанс да го промениш към по-добро!
    Живоът не заслужавал да се борите с него..... ти кога за последно се "сбори" с живота, извинявай? Зад гърба на мама и тати? Докато знаеш как ще премине всеки един твой ден, докато го разпределяш дори почасово! Не знаете нищо за живота, за да го отписвате с лека ръка! Т'ва си е истинско кощунство, ей! Не заслужавал... чуй се само - дори смешно звучи! Животът е всичко, момче/момиче! И ако не можеш да го оцениш... да, бой ти трябва
    В т.4 си противоречиш - как ще ти е лесно да "победиш" живота, когато борбата с него не си заслужавала? И нима би могъл/могла да победиш нещо, от което зависи собственото ти съществуване? Не сте стигнали до Вапцаров, мили мои Емо-та на по 11 годинки... не сте научили нищо за Живота и истинската, жестоката Борба с него... притеснявайте се за поредната си нелицеприятна пъпка... но оставете великите мисли за Борбата с Живота на тези,които поне отчасти са го опитали! И не раздавайте смръщеното си правосъдие навред... всичко отминава и всичко тече - и тази мания ще мине... и когато се откъснете от Емо-величието, накъде ще ви понесе течението? Това ми е интересно.
    На теб ти е отнето плюшеното мече... а когато ти отнемат Мечтите? Когато ти отнемат шанса за по-достойно съществуване? Яяя моля ти се! Мече ще си купиш от магазинчето до входа... а нова Мечта откъде ще си намериш, а?! (btw имам един розов Пинко, който много обичам и стои все още върху гардеробоа ми... мога да ти услужа, ако това ще върне позитивизма в главицата ти )
    Останалите "глупави" отговори няма смисъл да коментирам...
    Не знам защо ви се впрягам толкова... може би защото вярвам до болка в хората.. .и в светлото бъдеще.. от което вие така безочливо се отказвате... не е честно, за вас не е честно! И наистина трябва да се научите да виждате красивото в живота... шото иначе сте загубени - с или без задгробен живот... все тая......
    ...and nothing else matters...

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192

    Re: Помогнете ми..става дума за една т.нар. "мода"

    believe, ти пък се хвана?!?!
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

  11. #11
    Бате, само като те видях колко си изписал и ми стана смешно.
    Не съм чел(а и нямам намерение) к'во си писал, но предполагам, че яко си влязал във филма.
    Ами само ще ти кажа, че предния ми пост беше базик специално за такива като вас
    Радвам се, че се върза

    Edit: O, виждам, че си писал нещо за бой - не ме познаваш, с удоволствие ще ти дам адреса си да дойдеш да ме набиеш

  12. #12

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Neverland
    Мнения
    3
    да бе, представяш ли си......
    като шаранче налапах въдицата... ама поне ми олекна
    ...and nothing else matters...

  13. #13
    Orono а аз да попитам, сега последно ти ЕМО ли си или не?!В смисъл нек'во ми е странно!А този (тази) дето е писал/-а не го/я бъркай с мен!

  14. #14

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    плд
    Мнения
    130
    ami poqwi se edno
    1.Каква е тази "мода" да се предаваш на течението? ne mislq 4e e moda i za6to ne ?
    2.Нима нямате желание за живот? li4no az nqmam ne znam za6to no ponqkoga taka se 4uwstwa
    3.Нима нямате желание за борба с този живот?nqma smisyl pone za men
    4.Защо я нямате?mi 6tom spored men nqma smisyl za6to da se habq taka ili ina4e 6te umra nqkoj den
    5.Какво ви бе отнето та да се обърнете към този стил и да се оставите на течението? winagi sym se 4wstwala taka i mnogo ne6ta sa mi bili otneti
    6.Какво ви дава този стил на обличане и стила музика?wsi4ko koeto mi e neobhodimo
    7.Каква е каузата за която се борите? 4e wseki ima prawo da byde kakywto si iska
    8.Каква е файдата от тази кауза? maj nqma
    9.Какво харесвате на емо стила като музика, НЕ като облекло? mnogo ne6ta muzika e unikalna spored men po cql den slu6am samo muzika
    10.Харесва ли ви да се оставите на течението? da
    11.Последен въпрос, повече няма да ви мъча: На колко години си?15
    ,,когато си дете се учиш да живееш , а когато си възрастен да умреш,, - стивън кинг - бягащия човек

  15. #15
    blacksheep, мерси много за отговора

  16. #16

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    плд
    Мнения
    130
    nqma za6to ako ima6 o6te wyprosi pi6i mi li4no
    ,,когато си дете се учиш да живееш , а когато си възрастен да умреш,, - стивън кинг - бягащия човек

  17. #17
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    Цитирай Първоначално написано от blacksheep
    ami poqwi se edno
    1.Каква е тази "мода" да се предаваш на течението? ne mislq 4e e moda i za6to ne ?
    2.Нима нямате желание за живот? li4no az nqmam ne znam za6to no ponqkoga taka se 4uwstwa
    3.Нима нямате желание за борба с този живот?nqma smisyl pone za men
    4.Защо я нямате?mi 6tom spored men nqma smisyl za6to da se habq taka ili ina4e 6te umra nqkoj den
    5.Какво ви бе отнето та да се обърнете към този стил и да се оставите на течението? winagi sym se 4wstwala taka i mnogo ne6ta sa mi bili otneti
    6.Какво ви дава този стил на обличане и стила музика?wsi4ko koeto mi e neobhodimo
    7.Каква е каузата за която се борите? 4e wseki ima prawo da byde kakywto si iska
    8.Каква е файдата от тази кауза? maj nqma
    9.Какво харесвате на емо стила като музика, НЕ като облекло? mnogo ne6ta muzika e unikalna spored men po cql den slu6am samo muzika
    10.Харесва ли ви да се оставите на течението? da
    11.Последен въпрос, повече няма да ви мъча: На колко години си?15
    ами гръмни се
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  18. #18

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    плд
    Мнения
    130
    6to ne se grymne6 ti ?
    ,,когато си дете се учиш да живееш , а когато си възрастен да умреш,, - стивън кинг - бягащия човек

  19. #19
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    защото имам желание за живот

    а ти явно нямаш...

    мислиш си че "все някога ще си умра" и..."за кво да живея?!"

    еми добре...недей да живееш, недей да правиш нищо смислено с живота си, самоубий се

    само ще пречиш на околните като правиш това нищо

    за кво живеят хората според теб? да не правят нищо и да умрат защото това което са направили ще изгуби смисъла си след като умрат?
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от blacksheep
    ami poqwi se edno
    1.Каква е тази "мода" да се предаваш на течението? ne mislq 4e e moda i za6to ne ?
    2.Нима нямате желание за живот? li4no az nqmam ne znam za6to no ponqkoga taka se 4uwstwa
    3.Нима нямате желание за борба с този живот?nqma smisyl pone za men
    4.Защо я нямате?mi 6tom spored men nqma smisyl za6to da se habq taka ili ina4e 6te umra nqkoj den
    5.Какво ви бе отнето та да се обърнете към този стил и да се оставите на течението? winagi sym se 4wstwala taka i mnogo ne6ta sa mi bili otneti
    6.Какво ви дава този стил на обличане и стила музика?wsi4ko koeto mi e neobhodimo
    7.Каква е каузата за която се борите? 4e wseki ima prawo da byde kakywto si iska
    8.Каква е файдата от тази кауза? maj nqma
    9.Какво харесвате на емо стила като музика, НЕ като облекло? mnogo ne6ta muzika e unikalna spored men po cql den slu6am samo muzika
    10.Харесва ли ви да се оставите на течението? da
    11.Последен въпрос, повече няма да ви мъча: На колко години си?15

    Май си послъгал/а с годинките... това тъпо мислене е типично за по-малки деца....освен ако не си от у-ще за умствено изостанали
    П.С.-И кво,кво?От мн писане и на 1 въпрос няма конкретен отговор.Камо ли убословка тогава....Ама наи-велик е отг на 6 въпрос ....бляяяк ...no words.

  21. #21
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от AtMosFera
    убословка

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от be_true
    Цитирай Първоначално написано от AtMosFera
    убословка
    Еее добре де,разбрахме,че си влизал/а в 4ас по БЕЛ.


    обосновка ае,живей

  23. #23
    Супер фен Аватара на HePeAJIeH
    Регистриран на
    Jul 2007
    Мнения
    1 252
    1.Каква е тази "мода" да се предаваш на течението? По принцип емо/имо стилът е начин на живот а не "мода"! За жалост в България представите за емо/имо културата са криворазбрани
    2.Нима нямате желание за живот? Попринцип имат желание за живот но просто са самотни и се затварят в себе си като започват да мислят само за себе си и това ги кара да си мислят че "няма смисъл от живота"
    3.Нима нямате желание за борба с този живот? Повечето емота/имота са с лабилна психика и са много емоционални (именно от думата ЕМОtional произлиза названието на този стил).Липсва им хъсът за борба просто
    4.Защо я нямате? В последните два въпроса поясних достатъчно
    5.Какво ви бе отнето та да се обърнете към този стил и да се оставите на течението? При всекиму различно! Едни са отритнати от обществото други мислят това за модерно и се опитват да подръжават на истинските емо/имота без дори да забележат че по душа не са такива







    ПП Това са моите гледни точки по въпроса за емо/имотата.На останалите въпроси не отговорих защото не съм емо/имо.Сега сигурно ще ме нападнете "Ама като не си имо защо отговаряш изобщо" Ще отговоря защото просто според мен това е истината за тази "култура" така да го наречем а и мисля че останалите емо/имота които ще отговорят са просто подръжатели на този стил и си мислят че той се изразява само в интересното облекло и различната прическа! В България истински емота няма поне според мен! Не забравяйте изразявам лично мнение!

    ПП2 Лично аз не одобрявам този стил защото по този начин емотата/имотата се опитват да привлекат мниманието и съчувствието на други хора.Освен това те публично се гордеят с това че си режат вениете плачат слушат депресираща музика и в повечето случаи извършват хомосексуални действия със срещуположния пол.Според мен това е глупаво и не мога да разбера защо се печелят толкова много последователи на тази култура (стил)! За пояснение говорих за ИСТИНСКИТЕ емо/имота! Това беше от мен! Лека вечер!

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от _SL_
    Цитирай Първоначално написано от blacksheep
    ami poqwi se edno
    1.Каква е тази "мода" да се предаваш на течението? ne mislq 4e e moda i za6to ne ?
    2.Нима нямате желание за живот? li4no az nqmam ne znam za6to no ponqkoga taka se 4uwstwa
    3.Нима нямате желание за борба с този живот?nqma smisyl pone za men
    4.Защо я нямате?mi 6tom spored men nqma smisyl za6to da se habq taka ili ina4e 6te umra nqkoj den
    5.Какво ви бе отнето та да се обърнете към този стил и да се оставите на течението? winagi sym se 4wstwala taka i mnogo ne6ta sa mi bili otneti
    6.Какво ви дава този стил на обличане и стила музика?wsi4ko koeto mi e neobhodimo
    7.Каква е каузата за която се борите? 4e wseki ima prawo da byde kakywto si iska
    8.Каква е файдата от тази кауза? maj nqma
    9.Какво харесвате на емо стила като музика, НЕ като облекло? mnogo ne6ta muzika e unikalna spored men po cql den slu6am samo muzika
    10.Харесва ли ви да се оставите на течението? da
    11.Последен въпрос, повече няма да ви мъча: На колко години си?15
    ами гръмни се
    НЕ!НЕ СЕ ГЪРМИ!НЕ ГО СЛУШАЙ!СРЕЖИ СИ ВЕНИТЕ! =D>
    we give it all.

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от TellMeYourName
    Цитирай Първоначално написано от _SL_
    Цитирай Първоначално написано от blacksheep
    ami poqwi se edno
    1.Каква е тази "мода" да се предаваш на течението? ne mislq 4e e moda i za6to ne ?
    2.Нима нямате желание за живот? li4no az nqmam ne znam za6to no ponqkoga taka se 4uwstwa
    3.Нима нямате желание за борба с този живот?nqma smisyl pone za men
    4.Защо я нямате?mi 6tom spored men nqma smisyl za6to da se habq taka ili ina4e 6te umra nqkoj den
    5.Какво ви бе отнето та да се обърнете към този стил и да се оставите на течението? winagi sym se 4wstwala taka i mnogo ne6ta sa mi bili otneti
    6.Какво ви дава този стил на обличане и стила музика?wsi4ko koeto mi e neobhodimo
    7.Каква е каузата за която се борите? 4e wseki ima prawo da byde kakywto si iska
    8.Каква е файдата от тази кауза? maj nqma
    9.Какво харесвате на емо стила като музика, НЕ като облекло? mnogo ne6ta muzika e unikalna spored men po cql den slu6am samo muzika
    10.Харесва ли ви да се оставите на течението? da
    11.Последен въпрос, повече няма да ви мъча: На колко години си?15
    ами гръмни се
    НЕ!НЕ СЕ ГЪРМИ!НЕ ГО СЛУШАЙ!СРЕЖИ СИ ВЕНИТЕ! =D>
    Прав си миличък...Режете се там и тихо... Хора емо-та...Искам докато не се нарежете да знаете две велики мърди изказвания

    1.Sk8 or Die
    2.Punk's Not Dead

    Преди да се нарежете си ги кажете и след това...
    London Tipton

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си