.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    4 изречения

    хора напишете ми 4 изречения на английски по тази тема

    "a thank-you letter to an American friend who has invited you ti his farewell party."
    TechNo.... HarD DaNCe..... and a little bit of house and TranCe. ThaT`s ThE sPeCial comBiNaTiOn.

  2. #2
    Голям фен Аватара на Uptown_soldier
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Sofia city
    Мнения
    736

    Re: 4 изречения

    Цитирай Първоначално написано от corneliq_15^
    хора напишете ми 4 изречения на английски по тази тема

    "a thank-you letter to an American friend who has invited you ti his farewell party."
    С удоволствие щях да ти помогна, но не разбирам каква точно е темата, май не си го написал като хората. и какво точно трябва да бъде.

  3. #3
    Ако знаех английски щях да ти помогна ама нз

  4. #4

    Re: 4 изречения

    Цитирай Първоначално написано от triple-sss
    Цитирай Първоначално написано от corneliq_15^
    хора напишете ми 4 изречения на английски по тази тема

    "a thank-you letter to an American friend who has invited you ti his farewell party."
    С удоволствие щях да ти помогна, но не разбирам каква точно е темата, май не си го написал като хората. и какво точно трябва да бъде.
    ami da napi6em pismo da amerikanskiq si priqtel i da izrazim blagodarnost 4e ni e pokanil na partito si
    TechNo.... HarD DaNCe..... and a little bit of house and TranCe. ThaT`s ThE sPeCial comBiNaTiOn.

  5. #5
    Dear (името на човека до когото пишеш),
    Thank you for inviting me to your farewell party.I am a little bit busy then,but I will do my best to come and see you for last time.I am really sorry that you are leaving,but that's better for you ! We will talk more in Friday (примерно,ако няма определен ден,в който ще се видят,ако има го напише него).
    I am lookinf forward to seeing you !
    Best wishes,
    (твоето име) !


    Нахвърлих го на бързо,но се надявам,че ще ти помогне.
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си