.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    In a bathtub full of ether......
    Мнения
    385

    Под влиянието на.....

    Разкажете някоя странна история на която сте бил/била свидетел със хора под влиянието на психоактивни вещества......
    Например аз си спомням как веднъж трябваше да си изкарвам свидетелство за съдимост на гъби + МАО инхибитори +коз......Няма да ви казвам как съм се оправяла.......Само си спомням всички как ме гледаха.....
    Веднъж бях много много вътре в дупката от екстракт на DXM + Диазепам и ме спряха за проверка.......бях толкова извън реалността че трябваше да обещая на сините момчета че ще се прибера......Е после разбира се продължих с разходката си.....
    На последна спирка на трамвай един тип направо си сготви и се уцели без да му пука от нищо.......
    Веднъж бях на концерт и едно момиче се търкаляше по земята и крещеше "Ах хахаха колко съм хахаха щастлива".......На същия този концерт един мои приятел прекали много със субстанциите и постоянно си говореше под нос за толкова важната мисия която трябва да изпълни и честичко прибягваше с някоя чанта в гората на близо....след някое време към сутринта го видях да спи прегърнал една кожена такава.....Изобщо се сещам за толкова много историики от лудата ми младост......Споделете и вие....

  2. #2

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    In a bathtub full of ether......
    Мнения
    385
    Имали сме колкото и да е странно, някой не ги спестяват дори на момиче......но им липсват така трайният спомен от истинският трип както и обогатяващият духовно аспект......Също така влиянието им върху мирогледа за света е минимално......

  3. #3
    А най-страшното е, че говориш с гордост за наркоманията си..

    Направо те съжалявам, защото сама не можеш да се видиш отстрани колко си пропаднала.

  4. #4
    Мега фен Аватара на bungle
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    при чичо Страх
    Мнения
    4 247
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    трипове след приемане на кубинки перорално имали ли сте???
    Въпрос поставен много на място.
    I am the lover in your bed and i control you
    I am the sex that you provide and i control you
    I am the hate you try to hide and i control you
    I take you where you want to go
    I give you all you need to know
    I drag you down i use you up

  5. #5
    Не е лесно да си наркоман

  6. #6
    Всъщност е супер лесно...

  7. #7

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    In a bathtub full of ether......
    Мнения
    385
    Нямам нужда от съжаление......то не променя нищо.......Пак ще повторя че използвате тази думичка(наркоман) крайно неправилно......Наркоман означава индивид ЗАВИСИМ от дадена субстанция.......А пък аз съм много далече от зависима към каквото и да било освен(признавам си) тревата.......

  8. #8

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    In a bathtub full of ether......
    Мнения
    385
    Ако един човек се интересува от литература и не спира да чете, това зависимост ли е според теб ?......Зависимост е когато не си набавиш нещото към което си зависим да боли...... Или да имаш проблеми със социалната интеракция.......Интереса към едно нещо не е зависимост.....Още повече че изрично съм казала че това са истории от миналото ми.....Не можем да говорим за употреба, защото отдавна съм спряла да се занимавам с нещата които съм искала и съм преценила че е по добре да остана само с някои натурални.......Това не ми пречи да имам спомени както добри така и лоши.......

  9. #9

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    In a bathtub full of ether......
    Мнения
    385
    Ако не си чел днес например няма да тръгнеш да търсиш какво да продадеш за да си купиш книги нали ? Няма да изпитваш физически дискомфорт от това или да не можеш да мислиш за нищо друго.....Не мисля че можем да говорим за зависимост....

  10. #10

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    In a bathtub full of ether......
    Мнения
    385
    Разбира се тук си прав.......но какъв е тогава проблема от една такава зависимост ако не ти вреди ? Освен може би морален.....

  11. #11
    Мацка, както и да го въртиш и сучиш, си оставаш наркоман. Вместо да се оправдаваш, недей да парадираш с това.

    Ползвала била 'натурални продукти'. Ха-ха, това, че се друпаш с хапове, продаващи се по аптеките мислиш, че не те прави такава?!

  12. #12

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    In a bathtub full of ether......
    Мнения
    385
    Откъде по дяволите знаеш какво взимам.....Вече ми е ясно че не знаеш какво е наркоман затова не засягам тази тема.......Къде съм споменавала че взимам хапове от аптеката ? Почва да ми се изяснява и че не разбираш от субстанции но още не съм съвсем сигурна......

  13. #13
    Е, не съм навътре в нещата като теб.

  14. #14

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    In a bathtub full of ether......
    Мнения
    385
    Повярвай ми по добре ти е така........живота се усложнява неимоверно когато разбереш някои неща.......

  15. #15
    та да се върнем към темата

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си