.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1

    ванга и нейните предсказваня

    Както си четях темата за 2012 видях как един тиин е поставил сичките предцказания на ванга за бъдещето , а малко се поизплаших покрай тва замиране .Имам една мн добра приятелка навътре в тези работи и тя ми обясни че това е от някав руски жълт вестник ?!?!?! Та въпроса ми е следния имате ли някво инфо за Ванга и нейни предсказания и щорутии и нещо интересно да се пообразоваме.
    P.С мога да напиша Ванга в google но ми е инт какви отговори ще дадете и със сиг ще има някои които знае нещо повече.
    А да и има ли няква възможна врзука с нейна роднина (мисля че внучката и беше винаги до нея) и също знаете ли някакви връзки с някои добър предсказател.
    Мерси за вниманието!

  2. #2
    geni20, не трябва да вярваш на всичко Аз се учудих на това, че тя е спяла с отворени очи-не знам дали е вярно, но това е интересно поне на мен.

  3. #3
    Гандалф също спи с отворени очи

  4. #4
    Предсказанията, за които говориш, са толкова безумни, че е доста притеснителна мисълта някой да вярва в тях. Това с жълтия вестник го беше написал filmimilmi (май) в темата за 2012 и поне на мен ми звучи правдоподобно. Аз викам да изчакаме годината да свърши и тогава ще си правим изводите за тия предсказания.

    Offtopic: Има хора, които спят с отворени очи (изцяло или частично). Всъщност се среща доста често, но е неприятно, защото така очите ти не се овлажняват и могат да се разранят лесно.

  5. #5
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    Цитирай Първоначално написано от kokolan
    Гандалф също спи с отворени очи










    You don't fuck with Gandalf

    Gandalf fucks YOU


    ПП И не само че спя с отворени очи ами и cеpa със затворен задник BEAT THAT BITCH!
    “It is only when you refuse to give in with all your heart that you begin to transcend your humanity. ”

    The Bird of Hermes

  6. #6

    Re: ванга и нейните предсказваня

    Цитирай Първоначално написано от geni20
    Както си четях темата за 2012 видях как един тиин е поставил сичките предцказания на ванга за бъдещето , а малко се поизплаших покрай тва замиране .Имам една мн добра приятелка навътре в тези работи и тя ми обясни че това е от някав руски жълт вестник ?!?!?! Та въпроса ми е следния имате ли някво инфо за Ванга и нейни предсказания и щорутии и нещо интересно да се пообразоваме.
    P.С мога да напиша Ванга в google но ми е инт какви отговори ще дадете и със сиг ще има някои които знае нещо повече.
    А да и има ли няква възможна врзука с нейна роднина (мисля че внучката и беше винаги до нея) и също знаете ли някакви връзки с някои добър предсказател.
    Мерси за вниманието!
    Самата тя, приживе, не за всичко е познавала. Всичко, което се предстазва, по принцип, е като едно изчисление, но най-точните изчисления също търпят провали. Ето защо някои неща, които ги е предсказала - стават, други - не, трети стават частично, а някои си стават и без да ги е предсказала.
    Първа българска виртуална кръчма: www.kry4ma.com

  7. #7
    Преди, не много време даваха едно предаване за Ванга и бяха снимали внучката й. Да тя знае доста неща за нея, но на никого не ги е казвала и не иска да ги каже. Знам ли и аз защо, но тогава каза, че нищо няма да им каже.Чувала съм за Ванга, че била познала смъртта на цар Борис III и също така за атентатите на 11 септември предсказвала е и много други неща, но не всички от тях са се сбъднали.За предсказания за 2012 година от Ванга, такова нещо няма, това е пълна измислица.



    http://vbox7.com/play:d76d4a57 <-- *Новата песен на Baja* <3

  8. #8
    Видяхте ли днешните новини, ванга беше права за третата световна , считаме се за умрелий ;(((

  9. #9
    Супер фен Аватара на UNITED2
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Памплона
    Мнения
    1 178
    Цитирай Първоначално написано от geni20
    Видяхте ли днешните новини, ванга беше права за третата световна , считаме се за умрелий ;(((
    И аз така мисля,нещата ми изглеждат сериозни още повече,че Ванга го предсказа и започва да се сбъдва Баахти,а се бях настроил да умрем през 2010

  10. #10
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    ^ Ако вярвате на статиите в тийнпроблема...

  11. #11
    Супер фен Аватара на UNITED2
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Памплона
    Мнения
    1 178
    Цитирай Първоначално написано от filmimilmi
    ^ Ако вярвате на статиите в тийнпроблема...
    Ама тия статии ги има и в замунда и в калдата и на всякъде

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от xrusinka
    Преди, не много време даваха едно предаване за Ванга и бяха снимали внучката й. Да тя знае доста неща за нея, но на никого не ги е казвала и не иска да ги каже. Знам ли и аз защо, но тогава каза, че нищо няма да им каже.Чувала съм за Ванга, че била познала смъртта на цар Борис III и също така за атентатите на 11 септември предсказвала е и много други неща, но не всички от тях са се сбъднали.За предсказания за 2012 година от Ванга, такова нещо няма, това е пълна измислица.
    Доколкото зная, Ванга не е имала деца. А внуците не растат по дърветата.

  13. #13
    Бе тия предсказания съм ги чела и наистина са от жълт руски вестник, както беше и за Барак Обама нещо, че Щатите щели да западнат като дойде той, не знам си кво...

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от geni20
    Видяхте ли днешните новини, ванга беше права за третата световна , считаме се за умрелий ;(((

    А бе глупости, то ако вярвахме на всяко едно нещо написано по сайтовете и вестници и чуто по телевизията ебати да бяхме умрели още 2004 ..... Нема да се мре спокойно!!!



    http://vbox7.com/play:d76d4a57 <-- *Новата песен на Baja* <3

  15. #15
    Супер фен Аватара на slicky
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 389
    Когато хората са ходели при Ванга те са давали парична такса.Парите се вземали най-вече от държавата,а за нея имало много малка част.Тъй като е земала 5-цифрени суми на ден,тя реално е пълненала доста бюджета на страната.За да има още по-голям оборот,ДС давала на нея досиетата на идващите(те са се записвали предварително) и тя е предсказвала.Във филмите за нея се показват нейните познавания,но всичко непознато показвали се-не.Така че,правете си изводите колко е гадател и колко не.А и за край-тя каза че ще има война Сащ-Китай на 12 август,ама има ли няма-няма

  16. #16
    на мен ми е много интересна темата за Ванга ии много съм чела и гледала за нея... нищо не е казвала за 2012 само за 2010 че ще избухне 3-та световна ... може да се повтарям и да ги има някъде ИЗВИНЯВАМ СЕ ако е така ето накратко предсказанията и ....

    2008 – Атентати срещу четирима държавни глави. Конфликт в Индостан. (Индия-Пакистан)
    2010 – Начало на Третата Световна война. Войната ще започне през 2010 год и ще завърши през 2014. Войната ще започне като конвенционален конфликт,
    а по-късно ще прерастне в ядрен.
    2011 – В резултат от ядрената война в Северното полукълбо ще изчезнат всички растителни и животински видове.
    2014 – Повечето хора по планетата ще страдат от рак на кожата и други кожни заболявания.
    2016 - Европа ще остане почти безлюдна
    2018 – Новия световен лидер е Китай. Експлоатираните държави се превръщат в експлоататори.
    2023 – Лека промяна в орбитата на Земята.
    2025 – Европа е все още слабо заселена.
    2028 – Създава се нов източник на енергия. (вероятно от контролирана термоядрена реакция). Постепено гладът изчезва. Изтрелва се първият пилотиран
    космически кораб към Венера.

    2033 – Топят се Полярните ледове. Повишава се равнището на световния океан.
    2043 – Световната икономика процъфтява. Водеща религия в Европа – Ислям.
    2046 – Става възможно подмяната на органи.
    2066 – По време на атака върху Рим от страна на ислямски армии, САЩ използват за пръв път климатично оръжия – климатът се променя и захладнява
    2076 – Безкласово общество (комунизъм).
    2084 – Природата се възстановява
    2088 – Нова болест – старее се за няколко секунди
    2097 – Новата болест се лекува.
    2100 – Изкуствено слънце осветява тъмната страна на Земяна.
    2111 – Хората се превръщат в киборги (живи роботи)
    2123 – Войни между малки държави.
    2125 - В Унгария получават сигнал от Космоса.
    2130 – Създават се колонии под водата.
    2164 – Хората се превръщат в полухора.
    2167 – Нова религия.
    2170 – Голямо засушаване.
    2183 – Колония на Марс се сдобива с ядрено оръжие и иска незабавна независимост от Земята.
    2187 – Изригването на вулканите ще става контролирано от хората.
    2195 – Морските колонии са напълно подсигурени от храна и енергия.
    2196 – Пълно смесване на етносите.
    2201 – Термоядрените процеси в Сълнцето се забавят. Глобално застудяване.
    2221 – Хората осъществяват пряк контакт с извънземни същества.
    2256 – Космически кораб пренася нов опасен вирус на Земята.
    2262 – Постепено се променят орбитите на планетите. Марс е застрашен от комета.
    2271 – Наново се изчисляват променените физически константи.
    2273 – Човешкият род е една единствена раса.
    2279 – Енергия от нищото (вероятно от вакуум или черни дупки).
    2288 – Пътуване във времето. Нови срещи с извънземни цивилизации.
    2291 – Слънцето угасва. Правят се опити за възстановяване на термоядрените процеси.
    2296 – Променя се гравитационното поле в следствие от мощни експлозии на Слънцето. Започват да падат стари спътници и други космически обекти.
    2299 – Във Франция възниква партизанско движение срещу исляма
    2302 – Открити са нови важни закони и тайни на Вселената.
    2304 - Открита тайната на Луната.
    2341 – Нещо страшно се приближава към Земята.
    2354 - Авария на едно от изкуствените слънца на Земята. Засушаване.
    2371 – Големия глад.
    2378 – Бързо растяща раса.
    2480 – Две от изкуствените слънца се сблъскват. Земята е в мрак.
    3005 - Война на Марс.
    3010 - Комета удря Луната.
    3797 – По това време живота на Земята изчезва, но човечество ще може да постави основите на своето оцеляване на други звездни системи

  17. #17
    Ванга както и всички други известни гадатели са доста странни образи.Попринцип човек използва само 1/2 от мозъка си, а някои хора дори 1/4 не използват ( ).Мисълта ми е,че тези "гадатели" използват другата половина от мозъка си отчасти...затова мислят много по различно от всички останали хора.Бъдеще не съществува попринцип.Неможе да се предскаже нещо,което ние сами ЩЕ си направим.Много хора са казвали че и 2000 година ще се мре и много други.Недейте да вярвате във всичко,казано по телевизията по интернет или от непознати хора имащи претенции да са ясновидци.Във всяко нещо има истина, но във всяка истина има лъжа.


    Uploaded with ImageShack.us

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от vIKToriYa
    на мен ми е много интересна темата за Ванга ии много съм чела и гледала за нея... нищо не е казвала за 2012 само за 2010 че ще избухне 3-та световна ... може да се повтарям и да ги има някъде ИЗВИНЯВАМ СЕ ако е така ето накратко предсказанията и ....

    2008 – Атентати срещу четирима държавни глави. Конфликт в Индостан. (Индия-Пакистан)
    2010 – Начало на Третата Световна война. Войната ще започне през 2010 год и ще завърши през 2014. Войната ще започне като конвенционален конфликт,
    а по-късно ще прерастне в ядрен.
    2011 – В резултат от ядрената война в Северното полукълбо ще изчезнат всички растителни и животински видове.
    2014 – Повечето хора по планетата ще страдат от рак на кожата и други кожни заболявания.
    2016 - Европа ще остане почти безлюдна
    2018 – Новия световен лидер е Китай. Експлоатираните държави се превръщат в експлоататори.
    2023 – Лека промяна в орбитата на Земята.
    2025 – Европа е все още слабо заселена.
    2028 – Създава се нов източник на енергия. (вероятно от контролирана термоядрена реакция). Постепено гладът изчезва. Изтрелва се първият пилотиран
    космически кораб към Венера.

    2033 – Топят се Полярните ледове. Повишава се равнището на световния океан.
    2043 – Световната икономика процъфтява. Водеща религия в Европа – Ислям.
    2046 – Става възможно подмяната на органи.
    2066 – По време на атака върху Рим от страна на ислямски армии, САЩ използват за пръв път климатично оръжия – климатът се променя и захладнява
    2076 – Безкласово общество (комунизъм).
    2084 – Природата се възстановява
    2088 – Нова болест – старее се за няколко секунди
    2097 – Новата болест се лекува.
    2100 – Изкуствено слънце осветява тъмната страна на Земяна.
    2111 – Хората се превръщат в киборги (живи роботи)
    2123 – Войни между малки държави.
    2125 - В Унгария получават сигнал от Космоса.
    2130 – Създават се колонии под водата.
    2164 – Хората се превръщат в полухора.
    2167 – Нова религия.
    2170 – Голямо засушаване.
    2183 – Колония на Марс се сдобива с ядрено оръжие и иска незабавна независимост от Земята.
    2187 – Изригването на вулканите ще става контролирано от хората.
    2195 – Морските колонии са напълно подсигурени от храна и енергия.
    2196 – Пълно смесване на етносите.
    2201 – Термоядрените процеси в Сълнцето се забавят. Глобално застудяване.
    2221 – Хората осъществяват пряк контакт с извънземни същества.
    2256 – Космически кораб пренася нов опасен вирус на Земята.
    2262 – Постепено се променят орбитите на планетите. Марс е застрашен от комета.
    2271 – Наново се изчисляват променените физически константи.
    2273 – Човешкият род е една единствена раса.
    2279 – Енергия от нищото (вероятно от вакуум или черни дупки).
    2288 – Пътуване във времето. Нови срещи с извънземни цивилизации.
    2291 – Слънцето угасва. Правят се опити за възстановяване на термоядрените процеси.
    2296 – Променя се гравитационното поле в следствие от мощни експлозии на Слънцето. Започват да падат стари спътници и други космически обекти.
    2299 – Във Франция възниква партизанско движение срещу исляма
    2302 – Открити са нови важни закони и тайни на Вселената.
    2304 - Открита тайната на Луната.
    2341 – Нещо страшно се приближава към Земята.
    2354 - Авария на едно от изкуствените слънца на Земята. Засушаване.
    2371 – Големия глад.
    2378 – Бързо растяща раса.
    2480 – Две от изкуствените слънца се сблъскват. Земята е в мрак.
    3005 - Война на Марс.
    3010 - Комета удря Луната.
    3797 – По това време живота на Земята изчезва, но човечество ще може да постави основите на своето оцеляване на други звездни системи
    Всички тези предсказания са невъзможни.Помислете малко дали има логика в това :Ядрена война (демек експлозии и голямо отделяне на енергия) а чак две години по-късно започват да се топят ледовете.
    При ядрена световна война земята се унищожава без шанс някой жив организъм да остане.


    Uploaded with ImageShack.us

  19. #19
    Аватара на Greennight
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    3 779
    КВО СА КАЗАЛИ ДНЕС ПО НОВИНИТЕ ?!

  20. #20
    Голям фен Аватара на DREAM95
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    965
    Цитирай Първоначално написано от xrusinka
    Преди, не много време даваха едно предаване за Ванга и бяха снимали внучката й. Да тя знае доста неща за нея, но на никого не ги е казвала и не иска да ги каже. Знам ли и аз защо, но тогава каза, че нищо няма да им каже.Чувала съм за Ванга, че била познала смъртта на цар Борис III и също така за атентатите на 11 септември предсказвала е и много други неща, но не всички от тях са се сбъднали.За предсказания за 2012 година от Ванга, такова нещо няма, това е пълна измислица.
    дам ...

    „Бизнесът е като карането на колело. Или продължаваш да се движиш или падаш.“ — Франк Лойд Райт

  21. #21
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Предсказанията на ванга са лъжливи, и дори много то тях въобще не се изпълниха. Обикновенно всички предсказатели от рода на нострадамус и ванга лъжат и немалко от предсказанията им въобще не се изпълняват.

  22. #22
    Фен Аватара на luda4et0o
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Асеновград
    Мнения
    267
    Който и да каже толкова много предсканазния все нещо вярно ще стане затова нейните предсказания са лъжи

  23. #23
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    всички негативни предсказатели са лъжливи, и по принцип предсказанията не са от Св. Бог. Принципът по който действува механизма на негативните предсказания е чрез извличане и обработване на информация от страна на сатана и антихристите и след това опити разните вече въведени предсказания да бъдат изпълнени чрез концентриране на масова вяра в тях. Точно така бяха съборени двата небостъргача в ню йорк на 11.09.2001г., именно чрез висока концентрация на масова вяра в пророчествата на нострадамус.

  24. #24
    Голям фен Аватара на DREAM95
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    965
    Чел съм нейните предсказания,и съм напълно убеден ,че 99% от споменатите предсказания са напълно реални някъде във времето.
    Живеем в побъркан свят и не се съмнявам изобщо за нещо което сега звучи налудничево и дори смешно,дори и страшно...
    Но какво да се прави бъдещето неможе да се спре ако трябва да стане ще стане,също така всичко било за зло или добро зависи само от нас. И подчертавам: че до някъде съм скиптик относно нейната дарба,но в такъв свят живеем,че вече ненормално става напълно реално и нормално...

    „Бизнесът е като карането на колело. Или продължаваш да се движиш или падаш.“ — Франк Лойд Райт

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си