.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 61
  1. #1

    Как всявате респект у околните?

    Стана ми интересна тая темичка за уважението,та реших да ви попитам каква е вашата тактика,как се държите,за да спечелите уважението на хората,какво правите,за да не им позволявате да ви се качват на главата? Как внушавате на околните да зачитат мнението ви?
    Obi4am momichetata poveche ot vsichko...

  2. #2
    Супер фен Аватара на HePeAJIeH
    Регистриран на
    Jul 2007
    Мнения
    1 252
    Нямам определена тактика! Попринцип се държа естествено и който ме оцени такъв какъвто съм печели уважението ми.В случая ако се държиш неестествено рано или късно ще изгубиш уважението което си спечелил или респекта който си постигнал поради простата причина че не можеш да носиш маска пред даден човек завинаги! Бъди естествен,бъди себе си! Лека вечер!

  3. #3
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    има ли разлика между уважение и страх?

    те не си пречат, но второто пречи истински да ти се качат на главата
    Be proud in your arrogance

    http://vbox7.com/play:eca29fe0

  4. #4
    На мен ми върши работа доброто старо "Бъди верен на себе си". Каквито и глупости да натворявам гледам да стоя твърдо зад взетите си решения и казаните думи. Не можеш да получиш респект, ако ти липсва самоуважение.

    If for honesty you want apologies
    -I dont sympathize
    If for kindness you substitute blindness...
    Please open your eyes!

  5. #5
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    следването на точен кодекс те прави усязвима за хората, котио могат рационално или интуитивно да предвидят действията ти, не мислиш ли? важна част от върпоса беше - какво пречи другимо да ти се качи на главата
    Be proud in your arrogance

    http://vbox7.com/play:eca29fe0

  6. #6
    За да не ти се качат на главата се иска акъл и малко воля. Други въпроси?

    If for honesty you want apologies
    -I dont sympathize
    If for kindness you substitute blindness...
    Please open your eyes!

  7. #7
    Смея да твърдя, че малко хора, които ме познават, не ме уважават. По принцип не си кроя стратегии за нищо. Явно съм доказал на хората около мен, че има за какво да ме уважават... не мисля, обаче, че е моя работа да изтъквам тези мои качества, които са достойни за респект.
    Тъй красиви, тъй наивни,
    плискат по всяка капандура.
    И докато наливат тъй проливни,
    виждаш всичко друго колко малко струва....

  8. #8
    Преди години бях затворена , добричка , исках само другите да са добре и ми се качиха на главата . След като ме мачкаха ми дойде акъла в главата . Погрижих се за себе си , спрях да мисля за чуждите проблеми . В крайна сметка никой не решаваше моите Станах малко егоист , леко високомерна , започнах да отговарям смело и т.н. Та това което исках да кажа е че понякога не е хубаво да се раздаваш на другите , трябва да си леко егоист
    Любов ли ? Тя не съществува . Курви? Курволяк колкото щеш...

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от devil_girls_
    Цитирай Първоначално написано от No_Limit
    Преди години бях затворена , добричка , исках само другите да са добре и ми се качиха на главата . След като ме мачкаха ми дойде акъла в главата . Погрижих се за себе си , спрях да мисля за чуждите проблеми . В крайна сметка никой не решаваше моите Станах малко егоист , леко високомерна , започнах да отговарям смело и т.н. Та това което исках да кажа е че понякога не е хубаво да се раздаваш на другите , трябва да си леко егоист
    И моят случей е такъв,преди години и аз бех много свита но сега се държа висикимерно и отговарям и некой ако тръгне да се заяжда с мен го правя на 2ст прес сички.
    Имаше едно момче което БЕШЕ голям гъзар , тормозеше ме и т.н и един ден просто го счупих от бой пред приятелите му и вече като ме види минава на другия тротоар . Имай напредвид че съм момиче а той е два пъти колкото мене
    Любов ли ? Тя не съществува . Курви? Курволяк колкото щеш...

  10. #10
    ^Kато се има предвид, че момчетата не отвръщат на момичета, не е голямо постижение...

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Fuckin'Hostile
    ^Kато се има предвид, че момчетата не отвръщат на момичета, не е голямо постижение...
    Опа сори , отвръщаше ми само трябва да знаеш къде да удариш
    Любов ли ? Тя не съществува . Курви? Курволяк колкото щеш...

  12. #12
    ;o that was no boy!

  13. #13

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Под масата
    Мнения
    189
    аз съм с тактиката "трябва да покажеш уважение,за да получиш такова"
    dance

  14. #14
    HePeAJIeH каза, че не можеш да носиш маска пред един човек завинаги, но аз не споделям точно мнението му. Един човек носи много маски, особено ние младите хора, които някои понадрастнали ни може би с право ни описват като "пъпчиви пубери", макар че всеки си знае как да се грижи за себе си и кожата си. Когато ти се запознаеш с един човек ти вече имаш някаква идея какви искаш да са вашите взаимоотношения и как искаш да се държиш пред него и с него и обиквенно този начин е малко или много по-различен от държанието ти с другите хора, които си е един вид маска, която слагаш и никога повече не махаш, освен ако не решиш да го направиш насилствено. Засега в темата за уважението не видях мнение, на което бих могъл да опонирам и да завържа нещо като дискусия, в която да представя своите виждания и аргументи под формата на спор, а не просто като суха информация, която би ми било и трудно да напиша. Друго си е, когато друг човек с мнението си те е насочил към подбора на правилните контра-аргументи. Аз уважавам всеки един човек, най-малкото, заради това че съществува. Отдавам това уважение на всеки, а не го карам да го печели. Защото така превръщам своето уважение в нещо специално, а то не е такова. Аз не съм повече от другите хора и следователно моето уважение не е нещо, за което някой трябва да се бори. А ако искам някой да се бори за моето уважение това означава, че той е паднал по-ниско от мен, защо тогава да го уважавам. А и как да уважавам себе си тогава, щом съм накарал човек да изпадне в такова положение?

  15. #15
    Със спокойствие.

  16. #16
    Просто съм себе си,старая се да не съм груба с никой ... В краина сметка не прави на другите това което не искаш да ти правят на теб.Винаги защитавам приятелите си ... случвало се е и да се бия.

  17. #17
    Защо си мислите, че всявате респект в околните, в мен всявате само смях

  18. #18
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Одим и гледам лошо. Сеем респект и жънем уважение хъхъ.
    Бе кой го боли дара за мнението на околните?
    Grumpy old madman

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    740
    Самоиронизирайки се само подпомагам по нататъшното ми непрестанно умаловажаване, но поне съм наясно кои хора не са наясно с това че има разлика между това да пускаш шеги на свой гръб и да позволяваш да те унижават. Тук мисля всеки се нуждае от респект. И мазохиста, изискващ определно държание спрямо него. Обикновенно става естествено, но специално със сърказма, иронията и хуморът, повечето хора имат огромен проблем. Моят е по-скоро обидчивостта ми. Но не вярвам да всявам респект, само когато някой ме обича го прави. Обикновенно ми е достатъчно. Въпреки че ми се ще понякга да съм по-обичана. Искам много когато се влюба.
    ('=

  20. #20
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Сладичкото_би, недей да пестиш препинателните знаци, особено ","

    Самоиронизирайки се само подпомагам по нататъшното ми непрестанно омаловажаване, но поне съм наясно, кои хора не са наясно с това, че има разлика между това, да пускаш шеги на свой гръб и да позволяваш да те унижават.
    Grumpy old madman

  21. #21
    Аватара на theEXPLOITED
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    OUT OF SPACE
    Мнения
    528
    Винаги съм такава каквато съм,отстоявам мнението си както и интересите си,никога не се държа лошо с някой просто ей така,добър човек съм по принцип както и много добър приятел.Хората ме уважават заради човека който съм!

  22. #22
    Аватара на Mooo6no
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Варна, морето, сините вълни...
    Мнения
    2 039
    Не мисля, че всявам особено респект.

  23. #23
    Аватара на EGG
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    гр. Монтана
    Мнения
    117
    Цитирай Първоначално написано от Мо6no
    Не мисля, че всявам особено респект.
    И аз така. \/

  24. #24
    Ми...просто не ми дреме...не се опитвам да всявам нищо...и не претендирам,че всявам
    Даже изобщо не се опитвам да се държа добре с околните...

  25. #25

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си