.

Виж резултатите на анкетата: За или против неправомерната цензура в раздела?

Гласували
31. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • За

    11 35,48%
  • Против

    20 64,52%
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1

    За или против цензурата в раздел "Политика"

    Пускам тази тема по повод заключването на темата "Белите и черните-99 факта и 1 лъжа" която беше заключена под предлог ,че е расистка само заради това ,че с факти оборва общо приетото мнение ,че расите имат еднакъв умствен потенциал.

  2. #2
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Твърдо против цензурата ... някои хора тук се правят че раздават демокрация а всъщност градят конц лагери в които половината от този раздел сме вкарани!!!
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  3. #3
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    точно така! а концлагерите са за евреите, циганите и негрите, нали?

    чувствате ли се черни?

    воля и отговорност
    Be proud in your arrogance

    http://vbox7.com/play:eca29fe0

  4. #4
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Цитирай Първоначално написано от quench
    точно така! а концлагерите са за евреите, циганите и негрите, нали?

    чувствате ли се черни?

    воля и отговорност
    Ако не си забелязал в тази прекрасна държава расизма върви на обратно ... и чувствам че ръсиш простотии пак ..
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  5. #5
    Аватара на Mooo6no
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Варна, морето, сините вълни...
    Мнения
    2 039
    За, когато под "цензура" се имат в предвид убиди или изтриването на безмислени разговори и теми, в който юзъри повтарят едно и също като безмозъчни същества с промити мозъци. Това са най-вече 90% от "нацитата" (и комутягите донякъде), които дори не са истински нацита. Има си "Кофа" за тези неща.

  6. #6
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Цитирай Първоначално написано от Мо6no
    За, когато под "цензура" се имат в предвид убиди или изтриването на безмислени разговори и теми, в който юзъри повтарят едно и също като безмозъчни същества с промити мозъци. Това са най-вече 90% от "нацитата" (и комутягите донякъде), които дори не са истински нацита. Има си "Кофа" за тези неща.
    Някои като мен и още 2-3 души обаче си обсъждат съвсем нормално политиката тук .. но разбира се някой малоумници си мислят че националист=нацист .. ама кво да се прави проста нация сме!
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  7. #7
    Твърдо против.

  8. #8
    Темата я заключиха иначе можеше да поспорим там дали са факти или твърдения и как точно теста за интелигентност примерно е твърдение или изоставащия им начин на живот сравнение с другите (говоря преди идването на белите в Африка).

  9. #9
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    Initial_D, извинявам се най-покорно! Вече ще съгласувам постовете си с Премъдрата ти личност, за да съм сигурен, че отговарят на изискванията за достоверност и истинност, както и че са написани на висок стил!
    Be proud in your arrogance

    http://vbox7.com/play:eca29fe0

  10. #10
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    против

    та това си е баш кофа...за кво е цензурата?
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  11. #11
    против съм..няма смисъл
    оставете някои псевдо-националистчета да се кефят, като си разменят любезности

    Your worst enemy is your self
    Will you fight, or give in?

  12. #12
    Нищо няма да променим.....
    2, 9, 10, 11 и 13т. системно

  13. #13

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Интернационал
    Мнения
    245
    ЗА! И съм против нациста преди мен!
    ПРОЛЕТАРИИ - ОБЕДИНЕТЕ СЕ !

  14. #14
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Цитирай Първоначално написано от quench
    Initial_D, извинявам се най-покорно! Вече ще съгласувам постовете си с Премъдрата ти личност, за да съм сигурен, че отговарят на изискванията за достоверност и истинност, както и че са написани на висок стил!
    Както си тръгнал можеш да ми направиш и една трабааа ..
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Neo-Communist Power
    ЗА! И съм против нациста преди мен!
    Твърдо против комунизъма,нацизъма,циониз ъма и расизъма!!!Градивният,ненац истки,некомунистически и нерасистки НАЦИОНАЛИЗЪМ е ИСТИНАТА и САМО БЪЛГАРИЯ,Долу извергите Сталин,Хитлер,Г.Димитров и всички такива отрепки!!!

  16. #16
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Цитирай Първоначално написано от Ultra_Bulgaria
    Цитирай Първоначално написано от Neo-Communist Power
    ЗА! И съм против нациста преди мен!
    Твърдо против комунизъма,нацизъма,циониз ъма и расизъма!!!Градивният,ненац истки,некомунистически и нерасистки НАЦИОНАЛИЗЪМ е ИСТИНАТА и САМО БЪЛГАРИЯ,Долу извергите Сталин,Хитлер,Г.Димитров и всички такива отрепки!!!
    Господ да те благослови братко!!!! =D> =D> =D> =D>
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  17. #17
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Аз заключих темата. Не 1 път съм цензурирала расистки лозунги и изказвания. Ако не сте доволни от моето решение, имате право да се оплачете на администраторите. Расизмът най-малкото е противоконституционен в България! А аз като съвестен гражданин на тази държава, се стремя да спазвам най-висшия й закон. Приятен ден.

  18. #18

  19. #19

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    F SuRcEtYy NъЪ БеБеТуУ Ми
    Мнения
    37
    Ami za,grozno e da se psuva.
    ٭°●l{yкŁĨt

  20. #20
    Категорично против съм!
    Темата ми с факти за чернокожите изобщо не беше расистка!Какво му е расисткото на факти от изследвания и статистически данни?
    Срамота!!!Като комунистите сте!Никаква демокрация няма в този раздел!
    Вашето е тоталитаризъм и цензура!!!
    Meine Ehre heisst Treue!

  21. #21
    Ето го и поредния пример за своеволията на модераторите заключването на темата " Негърските "цивилизаций" " под предлог ,че била расистка въпреки ,че не виждам какво е расисткото на темата .Негрите нямат никакви неповторими цивилизации.Просто това си е самата истина колкото и да не им се иска на някой!

  22. #22
    Братя истинската борба е на вън!Борете се за своята свобода!Не на форумните герои!
    14/88
    Победата е наша!
    exploitedteen да живее България
    2, 9, 10, 11 и 13т. системно

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си