.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 46
  1. #1

    За тези, които бяха на концерта на Rihanna

    I nai - veche za tezi, koito sa go haresali, vupreki gadnichkoto vreme .. I bez negativni izkazvania, tova e tema za pochitatelite na Rihanna Na men si mi haresa, nishto, che trqbvashe da chakame tolkova vreme Ima neveroqten glas
    Kagete, kak si izkarahte ?
    `*We lose someone we love, only when we are destined to find someone else, who can love us even more than, we can love ourselves.*`


  2. #2

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    aRbAnaSi PaLaSs;]
    Мнения
    601
    ами по фреш предаваха ли концерта?

  3. #3
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Аз си изкарах страхотна вечер.
    Пих чайче с ром в "Сфумато".После се разходих из София.Постоях пред "Народния".Направих си мини караоке с "Любими песни за любими хора" пред входа. Гаврътнах една "Пина колада" и денсих лудо до "Операта".
    Сега се любувам на Любенов.
    Напра'о перфе.

    По темата - т'ва не се нарича концерт.
    Тая, първо на първо, "пя" чужди песни.(Марли, Лени...)
    И второ, песните си вървяха на запис, а тя през 5 минути се изцепваше с някой цвилеж.
    Изводи:
    Риана не може да пее.
    Вивател са идиоти.
    Маймуните около оградата не са в час.

  4. #4
    Ех, негативно мнение Напротив, Rihanna може да пее, при това много добре Да не кажа супер Но, всеки си има свое мнение, все пак А колкото до предаването по телевизията, по BTV ще го дават, само че не съм сигурна за деня и часа, можеш да провериш в сайта на BTV
    `*We lose someone we love, only when we are destined to find someone else, who can love us even more than, we can love ourselves.*`


  5. #5
    Голям фен Аватара на magesniko
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Oсновател и мозък на КММ
    Мнения
    846
    аз се напих кат идиот и въобще не я дочаках,а ходих да си допия
    No mercy for what we are doing
    No thought to even what we have done
    We don't need to feel the sorrow
    No remorse for the helpless one

  6. #6

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 424
    Отидох в 5 до Президенството да им гледам сеир на хората... След като видях толкова много хора, на които мога да се подигравам след тва, че са били на концерт на Риана, отидох в пред Народния театър и пихме водка... След тва хоихме в някво кафене до 9 и за да не пропусна минах да видя РиХанка... Лелел ужас... Сичко беше на плейбек... АЗ седях 20мийн.. Обаче за тия 20 мин , които тя беше на сцената.. Тя пя от време на време.. И то на плейбек... Дебела е... !
    Вие на хероин ли сте бе?

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от *.~*`*~* anaRial *.~*.`*`
    Ех, негативно мнение Напротив, Rihanna може да пее, при това много добре Да не кажа супер Но, всеки си има свое мнение, все пак А колкото до предаването по телевизията, по BTV ще го дават, само че не съм сигурна за деня и часа, можеш да провериш в сайта на BTV
    Не,не може да пее.Тя цвили и крещи,не пее.
    А концерта е бил на плейбек.И едва ли е било особено забавно:подскачащи около сцената,не виждащи почти нищо,вероятно мокри "фьенове"...

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    в килера
    Мнения
    1 276
    На мен концерта ми хареса, въпреки че изобщо не харесвам стила и. Да, имаше плейбек от време на време, като и тя пееше в същото време, но Umbrella, Unfaithfull и още няколко песнички си ги изпя сама и мога да кажа, че пее доста добре, което изобщо не очаквах... блъсканицата не ме притесни, понеже бях извън нея чакането също не ме притесни, понеже съм чакала и повече, при това на платен концерт... и дъжда не ме притесни, понеже съм свикнала да ходя без чадър и да съм вечно мокра... подгряващите бяха мега зле, особено Каризма (тези хора съм ги гледала поне 5 пъти на концерт и винаги са пеели на плейбек, при това така, че и най-глупавият човек ще се досети че пеят на плейбек... чудя се изобщо дали някога през живота си са пеели на живо, без плейбек...)... както и да е, концерта ми хареса, а се озовах там едва ли не случайно, сама нямаше да се навия да отида

  9. #9
    Дошла е в България за да си изцвили ъмбрелата

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от v!k!tYyY
    Отидох в 5 до Президенството да им гледам сеир на хората... След като видях толкова много хора, на които мога да се подигравам след тва, че са били на концерт на Риана, отидох в пред Народния театър и пихме водка... След тва хоихме в някво кафене до 9 и за да не пропусна минах да видя РиХанка... Лелел ужас... Сичко беше на плейбек... АЗ седях 20мийн.. Обаче за тия 20 мин , които тя беше на сцената.. Тя пя от време на време.. И то на плейбек... Дебела е... !
    ААа, еее, оо. Е, ама ти си ебати звездата, е, много ясно, че ще им се подиграваш после.

    Къде я занимавате виКиКТТУуУУу с дебелата Рианка, вие не знаете за какъв модел на Victoria's Secret става въпрос...


    Ахах, направи се, че те викат и се скрий някъде.

  11. #11

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Много често местят кофите в Младост и не мога да кажа точно
    Мнения
    403
    Цитирай Първоначално написано от Магесник
    аз се напих кат идиот и въобще не я дочаках,а ходих да си допия
    Не съм бил значи единствения пиян черноризец храбър на концерта

    Dance with the dead in my dreams
    Listen to their hallowed screams
    The dead have taken my soul
    Temptation's lost all control

  12. #12
    6tom kazvate bez kritiki az 6te si za6iq ustata s kanap!a "zloto"ti znae6 li koq e mackata na pica ti????

  13. #13
    Аватара на loyal_88
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    По гетата...
    Мнения
    386
    По такива концерти баш не ходя, но приятелите ми, които са посетили бяха доста разочаровани и не са останали до края. Можело е да бъде по-яко, ама скапаното време така или иначе ти скапва настроението, а и тоя дъжд...

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    в килера
    Мнения
    1 276
    Цитирай Първоначално написано от viktoriya_sn
    a "zloto"ti znae6 li koq e mackata na pica ti????
    Emilie Autumn... обожавам я!

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от zloto
    Цитирай Първоначално написано от viktoriya_sn
    a "zloto"ti znae6 li koq e mackata na pica ti????
    Emilie Autumn... обожавам я!
    aaaaaaaaa ti me kefi6 . misleh 4e s1m edinstvenata koqto q e 4uvala!

  16. #16
    Супер фен Аватара на Qnchety
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    1 235
    Е... поне не съм изпуснала нещо! Мразя тея плейбеци!

  17. #17

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 424
    Цитирай Първоначално написано от Orono
    Цитирай Първоначално написано от v!k!tYyY
    Отидох в 5 до Президенството да им гледам сеир на хората... След като видях толкова много хора, на които мога да се подигравам след тва, че са били на концерт на Риана, отидох в пред Народния театър и пихме водка... След тва хоихме в някво кафене до 9 и за да не пропусна минах да видя РиХанка... Лелел ужас... Сичко беше на плейбек... АЗ седях 20мийн.. Обаче за тия 20 мин , които тя беше на сцената.. Тя пя от време на време.. И то на плейбек... Дебела е... !
    ААа, еее, оо. Е, ама ти си ебати звездата, е, много ясно, че ще им се подиграваш после.

    Къде я занимавате виКиКТТУуУУу с дебелата Рианка, вие не знаете за какъв модел на Victoria's Secret става въпрос...


    Ахах, направи се, че те викат и се скрий някъде.
    Хъх злите езици на форума... Сетили се на кого да правят забележки... Имах си лошо мнение за Риханка ощес излизането на първият и сингъл... А сега, след този концерт мога да защитавам това мнение...
    Животът е такъв... Все някъде трябва да си изкарваме злобата.. Аз ан Рианка, ти на мен..
    Вие на хероин ли сте бе?

  18. #18
    Ахаха, аз да си изкарвам злобата и то върху теб... Злобата си я изкарвам по далеч по-неприятни начини, отколкото да пиша във форум Тука просто ви се смея

    Айде искам да чуя с какво ще си защитиш лошото мнение за Рианка. И как ще ми докажеш, че тя е дебела а ти си модел на Victoria's Secret.

  19. #19
    Супер фен Аватара на mon4eto
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    София,Лозенец:)
    Мнения
    1 951
    Koncerta be6e palen proval i izlagaciq Parvo 4e me sma4kaha,vtoro ot 4adarite na horata ni6to ne vijdah i treto organizaciqta be6e nuleva Mnogo sam razo4arovana Pone da pee6e na jivo a ne na pleibek

  20. #20

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 424
    Модел на Виктория сикрет може да не съм, ама Пиана да се постарае нали тя е звезда не аз... Видях колкото видях и ми стига... А не ми се спори с човек, който смята своето мнение за закон...
    Вие на хероин ли сте бе?

  21. #21
    podkrepqm ada6kata.ne sam q slu6alana jivo ama 6tom v albumite ne mogatda i opravqt glasa predstavqm si q na jivo!!a ti orono nedei da i izopa4ava6 dumite

  22. #22
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    За без пари толкова.

  23. #23
    Подкрепяйте се колкото си искате, бягайте от спора колкото си искате, все ми е едно

    Да кажеш, че не ти харесва ОК, ама да твърдиш, че е дебела и че не може да пее
    На кой свят живеете?! Е, вЕрно във вашия си, ама не е много здравословно.

  24. #24
    Хора в голяма грешка сте!Ако за вас човек,който пее песни на два тона пее хубаво....лъжете се.Ако човека,който я направи звезда не я беше забелязал нямаше да е никоя.Боже хора...Риана е от Барадос.Тва някъде на майна си газина.Учила е в първото барбадоско училище,тия са някви от 3-тия свят....Аз лично не я харесвам.Това са песни на 2 тона,ама така се правят хитовете.Нали знаете,песен на повече от два тона е сложна и "умните" главици не могат да я запомнят.Има някво бас-че,малко барабани и ето ти го хита на сезона
    ...

  25. #25
    Голям фен Аватара на magesniko
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Oсновател и мозък на КММ
    Мнения
    846
    Цитирай Първоначално написано от The Torn Prince
    Цитирай Първоначално написано от Магесник
    аз се напих кат идиот и въобще не я дочаках,а ходих да си допия
    Не съм бил значи единствения пиян черноризец храбър на концерта
    ти мани ами аз не си спомнян после как съм се прибирал от адамса.
    No mercy for what we are doing
    No thought to even what we have done
    We don't need to feel the sorrow
    No remorse for the helpless one

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си