.
Отговор в тема
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 64
  1. #26
    пробвай в БубаХуба има май хубави работи

  2. #27
    Мега фен Аватара на Decu
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Софето :D
    Мнения
    4 054
    Еййй, някой навит ли е да си поръчаме нещо?
    Хем доставката ще излезе по-евтина, хем може и отстъпка да ни направят..

    За френския сайт говоря..има много симпатични неща. :Д
    What you give is what you get!

  3. #28
    Мега фен Аватара на Decu
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Софето :D
    Мнения
    4 054
    Е и този момент го има, но нали виждаш как стои на манекена. :Д

    Някой знае ли доставката колко е?
    What you give is what you get!

  4. #29
    Момичето, което е пуснало френския сайт го познавам, тя постоянно пътува из Европа де и не съм я виждала от 4 месеца, но знам, че си беше поръчвала доста дрешки и бяха със супер качество За тези, които също са си харесали парцалки и аксесоари и искат да купят ето как става:

    Поръчка
    Поръчката се прави, като отворите желания продукт, изберете размер и десен и го добавите в кошницата си, като натистене оранжевия бутон Ajouter a mon panier. Можете да добавяте в кошницата си само продукти с надпис Disponsible immediament—това означава, че са налични в момента. Други надписи относно продуктите могат да са Epuise което значи, че продуктът е изчерпан и са много редки случаите пак да бъде зареждан в магазина, или Disponible sous 12 (например) semaines, което пък значи, че този продукт ще може да бъде поръчан след еди колко си на брой седмици. Можете да поръчате само продукти, които са налични в момента—ако добавите друг продукт в кошницата си и се опитате да направите поръчка те ще се отбележат те ще се отбележат като се оградят с червен правоъгълник и системата няма да приеме поръчката докато не махнете тези продукти. Ако добавяте продукти в кошницата си няколко поредни дни, преди да поръчате, може да се случи някой продукт да се е изчерпал междувременно, така че ако системата ви дава грешка, това може да е една от причините.

    Друга причина може да бъде, че съответния продукт не се доставя извън Франция. Това се отнася за всички кухненски електруреди и мебели, както и всички други обемисти или тежки продукти.

    За да прегледате какво сте добавили в кошницата си, горе вдясно на сайта натиснете Voir mon panier.

    Проблеми и грешки при ползване на сайта
    Ако се покаже девойка, която държи книжка с въпросителна на нея, това означава, че има някакъв проблем (това е страницата им, която съобщава за грешка). При мен понякога се получава това, когато искам да прегледам кошницата си. Просто кликвам още веднъж и всичко се показва.

    Това обаче не е единствената грешка, която се случва при ползване на сайта. Грешките могат да възникнат на всяки етап - от невъзможността да влезете в акаунта си, до невъзможност да добавите продукт в кошницата си и невъзможност да влезете в нея и ка финализирате поръчката. Всичко това се дължи на претоварване на сайта им и за оправяне на проблема има едно основно правило - търпение. Излезте от акаунта си и влезте отново колкото пъти е необподимо, опитайте утре. За съжаление няма какво повече да се направи.

    Ако имате проблем от каквото и да е естество, това е формата на сайта им, където може да поискате отговор на вашия конкретен въпрос или оплакване от непристигнал колет. За недоставени поръчки ето примерен текст зa искане на информация;

    Поръчване
    След като сте довабили в кошницата всички желани стоки, трябва да преминете към поръчка, която протича в 4 стъпки.
    В една поръчка не можете да поръчвате повече от 27 (непотвърдена информация) продукта наведнъж.

    · 1ви етап— Paniner - потвърждавате, че искате да закупите избраните неща. На тази стъпка трябва да въведете код за намаление или подарък, ако искате да ползвате такъв;
    · 2ри етап— Livraison - потвръждавате адреса за доставка;
    · 3ти етап— Paiement — плащане с кредитна карта (избирате това дори ако ще платите с Visa Electron, която е де факто дебитна карта, повече за това в секция Плащане);
    · 4ти етап - Validation.

    Вече сте потвърдила поръчката и можете да принтирате заявката като натиснете Je imprime.

    На всяка от 4те страници е най-нажно да натиснете червеният бутон. Осовено важно е това при последната страница, където заявявате плащане.
    Вече сте направили валидна заявка. Не очаквайте да получите мейл с потвърждение. Поръчаните стоки можете да видите в менюто Suivi de commande който се намира под логото на сайта La Redoute. Ако е имало проблем със сайта по време на поръчката и поръчаните продукти ги няма там, то най-вероятно полъчката ви е била неуспешна и трябва отново да поръчате.

    Плащане
    Можете да плащате само с кредитни карти и с някои карти Visa Electron. Последните трябва задължително да имат т.нар. Security code, който представлява трицифрен или четирицифрен номер (различен от цифрите на номера на самата карта), който най-често се намира в задната част на картата, но по изключение може да е поставен след номера на картата опред.

    До момента мога да потвърдя, че само с картите Visa Electron на ОББ не може да се плаща при пазаруване в интернет. Моята карта е Visa Classic на Първа Инвестиционна Банка и досега не съм имала никакви проблеми.


    Общата цена на вашата поръчка се формира от
    · Цената на продуктите, евентуално намалени с кодове за специални оферти;
    · Добавя се такса обработка и пакетиране, което е около 10% от стойността на поръчката но много варира;
    · Накрая се начислява такса доставка от 5 или 6 евро, в зависимост от броя на артикулите, който не може да надвишава 25 в една поръчка.
    Това, което видите като крайна сума на стъпка 2 от поръчката, е сумата, която ще платите и нито цент повече. Мито не се дължи, така че можете спокойно да пазарувате.

    Доставка
    1. Срокът на доставка официално е 6 седмици. Реално поръчките пристигат за 2 до 4 седмици, но ако се забави малко повече и се свържете със служители там за да питате какво става, че ви кажат да изчакате да изтекат 6-те седмици преди да предприемете стъпки за връщане на плащането. В някои пикови моменти поръчката може да се забави и почти до крайния срок—например около Коледа;
    2. Поръчки с общо тегло до 2 кг. представляват пакети и идват по-бързо. Получавате ги от вашия районен пощенски клон;
    3. Поръчки с общо тегло над 2кг. са колети. Те пътуват с влак и се бавят повече, средно около 3 седмици. За тях получавате също бележка по пощата, но трябва лично да си ги вземете от разменната пощенска станция на митницата. В София тя се намира до централна автогара, в сградата на Столична митница. Ако не сте сигурни, че ще получите бележката си за колет, трябва лично да отидете там и да направите справка дали вашата поръчка е пристигнала срещу скромната сума от лев и петнадесет. Отделно при получаване на пратката трябва да платите (само в София, другите митници не начисляват никакви такси) 4 лв. Работното време на митницата не е удобно, но затова пък предлагат доставка до вашия адрес за още по-скромната сума от 4 лв. плюс 80 стотинки на килограм. Отделно се заплаща магазинаж 0.30 лв/ден от 3-тия ден след получаването на известието.
    За ваше улеснение ето адресите и телефоните на разменните пощенски станции в някои по-големите градове:
    София -ул. Веслец 84, работи от понеделник до петък от 8-13 и от 14-16.30 часа. Телефон за заявка за доставка до адрес - 832 51 95;
    Пловдив - митницата се намира на ул. "Иван Вазов" № 45. Телефонът й е 622-544;
    Русе - телефонът на митницата е 83 79 99.

    Приятно пазаруване!

    Да не забравя- Преди да пазарувате, трябва да се регистрирате в Ла Редут. Можете да ползвате онлайн преводача, но ето някои указания, за да можете директно да направите регистрацията, четейки тук.


    Регистрация на нов потребител
    От първа страница на сайта, намирате горе вляво 1ere visite и кликвате върху него. От заредилата се след това страница за първа стъпка на регистрация под Ou creer mon compte? намирате Cr

  5. #30
    Аватара на cLaDyRcHe
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    337
    ave mn mi e 4ydno kak si por14vate drexi bez da znaete dali 6te vi sedqt dobre

  6. #31
    Цитирай Първоначално написано от No_Limit
    www.koketna.com Има страшни дрешки
    направо са страшни ...наистина ли ти харесват

  7. #32
    Повече от фен Аватара на mishmula
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В кошмарите
    Мнения
    313
    Щом давате линкове, поръчвали ли сте си от сайтовете?
    Направи добро- яж л***о !

  8. #33
    Цитирай Първоначално написано от Maimunche_f
    http://www.natamno.com/e-shop/
    Тук има много хубави нещаа

  9. #34
    Аватара на ger4e7y
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    София :Pp
    Мнения
    302
    аз така никога не бих си поръчала има дрехи които ме кефят но това не значи че ми седят добре...
    Прекалено голям подпис!

    .: machoka :.

  10. #35
    Повече от фен Аватара на mishmula
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В кошмарите
    Мнения
    313
    Аз съм си поръчвала обувки
    Направи добро- яж л***о !

  11. #36
    аз съм си поръчала дрехи и и бижута и съм доволна,

  12. #37
    Цитирай Първоначално написано от Мушмула
    Щом давате линкове, поръчвали ли сте си от сайтовете?
    Аз съм си поръчвала вече два пъти от drehi.eu дрешките им са готини а и на прилични цени. До сега не съм имала проблем и каквото съм си поръчала си ми стои добре, ама може в мен да е причината :P

  13. #38
    http://www.oldnavy.com/
    ot tozi sait moje li da se porychva za Bulgaria?

  14. #39
    i ot tozi moje ima i za po qki


    http://elegantna.net/product_info.ph...roducts_id=445






    Цитирай Първоначално написано от one_love
    http://www.oldnavy.com/

    ot tozi sait moje li da se porychva za Bulgaria?

  15. #40
    Тоя сайт кокетна е просто "уникален".....

  16. #41
    Цитирай Първоначално написано от EternalEyes
    Френският сайт преди време го разглеждах и си бях избрала няколко неща, хем не бяха и скъпи, но от къде сте сигурни, че ще ви стане или дтои добре. :/

    Едит: Избрах си чатна, избрах си чанта!!
    И аз

  17. #42

    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Rousse
    Мнения
    2
    Ами аз искам да питам понеже съм си харесала в онлайн шопа "На тъмно" едни кецки искам да питам някой поръчвал ли си е или някой евентуално знае ли колко д/г е доставката .... ПП.От Русе съм
    mnoGy Hora Shte iZlizaT oT jIvota Mi,NO samo IstinSkiTe Shte oStaVqT slEdI V SyRcetO mi

  18. #43
    Супер фен Аватара на Glezanka
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Sunny Beach
    Мнения
    1 509
    stealthyGirl този сайт,който си дала има ли доставки за България ? И ако да,как става поръчката

  19. #44
    oldnavy.com e mn qk nego go znam a eto i o6te edin mn mi haresva: www.kmart.com ...mn saitove moje6 da nameri6 v www.polyvore.com,kato klikne6 vyrhi Try it za da napravi6 nqkakyv set,i naprimer ako iska6 dynki klikva6 tam otstrani deto pi6e jeans i posle klikva6 na all sites da si izbere6 ot nqkoi sait dynki i te otdolu ti izlizat saitove kolkoto 6te6... dano nqkoi me e razbral
    Живей така,че като умреш дявола да ти постави свещ!
    http://www.tagsmaker.com/your_image....1c25a18c42.jpg

  20. #45
    Eto English variant: www.laredoute.co.uk
    Живей така,че като умреш дявола да ти постави свещ!
    http://www.tagsmaker.com/your_image....1c25a18c42.jpg

  21. #46
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    http://flirt.delfina.bg/
    ето едно сайтче за много свежарски бански костюми,,а пък има и хубаво бельо
    To infinity and beyond.

  22. #47
    Цитирай Първоначално написано от Buku7o
    Ами аз искам да питам понеже съм си харесала в онлайн шопа "На тъмно" едни кецки искам да питам някой поръчвал ли си е или някой евентуално знае ли колко д/г е доставката .... ПП.От Русе съм
    Доставката е 5-6лв.

  23. #48
    Аватара на guinessgirl
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Wonderland
    Мнения
    3 114
    http://www.koketna.com/shop/index.ph...mart&Itemid=47

    или

    http://www.koketna.com/shop/index.ph...mart&Itemid=47

    искам,ама не искам да си поръчвам по интернет.
    виждали ли сте някъде?

    сори за офф-а


    www.pimkie.com

  24. #49
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Аз си поръчах черната от кокетна,защото от мн време си търся такава блуза,но не успях да си намеря
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  25. #50
    Аватара на guinessgirl
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Wonderland
    Мнения
    3 114
    е,явно и аз така ще направя..

    след колко време ти я доставиха и колко пари ти взеха за доставка?
    и предполагам,че си взела S.. не е като.. XS,нали?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си