.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 30
  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    * пРи сЛъНцЕтО*
    Мнения
    3 114

    момчета кажете:)

    Имате ли идеал за момиче и какво трябва да притежава едно момиче,за да я харесате?

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    България
    Мнения
    1 713
    Нямам идеал за момиче като бях малък имах! Значи на 5 години идеала ми беше : Руса красива умна с големи бомби
    сега е : Да ме обича и аз нея!
    Но такъв идеал нямам ,то и любов няма ама ади .............
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    Танц

    Звънците ми глупашки
    Нека бъдат нашия звучен съпровод.
    Усмивки веселяшки...
    Тъга са те, ала от особен род.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от ANTIHUMAN
    Нямам идеал за момиче като бях малък имах! Значи на 5 години идеала ми беше : Руса красива умна с големи бомби
    сега е : Да ме обича и аз нея!
    Но такъв идеал нямам ,то и любов няма ама ади .............
    Хъм.. ти не беше ли ония 'дето мрази хората (както сочи и ника ти..)..
    А и какви бомби на 5 за бога?!

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    България
    Мнения
    1 713
    StEaLtHy_girl бях на 5! Какво очакваш от 5 годишно момченце дето си играеше пред блока на ,, Мишките рокери от Марс'' ! Сега момченцето го няма отиди някъде в миналото просто ме напусна без предупреждение ( няма го детството ) Сега съм сам и това
    Да аз съм дето мрази хората ! Имаш да кажеш нещо против хората ли? Говори колкото искаш всички са еднакви .
    Чао , беше ми приятно да ти отговоря
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    Танц

    Звънците ми глупашки
    Нека бъдат нашия звучен съпровод.
    Усмивки веселяшки...
    Тъга са те, ала от особен род.

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    * пРи сЛъНцЕтО*
    Мнения
    3 114
    Цитирай Първоначално написано от StEaLtHy_girl
    Цитирай Първоначално написано от ANTIHUMAN
    Нямам идеал за момиче като бях малък имах! Значи на 5 години идеала ми беше : Руса красива умна с големи бомби
    сега е : Да ме обича и аз нея!
    Но такъв идеал нямам ,то и любов няма ама ади .............
    Хъм.. ти не беше ли ония 'дето мрази хората (както сочи и ника ти..)..
    А и какви бомби на 5 за бога?!
    Абе ставаш смешна,мила той не мрази хората,а такива като теб Не говори така за човек,който не познаваш,твоя тъп комент,не ми е нужен Аз го познавам свестен е, и е пич.

  6. #6

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    варна
    Мнения
    639
    Абе прекалявате с тези теми бе. не виждате ли колко пъти се повтаря една и съща тма. пуууу

    A friendly look, a kindly smile, one good act, and life's worthwhile.

  7. #7
    Аватара на kael
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Търново.... Велико Търново
    Мнения
    1 293
    идеал ..хммм .... чернокоса с сладка усмивка и да ме обича ест. xD

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от ANTIHUMAN
    StEaLtHy_girl бях на 5! Какво очакваш от 5 годишно момченце дето си играеше пред блока на ,, Мишките рокери от Марс'' ! Сега момченцето го няма отиди някъде в миналото просто ме напусна без предупреждение ( няма го детството ) Сега съм сам и това
    Да аз съм дето мрази хората ! Имаш да кажеш нещо против хората ли? Говори колкото искаш всички са еднакви .
    Чао , беше ми приятно да ти отговоря
    хъ-хъ.. Абе исках да кажа просто, че щом мразиш хората, как ще харесваш момичета.. то ми е ясно, че всички момчета харесват момичета (освен обратните дее), но ти каза в една тема, че мразиш хората.. ня'ам нищо против теб, просто исках да ти покажа, че щом мислиш за момичета изобщо (а и не ме напсува примерно в поста си ) не мразиш хората...

    @slun4ice_90 ти също си ми ясна.. Какво съм казала против него, бе? В другия ми пост имаше само два въпроса.. (може интонацията да не е добра, но мненията му просто ми изглеждаха противоречиви
    АААА и защо да мрази такива като мен?! К'во съм му направила с един пост в тоя форум (в който няма убиди и т.н.)

  9. #9

    Re: момчета кажете:)

    Цитирай Първоначално написано от slun4ice_90
    Имате ли идеал за момиче и какво трябва да притежава едно момиче,за да я харесате?
    Аз гледам погледът и усмивката с която ме гледа.

  10. #10

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Под масата
    Мнения
    189
    Чернокоса,сладка,с пиърсинг и да не е от ограничените хора,но по принцип свободните хора с пиърсинг не са ограничени

    по принцип не си спазвам идеалите

    а имам и друг идеал за момиче Да се казва **** ,да се държи като нея,да мисли като нея,да изглежда като нея и да е тя
    dance

  11. #11
    Интелигентна, чернокоса, черноока по възможност със пиърсинг на езика ( много ме кефи да се мляскам ( и не само ) с мацки с желязо в устата ).

    Но все пак вътрешния свят е ценността на човека.

  12. #12
    idealat e da me izdarji poveche ot 5 meseca

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    City of Providence,Brown university
    Мнения
    674
    Цитирай Първоначално написано от _VIP_
    idealat e da me izdarji poveche ot 5 meseca
    подяволите това беше добро =P
    Няколко минути не си казахме нито дума.Само сърцата ни разговаряха.

    Alliance binds us..
    > Best song ever!

  14. #14
    Ideala za momi4e e ne6to otnositelno za men edno momi4e trqbva po nqkakav na4in da mi e simpati4no da mi haresva van6no i da e umni4ka razbirase no nai vajnoto e da ima lubov drugoto ne e ot zna4enie
    -Icko-

  15. #15
    Аз да я обичам и тя да ме обича също и да си допадаме друго не ме интересува.
    --> Ако не можеш да ги обедиш, объркай ги!
    --> Живей на ръба, в противен случай заемаш твърде много място.
    --> Не мразете нас за това което сме, за нещата които правим, мразете себе си, за това че само завиждате!

  16. #16
    Аватара на Puhcho0
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Бургас
    Мнения
    11
    hi all ae az da vi kaja mislq taka : moq ideal za momi4e e s kestenqva kosa ,malki g1rdi ,i da e dobri4k ('') a i ymna ,kakto s16to i tq da me obi4a i az da q obi4am ('')[/quote]
    eдna тьнka bялa лиniя pazдeля faнтаэияta ot pealнoctta ... !

  17. #17
    Аватара на Puhcho0
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Бургас
    Мнения
    11
    hi all ae az da vi kaja mislq taka : moq ideal za momi4e e s kestenqva kosa ,malki g1rdi ,i da e dobri4k ('') a i ymna ,kakto s16to i tq da me obi4a i az da q obi4am ('')[/quote]
    eдna тьнka bялa лиniя pazдeля faнтаэияta ot pealнoctta ... !

  18. #18
    Аватара на Puhcho0
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Бургас
    Мнения
    11
    hi all ae az da vi kaja mislq taka : moq ideal za momi4e e s kestenqva kosa ,malki g1rdi ,i da e dobri4k ('') a i ymna ,kakto s16to i tq da me obi4a i az da q obi4am ('')[/quote]
    eдna тьнka bялa лиniя pazдeля faнтаэияta ot pealнoctta ... !

  19. #19
    да изглежда добре да нее много надута и да не е от най умните(не няква много тъпа де) 2 акъла на едно място не са разбират

  20. #20

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    София
    Мнения
    1
    Да не се опитва да прави женски номера - лесно се усещат и дразнят. Да не разиграва и да не се превзема. Да е естествена и да обича истински.

  21. #21
    Кротка , умна , спокойна , без предразсъдъци (нисък съм) , с добро чувство за хумор.
    Външният вид също ми е важен , донякъде(няма да се лъжем).

    P.S. За тези , които им изглежда странно - доста нервен човек съм, не обичам да ме разиграват на въдица разни кифли.

  22. #22
    Мега фен Аватара на GD
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Варна морето сините вълни
    Мнения
    31 518
    Аз също нямам идеал за момиче но според мен най - важното е както се споменава да си допадаме, да има любов между нас, да се разбираме и да се обичаме

  23. #23
    Да е добра да е умна красива с чувство за хумор с красиви очи обожавам очите...да ме обича мойто момиче е именно такова за това и си я обичкам адски много въпреки това ,че понякога малко е ядосва!

    www.dragon.bg - елате цъкайте..

  24. #24

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    София
    Мнения
    171
    На нивото на интелект на моя милост, за да може да спорим на научни и исторически теми ( скучно е само в форумите), достатъчно красива и да ме обича.

  25. #25
    Дори и човек да има идеал за момиче, което не е много нормално защото така се ограничават момичетата които може да хареса до минимални ако не изчезнат напълно ....според мен поне незнам за други едно момче а дори и момиче дори и да има идеал за противопожният пол това не го/я лешава от шанса да се влюби за някои които не отговаря на нито един от идеалите му/и ..... но това си е мое мнение ...аз поне нямам идеал за момиче а и дори да имах нямаше да се надявам да срещна момичето на мечтите си демек момиче което отговаря на всичките ми представи за идеално момиче.... защото любовта не може да дойде когато ти решиш а идва когато най-малко я очакваш ....!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си