.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 60
  1. #1

    Различните-мнението ви за тях

    Аз съм scene и един път илизаме с една приятелка на центъра ама нали супер накичени,супер натрупани със шарени коси и дрехи и хората (даже и циганите малеее кво стана вече не балгарите са смеят на циганите както беше преди,а обратното)да и сички на гледат някво супер странно и даже ни са смеят апак зад нас една жена сас изкрящо сини ботуши си върви и на никой не му прави впечатление.Или пак като кажа че слушам emocore,deadcore,metalcore,rock и други подобни и вече сички скачат срещу мене (някви тапи фешънки и чалгарки) "Аааа кви са тия глупостиии"...И това не е всичко-имам проблеми даже и с учителите от мойто училище.Начи едната ми вика какъв е тоя бретон пред очите ти?Ти да не си Гео Милев?Другата пак всеки път като ма види и ми вика едноокият Джо(а има и много други случаи които просто не сам споменала).Абеее хората мразят различните затова:РАЗЛИЧНИ-ТЕ НИ МРАЗЯТ ЗАТОВА НЕКА ПОНЕ НИЕ СЕ ОБИЧАМЕ...
    Не ПуШа (ТрЕвА),нЕ пИя (ВоДа), Не ХоДя По МъЖе (Те иДвАт пРи меН) , лЯгАм сИ рАнУ (кЪм 7 СуТрИнТа) , Не иЗлИзАм мНоГу (От КлУбА) ,,ПоГлЕд нА ДяВоЛ,лИцЕ На АнГеЛ (и вИзИя на ФоТоМоДеЛ)

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    740
    People are people
    So were different colours
    And were different creeds
    And different people
    Have different needs
    People are people

    ('=

  3. #3
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    яяяя се...в...
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  4. #4

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Пловдив-София
    Мнения
    103
    Я се научи да пишеш
    Ако имам една ябълка и ти имаш една ябълка, и си ги разменим, двамата ще имаме по една ябълка.
    Ако имам една идея и ти имаш също идея, и си ги разменим, двамата ще имаме две идеи.

  5. #5
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904

    Re: Различните-мнението ви за тях

    Аз съм убедена, че и всеки фешън- хаус- чалгар се мисли за различен...А
    ти какво ми се правиш на жертва, тия умозаключения, които вкарваш, са направени сигурно преди хиляди години. Щом ти стиска да се накичиш така и да излезнеш в тоя си вид по улицитеи, значи ти стиска и да понесеш критиката и неразбирането. Недей да се жалваш, знаем че емотата са различни и неразбрани. Като не искаш такива коментари и подмятания, обличай се тривиално. Винаги можеш да бъдеш емо под прикритие, за какво ти е тая показност....Както и да е, това е положението [-o<

    Give me your best shot motherfucker!

  6. #6
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Важното е да си от масата

  7. #7
    целта на тази тема еееее

    да привлечеш внимание, нали??


    Хората в обществото винаги ще гледат с различно около на тези, които се различават от тъплата. Някои ще им се радват а други не, винаги е така.
    А щом ти пука от общественото мнение, значи това не е твоят стил, ако наистина ти харесваше да изглеждаш така щеше да ти е през... кво мислят хората за теб.

    Your worst enemy is your self
    Will you fight, or give in?

  8. #8
    Имаше един текст в един подпис на наш съфорумник: " Бъди такава, каквато си, а не такава, каквато искат другите да бъдеш " И не им се връзвай на тия , дет те гледат така -
    `*We lose someone we love, only when we are destined to find someone else, who can love us even more than, we can love ourselves.*`


  9. #9
    Мега фен Аватара на malka_sladuranka
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 151
    Хм.. Различен... МинАл си покрай различен.
    Различен си от фешъните, метълите, рапърите, скиновете.. Но не си различен от останалите "проскубани, шарени папагали"...
    Да не мислиш, че тези които ти се смеят ще те различат от някой подобен на теб.. Няма, разбира се.. Както и ти не различаваш "тъпите фешъни и чалгари"..
    Както и да е. Бъди си такъв какъвто се чувстваш.

  10. #10
    ама ти имаш fucking в името

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от 182+44_4adel
    Ти ако си различна...аз ще си отрежа топките
    London Tipton

  12. #12
    Ебати призива 'Различни, обичайте се' хаха , ще ме скъсаш от смях..

    много мразя някои малки пиклички като почнат да се правят на интересни.. сигурно не знаеш кой е написал 'По Дигото', а тръгнала да отговаря на учители... ай сиктир
    Различна била... един дол дренки си с всички останали объркани момиченца.

  13. #13
    Не си различна,а поредната,която се мисли за такава,защото иска да бъде различна,но не може да го постигне,защото е тъпа позьорка.

  14. #14
    Не ПуШа (ТрЕвА),нЕ пИя (ВоДа), Не ХоДя По МъЖе (Те иДвАт пРи меН) , лЯгАм сИ рАнУ (кЪм 7 СуТрИнТа) , Не иЗлИзАм мНоГу (От КлУбА) ,,ПоГлЕд нА ДяВоЛ,лИцЕ На АнГеЛ (и вИзИя на ФоТоМоДеЛ)
    Доста различно =D>

  15. #15
    Аватара на B3B0K
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    sofiq
    Мнения
    514
    za6tooo vs pat kato nqkoi s eoplakva 4e ne go priemat za6toto e razli4en vse oprekvate 4algarite ???? e tva da ne e priema6 drugiq ! se 4algarq vi vinoven mi seki slu6a kvot si iska i tva 4e mn ot 4algarite ne priemat metala primerno zna4ili 4e vs metali priemat 4algata ??? ima ujasni 4algari no ima i usani metali nali taka... ne se pravete na 6iroko skroeni i na jertvite 6tot iskam da vi kaja 4e pove4eto 4algari za otvoreni za novi ne6ta mamaka mu proli4a si 4e slu6am 4alga nali ... imam frs koito mi kazvat o6te ne si otkirila sebe si za tva e mojete l ida povqrvate 4e tva ni haresva i da s eopitate da ne nabejdavate 4algarite za vs verno 4e ne sam tipi4nata 4algarka ma .. se pak
    Не страдам от психично разстройство - наслаждавам му се!
    --- Анджелина Джоли ---


    http://prikachi.com/files/383986m.jpg

  16. #16
    Супер фен Аватара на KoRnFlAkE
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    candy mountain :>
    Мнения
    1 292
    Цитирай Първоначално написано от basson
    Ебати призива 'Различни, обичайте се' хаха , ще ме скъсаш от смях..

    много мразя някои малки пиклички като почнат да се правят на интересни.. сигурно не знаеш кой е написал 'По Дигото', а тръгнала да отговаря на учители... ай сиктир
    Различна била... един дол дренки си с всички останали объркани момиченца.
    Имаш предвид "Под Игото"?

  17. #17
    ^ има предвид - сърказъм...

  18. #18
    ами да и смен така се даржат какфо като съм емо некаф проблем да има
    учителите се утнасят хипер гадно с мен чак ми са плаче
    I've Been A Bad Girl!

  19. #19
    К'во емо пък си ти бе, Преслава?

  20. #20
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Цитирай Първоначално написано от Fuckin'Hostile
    ^ има предвид - сърказъм...
    Имаш предвид сарказъм

    Saatana vittu perkele hate crew!

  21. #21
    не! имам предвид точно каквото имам предвид :P

    ПС защо ми разваляш тежкарския имидж

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    ба ти лсис ралзична бе ви ебаъ у емоата та разлчини дето нс мое кжеш момче или момчиаеч и срсзлчисчни хоумлеси недоклатенси

    рззчли чни като си рзачилчна хой живеша у роспитв като оте;лмик те е** у рзличните всичките


    деа и рзличните облскили се като хуйове и рсазлични билв
    5 минути го разчитам

    ами да и смен така се даржат какфо като съм емо некаф проблем да има
    учителите се утнасят хипер гадно с мен чак ми са плаче
    и аз бих се отнасяла зле с теб...

  23. #23
    Знам кой е написал "Под игото" Иван Вазов но не сам я чела макр че тряяше ся за 6 клас просту не ми се четеше щот мойте фр казаха че е тъпа и няма смисал
    I've Been A Bad Girl!

  24. #24
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    Цитирай Първоначално написано от sexx_na_exx
    Знам кой е написал "Под игото" Иван Вазов но не сам я чела макр че тряяше ся за 6 клас просту не ми се четеше щот мойте фр казаха че е тъпа и няма смисал
    кажи им че са тъпи за да ти отвърнат със същото и така всички ще са прави
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    аа важно е да не ти пука !

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си