.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1

    Новини за marilyn manson

    aide postvaite tyka kluki i tem podobni ama ne za koncerti ami ot li4niq my jivot.ima6e 1 4e si maxnal rebrata da si prai svirki xax kot znaite pi6ete

  2. #2
    Toi e otka4en!!Mahnal si e plava6tite rebra za da moje da si lapa sam i e iskal da izvadi okoto na jena si za da moje da q e*e i tam!(no razbira se ne go e napravil,no do kolkoto do rebrata tova e istina)

  3. #3
    д.еба извратения .п.едерас..
    като толкоз иска да лапа нещо да ходи да духа на некой друг

    и мен не ме кефи и не се интересувам от него

    Your worst enemy is your self
    Will you fight, or give in?

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    Цитирай Първоначално написано от AnoNim4e
    Toi e otka4en!!Mahnal si e plava6tite rebra za da moje da si lapa sam i e iskal da izvadi okoto na jena si za da moje da q e*e i tam!(no razbira se ne go e napravil,no do kolkoto do rebrata tova e istina)
    глупости...

  5. #5
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Това с ребрата не беше ли Глория? Явно и тя е искала да си прави свирки или квот там ще да си прави на минджата. Нерди Глория, нерди Мерилин Менсън.

    Я пускайте новини за Глория. Аз чух, че си е фотоепилирала минджата. Животът на Глория е къде- къде по-интересен. особено като е работила на Дунав мост.
    Grumpy old madman

  6. #6
    ami Gloriq si e mahnala rebro za da e po-slaba,a menson si e malnal plava6tite rebra i to i dvete za da moje da si lapa,po nagore pi6e,4e sa gluposti,ami nz ne sum prisustvala kogato e stanalo i ne moga da garantiram,no toi sam go kazva v interviu

  7. #7
    Супер фен Аватара на fake
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    1 092
    Журналист:Здрасти, ММ, как си?
    ММ: Еми добре съм здрасти
    Журналист: Вярно ли е че си си махнал плаващите ребра за да си духаш сам?
    ММ: Да, вярно е.

    ето ти интервюто, Вили.
    Boots and braces don't make racists!

  8. #8
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    А пък Бил от Токио Хотел можел да си оближе лакътя (или лакета, или лакета).
    Grumpy old madman

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от ЕPu
    д.е** извратения .п.едерас..
    като толкоз иска да лапа нещо да ходи да духа на некой друг

    и мен не ме кефи и не се интересувам от него
    we give it all.

  10. #10
    вие пък....как ще си маха ребрата....това са глупости
    както каза exploitedteen....трябва да си тъп за да вярваш

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    740

    Ест , че може да се извадят плаващите ребра.
    (=
    Бтв krasiva_luja това тъ изиест уей то луз сомфин ис то уант ит ту мач ми се появи както решението когато отвориш Библията! Мерси! ('=

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Сладичко_bi

    Ест , че може да се извадят плаващите ребра.
    (=
    Бтв krasiva_luja това тъ изиест уей то луз сомфин ис то уант ит ту мач ми се появи както решението когато отвориш Библията! Мерси! ('=
    xaxa radvam se :Pp

  13. #13
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    абе кво ви интересува живота на някъв смахнат пендел??
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  14. #14
    i az chux che e pravil s*x s nqkakva jena i razkysal pu*kata , i sega nikoi ne iska da pravi *** s nego i toi e otishal pri doktora si i e iskal da si mahne 1 rebro da si pravi sv*rki i tochno v nego NQMA NISHTO pedalsko iskam da kaja , ne mu haresvam mnogo pesnite , no ne mislq che e pedal , da grimira se mnogo i prelicha na palqcho no nali tova e razlichnoto i hubavo v nego i neobiknove , kato Gaga

  15. #15
    АРЕ ДА НЕ ГО ОБИЖДАТЕ ) КАКВОТО ИСКА ЩЕ ПРАВИ!!!ЧОВЕК Е!!!В СВОБОДЕН СВЯТ СМЕ )!

  16. #16
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Колко време отделяш на ден да говориш за Менсън?
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  17. #17
    Супер фен Аватара на Supermassive____
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 812
    Много мазно парче е тоя Менсън.

  18. #18
    Мега фен Аватара на OoVasKoO
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    4 093
    Абе кво въобще се занимавате с тоя, правите го по-известен. За мен е палячо, извратеняк, циркаджия и е супер отвратителен. Само болни и обсебени хора може да го харесват. Вие явно не сте такива, защото му обръщате внимание?

  19. #19
    Голям фен Аватара на sneering
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    530
    Менсън ми е от любимите..Харесва ми агресията в гласа му и това че ме е карал да се чувствам добре,в лошите периоди.

  20. #20
    Kakvo vi e napravil choveka che go obijdate. Tova che nqkoi hora ne haresvat rok nishto ne znachi. Da toi e razlichen. Negovite pesni mi haresvat, no az haesvam i drugi koito pravqt muzika narechena Dubstep i tehniq stil e razlichen. Eto gi i tqh: Skrillex, Deadma5, Knife party i taka natatak. Hubavo e da s razlichen

  21. #21
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Цитирай Първоначално написано от sneering Виж мнението
    Менсън ми е от любимите..Харесва ми агресията в гласа му и това че ме е карал да се чувствам добре,в лошите периоди.
    хохооо
    един да каже нещоо вярно
    всичко друго е лъжа
    и за реброто, и аз окото


    Цитирай Първоначално написано от OoVasKoO Виж мнението
    Абе кво въобще се занимавате с тоя, правите го по-известен. За мен е палячо, извратеняк, циркаджия и е супер отвратителен. Само болни и обсебени хора може да го харесват. Вие явно не сте такива, защото му обръщате внимание?
    колко съм обсебена и болна...

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от OoVasKoO Виж мнението
    Абе кво въобще се занимавате с тоя, правите го по-известен. За мен е палячо, извратеняк, циркаджия и е супер отвратителен. Само болни и обсебени хора може да го харесват. Вие явно не сте такива, защото му обръщате внимание?
    Сериозно ли мислиш,че популярността му ще падне или нарасне благодарение на когото и да било в този форум!? Хахаххаха.
    Не е нужно човек да е болен или обсебен,за да го харесва.Просто той прави изкуство,което не е за всеки, слава Богу.

  23. #23
    обожавам гоо , а аз си мислех че съм единствена :Д

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си