.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Няколко въпроса свързани с ходенето на фитнеса

    Имам няколко въпросчета свързани с посещаването на фитнес залата:
    1.Трябва ли да се пие вода по време на тренировка?
    2.Искам да направя леки плочки на корема.Само коремни преси ли да правя или и някакви други упражнения?
    3.Ако правя много коремни преси,ще ми се отрази ли на размера на гърдите,понеже те са много малки,в смисъл ще попречи ли да се развиват нормално?
    4.Какви упражнения да правя за да увелича размера на гърдите си,но да не ми стават като на мъжете.
    Благодаря предварително,надявам се,че няма да се заяждате.

  2. #2
    Аватара на dshiznit
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    у вас
    Мнения
    412
    Трябваше да почнеш с това на колко години си. Ама щом още са ти малки гардите ясно. 12 --13 .

    Първо ако почнеш коремни преси ще трябва да тренираш и мусколите антагонисти отзад на кръста за да не получиш скифозена (скифоза има такова нещо) стойка. Подобре се занимавай с нещо от рода на бягане или скачане на въже. Може и аеробни програми да си направиш. За бюста мойш да го повдигнеш с упражнение но ако съм прав за възрастати няма смисъл щот ще ти пораснат. А ако не съм познал в което се съмнявам трябва да правиш опражнения за горната част на гръдните мусколи. Лягаш по гръб разперваш ръце в страни перпиндикулярно на тялото с малка тежест 2 -3 кг и с изпънати ръце доближаваш тежестите над себеси пак перпиндикулярно на тялото ръцете да описват елипса прайш по 10 -12 повторения 2, 3 серий.

    Но моето лично мнение е че е подобре да се занимаш с аеробика, бягане или нещо от този сорт.

    Вода може да пиеш но по малко само да си намокриш устата една глътка.

    Ако си във възраста 12 13 14 не прави опражненя с тежести за гърди.

    А като ги минеш тея години и развитието на вторичните полови белези е приключило исцяло можеш да преминеш към по сериозни тренирофки.

  3. #3
    Това е линка чрез, който можеш да отговориш на въпросчетата си- http://www.bb-team.org -надявам се да съм бил полезен.
    Само минавам!

  4. #4
    И на мен много ми е интересно дали трябва да се пие вода по време на тренировка.Едни казват "Да",други "Не" ... Аз на последък пия много малко вода и за това като ходя на фитнес гледам да пия повечко.
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  5. #5
    sexa_na_kompleksa, трябва да се пие по време на тренировка.Разбира се, ЦРУ, ФБР и МВР не те наблюдават, но просто си знам язе, че трябва да се цоца. Една "Thorn Spring" от половин литър е достатъчна за една средностатистическа тренировка.

  6. #6
    Аватара на TERLIKA
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Pred PC
    Мнения
    12
    za devoikite e preporuchitelno da ne praqt uprajneniq za gurdi che e po dobre inache voda moje se piiva az po 500-600 ml sam pil na trenirovka kato do 1 litur e dopustimo govorq sa momcheta

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    1 727
    Разбира се че трябва да се пие вода,но не прекалено,щото ти става тежко. Иначе рискуваш да се обезводниш и става лошо

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си