.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1
    Аватара на hiro
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Sofia
    Мнения
    452

    Разнообразието в секса

    Тази тема ми хрумна след един доста задълбочен коментар по този въпрос. И по-специално защо някои хора казват, че секса им е скучен? Какво разбирате под разнообразие в секса - смяна на партньора, нови пози, места и т.н?
    Как разнообразявате секса във вашия живот?

  2. #2
    не бих казала разнообразие=нов партьор
    а по точно нови пози нови места....в кола,в баня, на мивка ....на стол,под....и т.н...пък може и на публично място...не че съм пробвала...но...ми звучи забавно и... може би на пейка в парк...или... нз вече...
    НяМаМ нИщО оБщО...:P ~ http://kalmaks.myminicity.com/

  3. #3
    аве всичко е важно, нови пози, нови места... защото в крайна сметка еднаквото бързо писва х)
    а и нов човек, нова емоция х)

  4. #4
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Ами аз мисля нови пози ,места и най-вече например включване на завързване в акта и тн . . . такива неща.
    Със сигурност не говорим задължително за смяна на партньора ,защото можеш всеки ден да си като хамелеон и с един партньор

  5. #5
    озна4ава нови места, нови пози, нови на4ини..........а и нови партньори.
    а мн се дразня на някои моми4ета(и жени най-ве4е) които ей така и не дават секс на гаджетата си един вид за да ги наказват когато са им са се ядосали или прост ей така

  6. #6
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Естествено че разнообразието не е в новите партньори. Може да се пробват нови места, пози, както и еротични играчки. Ако обичаш човека до себе си не мисля че секса може да бъде скучен, пък и все пак това не е най-важното в една връзка.

  7. #7
    Скучен секс няма. Сексът е приятен, безразличен и неприятен. Ако наистина мислиш, че ти е скучен, си или безчувствен, или имаш нужда от смяна на партньора.

    Най-важното в секса според мен е да се отпуснеш и да не мислиш неща от рода на: "Мама какво ли ще каже за това", "Това е неприлично" и т.н. - трябва да си непукист. Щом ти доставя удоволствие, не би трябвало да те интересува другото.
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  8. #8

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Montana
    Мнения
    132
    abe hubavo e kogato si s edin chovek mn vreme da ne pravite sex na obichainoto mesto (leglo) da ima raznoobrazie i trypka nai veche
    Nqma veche strasti - Sexyt stana kato zdrasti!!!

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore``
    Скучен секс няма. Сексът е приятен, безразличен и неприятен. Ако наистина мислиш, че ти е скучен, си или безчувствен, или имаш нужда от смяна на партньора.

    Най-важното в секса според мен е да се отпуснеш и да не мислиш неща от рода на: "Мама какво ли ще каже за това", "Това е неприлично" и т.н. - трябва да си непукист. Щом ти доставя удоволствие, не би трябвало да те интересува другото.

    =D>

  10. #10
    Определено не трябва да оставяш да се опре до изневяра ... зимай камшика и си давай дупето използвай фантазията си и не му мисли
    Любовта е като вятъра,не мога да я видя,но мога да я почувствам!

  11. #11
    Всеки път навлизаме по-дълбоко из дебрите на БДСМ, няма начин да ми е скучно! Последният път например ми завърза очите с бинт и изолирбанд, завърза ми ръцете на бокс-тай зад гърба (нещо такова - http://img.kink.com/imagedb/4855/i/h/200/8.jpg ), сложи ми гаг и започна да се гаври с мен, а после ме "изнасили". Беше страхотно

  12. #12

    Re: Разнообразието в секса

    Цитирай Първоначално написано от hiro
    Тази тема ми хрумна след един доста задълбочен коментар по този въпрос. И по-специално защо някои хора казват, че секса им е скучен? Какво разбирате под разнообразие в секса - смяна на партньора, нови пози, места и т.н?
    Как разнообразявате секса във вашия живот?
    за да не омразва сексът трява по 4есто да се сменят местата и позите спорет мен с моя партниор сме от толкожа жреме заедно и не сме си омразнали но просто секи пат е разли4ен..и секи пат има трапка..според мен е важна трапката...
    Lubovta e 4uvstvoto,koeto 4uvstva6,kogato si po4uvstval,4e 4uvstva6 4uvstvoto,koeto nikoga dosega ne si 4uvstval!

  13. #13

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    *in a pink dream*
    Мнения
    1 156
    ami i az "skuchen sex" ne znam
    s moq partnior sme zaedno rqdko , taka che ne mi e skuchno i se naslajdavam na vsqka sekunda s nego , ne samo v sexa , a navsqkyde , zatova ne sym mn kompetentna :P
    Единсвеното по-лошо от неинформиран човек е грешноинформиран...

    http://mon3y.hit.bg/
    Негър не си, нито бияч, Мис Калифорния дажа не си и я виждал ... мед ще ми носиш когато те тресна веднъж

  14. #14

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Montana
    Мнения
    132
    sex i zadovolqvane
    Nqma veche strasti - Sexyt stana kato zdrasti!!!

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    1 392
    ми ... ние с моята приятелка имаме сексуална връзка повече от 2 години и определено не ми е скучен секса (вярвам и че на нея не й е). Сега тя учи в друг град и се виждаме по рядко, но преди няколко месеца когато не беше заминала правехме секс почти всеки ден и все още има какво ново да опитаме. Просто има ли малко фантазия и разкрепостеност, да не се притесеняваш да предложиш нещо ново, винаги има какво ново да се опита и след като се опита ако се хареса и от двамата да се практикува често за да се освои добре
    Облякох черни дрехи върху бялата си душа
    за да се слея със сивата безмълвна тълпа.

    Darkness Is My Fate, but I Have an Angel Heart !!!
    Between Darkness and Light I'm ready to Fight !!!

    TheDarkAngelOfHope ... comming soon for your last Hope !

  16. #16

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Плевен
    Мнения
    112
    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
    Естествено че разнообразието не е в новите партньори. Може да се пробват нови места, пози, както и еротични играчки. Ако обичаш човека до себе си не мисля че секса може да бъде скучен, пък и все пак това не е най-важното в една връзка.



    напъъъллнооо съгласнааа!!!!

  17. #17

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Montana
    Мнения
    132
    mn byrzo se syglasqvash :P
    Nqma veche strasti - Sexyt stana kato zdrasti!!!

  18. #18

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Inside the temple
    Мнения
    415
    Разнообразие в секса не е толкова трудно да се постигне. Освен това, че може да се смени мястото, може да се добавят различни "екстри" - течен шоколад, сметана, ягодки, ала-бала :P Секс играчките се ясни. Едно по-предизвикателно бельо върши чудесна работа. Освен това сексът може да бъде нежен и романтичен, също така по-груб и животински. Хората и стриптийз са измислили. Става интересно, когато единия завърже другия или пък когато се опитате да изпробвате някоя нова и изчанчена поза.
    С две думи (или малко повече), сексът може всеки път да е различен.
    When I love, I love.

  19. #19
    Аз съм намислила да опитам с бира - да я разливаме по себе си и да я лижем. Какви ти ягоди и сметани Това го казвам напълно сериозно!
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  20. #20
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore``
    Аз съм намислила да опитам с бира - да я разливаме по себе си и да я лижем. Какви ти ягоди и сметани Това го казвам напълно сериозно!
    Probvala sum i e gotino

  21. #21

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Montana
    Мнения
    132
    `Death`Whore`` написа:
    Аз съм намислила да опитам с бира - да я разливаме по себе си и да я лижем. Какви ти ягоди и сметани Това го казвам напълно сериозно!



    az sm probvala sys vodka i sok neveroqtno e :}
    Nqma veche strasti - Sexyt stana kato zdrasti!!!

  22. #22
    И с ромче може...ама мъжо не се навива...
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  23. #23

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Montana
    Мнения
    132
    mm neznam shto....ama ako probva sys sigurnost sh ti haresa
    Nqma veche strasti - Sexyt stana kato zdrasti!!!

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore``
    И с ромче може...ама мъжо не се навива...
    Еми мноу ясно. И аз не бих се навил. Ромчето си е ромче - малък или голем, все си е Сиганин.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си