.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Помощ за телефон нокия 5200

    Значи,прецакана машинка общо взето,но не се оплаквам.Въпроса е,че ми прави проблем защото нямало място.И не мога да разбера как да го пренастроя така,че пестните да се запазват в сим картата а не в апарата.Използвала съм 152 мб.Прочетох инструкциите,не ги разбирам признавам си.Та ако на някои му се занимава да ми кажа що за магии се развиват,ще съм му благодарна.
    Мерси предварително.

    I'll be your ether you'll breathe me in,You won't release

  2. #2
    В SIM картата няма достатъчно място дори за една песен.
    I'm clean, washed in blood
    Sanctified inside out
    Oh I'm dead to Satan's grasp
    Justified by the cross

  3. #3
    В телефона ми общата ми памет е 7.9 мб.
    Отделно имам карта която има памет 512 мб и тя е към сим картата.
    Нещо такова се получава. :/

    I'll be your ether you'll breathe me in,You won't release

  4. #4
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Сигурно говориш за микроесди-то.
    Ми... просто като си качваш музичката я мятай на картата с памет, а не на... телефона.
    Пък и си има опция да си преместиш файловете от паметта на телефона където си поискаш.

    Saatana vittu perkele hate crew!

  5. #5
    Супер фен Аватара на Sarabi
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 405
    Хах, кво съвпадение, тъкмо настървена влизам във форума да питам добра оферта ли е Нокиа 5300 обаче .
    ПРеебах си стария телефон и мисля да си взема такъв - някой да вкара аргументи, с които да ме разубеди, щото аз вече съм си се убедила . А и за въпросните мп3-ки - четох, че има 5ГБ вътрешна, но тъй като съм на "ти" с техниката нямам идея дали това е общо за снимки, клипчета, смс-и , позиции в тел. у казателя, или са си 5 ГБ само за мп3 малко не ми се вярва, ама да си попитам .
    Който има такъв телефон - доволен ли е , да не е някакъв калпав и да не си струва парите ? Ииии , най- много си ме интересуват мп3-ките - колко горе- долу песнички побира ? Не са по- малко от 30 надявам се хъхъх
    Ае, мерси , ииии... по възможност някой да ми каже нещо преди днес на обяд, защото май тогава ще го взимам
    -Пол - казах аз,-можеш да пускаш лигите си по всеки килим в тази къща,ако искаш. Имаш позволението ми.
    -Бих предпочел да ги пускам върху теб-заяви Пол с екстравагантна широка усмивка.
    -Мръсен старец.
    (Джоан Харис - Петте четвъртини на портокала)

  6. #6
    Аватара на B3B0K
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    sofiq
    Мнения
    514
    mi 5300 e mn gotin mislih takaf i az da si vzema no si vzeh drug i vatre6nata mu pamet e 5mb ne gb v 5mn sa 4 pesni nqkade no nai veroqtno v komplekta 6t ima6 karta s pamet kadeto 6te moje6 da pobre6e 50 60 pesni no v teq 5mb trq si sloji6 melodite s koito iska6 da ti zvani tela qko e telefon4e vzimai
    Не страдам от психично разстройство - наслаждавам му се!
    --- Анджелина Джоли ---


    http://prikachi.com/files/383986m.jpg

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си