.
Отговор в тема
Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 104
  1. #1

    МНОГО МИ Е МЪЧНО ;(

    ;( ;( ;( Мъчно ми е хора за вас ;(
    Колкото и неуспорими доказателства да се покажат няма значение ;(
    трябва да го почувствате.То е в сърцето не в главата.Защо всичко приемате толкова негативно,толкова свирепо.Не се опитвам да ви привлека никаде!!!Защо ли???





    Защото Бог толкова обикна света, че даде единствения си син, за да не се погуби никой, който вярва в него, а да има вечен живот. Защото Бог не е изпратил сина си да съди света, а чрез него светът да бъде спасен. Който вярва в него няма да бъде осъден, а който не вярва вече е осъден, защото не е повярвал в името на единствения Божий син.
    И това е присъдата: че светлината дойде в света, а хората обикнаха тъмнината повече от светлината, защото делата им бяха зли. Защото всеки, който върши лоши неща мрази светлината и не отива при светлината, за дa не бъдат изобличени делата му. А който постъпва според истината отива при светлината, за да се види, че делата му са извършени според [волята на] Бога.
    с


    Бог да ви благослови ;(

  2. #2
    Защо да те мразя...??
    Може би не харесвам само 4алгарките ма тва е друга тема.
    Просто бих искал целя свят да доиде на покаяние защото тогава всичко ще е възможно най-доброто което миже да бъде.
    Дано Бог се смили над вас Той ни обича всички ;(
    God bless

  3. #3
    На кратко това за мен идолопоклонничество,се е появило много след Христос да ни спаси и да ни предскаже скорошното идване на антихриста.Много проучване съм правил на тази тема и по всякакъв начин техния идол отговаря на описания 600 години преди това антихрист или древната змия (неслучаино на арабски се исписва като змия) и за 666 е свещенно число.Предсказано е преди това за идването на някой който ще заблуди мнозина.И не мисля че това е съвпадение.Имам още много инфо на тая тема но не ми се пише много е.

  4. #4
    писах си с един такав от турция и не можа да ми отговори след тези работи които му казах...
    Просто не ми писа повече.

  5. #5
    ....Тва не го разбрах.
    Що да съм лицемер?

  6. #6
    Аватара на loshokote
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Трявна
    Мнения
    679
    Остава сега да ни цитираш нещо от библията...
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи - музика - лъчи
    Не искат и не обещават те ...
    ЦъК

  7. #7
    Аватара на EGG
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    гр. Монтана
    Мнения
    117
    Странна тема, но става.

  8. #8

  9. #9
    Jesus_is_good, моля те, въздържай се от такива теми.
    I'm clean, washed in blood
    Sanctified inside out
    Oh I'm dead to Satan's grasp
    Justified by the cross

  10. #10

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Под масата
    Мнения
    189
    Промити мозъци... В този форум явно има и някви сектанти. Предпочитам да вярвам в науката,отколкото в някаква ОГРОМНА лъжа
    dance

  11. #11
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от Jus7m3
    Промити мозъци... В този форум явно има и някви сектанти. Предпочитам да вярвам в науката,отколкото в някаква ОГРОМНА лъжа
    +художествена литература

  12. #12
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Jesus_is_good, прочети в речника, какво е това "Доказателство"

    А между другото Исис не е действителна личност. Пише го на една плочка намерена от един учен в един град в Палестина!

    А един съвременик на Исус споменава за буните си сношения с някой си Йешуа - еврейн, който бил разпнат около великден
    Grumpy old madman

  13. #13
    Guest
    Ба, как може да ви кефи бог?
    Не стига, че е изнасилвач, ми си и жертва детето!
    Ебаси, не хумания тип!
    Не виждам, как може да те кефи пич, който изнасилва девица, изоставя детето си, ебава се с хората и иска от тях да убиват децата с и и в последния момент ги спира, жертва сина си (социални служби, трябваше да са го арестували вече)
    Как може да ви кефи някой пич, оставил дявола свободно да си ходи по земята и да прави простотии

  14. #14
    1 нямам думи...
    2 всеки уважаван историк ще потвърди съществуването на Исус,това просто не може да се оспори.
    3 не мога да повярвам просто колко на вътре е влязла тая конспирация,няма никакви доказателства в помощ на тая псевдонаука еволюция.
    Дайте ми доказателства за еволюция!!! ?

  15. #15
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от Jesus_is_good
    1 нямам думи...
    2 всеки уважаван историк ще потвърди съществуването на Исус,това просто не може да се оспори.
    3 не мога да повярвам просто колко на вътре е влязла тая конспирация,няма никакви доказателства в помощ на тая псевдонаука еволюция.
    Дайте ми доказателства за еволюция!!! ?
    Ам например скелетите на динозаврите, замръзналите в цял ръст мамути (в някой даже са открити остатъци от храна в стомомасите)

    Що не пише за тях в библията? По разпада на химичните вещества в костите се установява и възраста им - няколко десетки милиона години. А според библията земята е на има-няма 10 000 години.
    Ай сега - бегай пии апчета!
    Grumpy old madman

  16. #16
    Jesus_is_good, ако наистина беше толкова толерантен, колкото твърдиш, щеше да знаеш, че всеки човек има право сам да избере коя религия да изповядва или дали, изобщо, да бъде религиозен.
    Вярвай си в Господ - никой не ти го забранява. Но да се опитваш да караш и другите да го правят.... хм, е леко глупаво. Първо, защото никога няма да постигнеш резултат и второ, защото сам показваш лоши качества.
    Тъй красиви, тъй наивни,
    плискат по всяка капандура.
    И докато наливат тъй проливни,
    виждаш всичко друго колко малко струва....

  17. #17
    Аватара на EGG
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    гр. Монтана
    Мнения
    117
    Цитирай Първоначално написано от Sam90'
    Jesus_is_good, ако наистина беше толкова толерантен, колкото твърдиш, щеше да знаеш, че всеки човек има право сам да избере коя религия да изповядва или дали, изобщо, да бъде религиозен.
    Вярвай си в Господ - никой не ти го забранява. Но да се опитваш да караш и другите да го правят.... хм, е леко глупаво. Първо, защото никога няма да постигнеш резултат и второ, защото сам показваш лоши качества.
    Така е. Аз пък се радвам, че има тийнейджър като Jesus_is_good с нетрадиционно виждане на нещата и това, че защитава гледната си точка до последно.

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Sam90'
    Jesus_is_good, ако наистина беше толкова толерантен, колкото твърдиш, щеше да знаеш, че всеки човек има право сам да избере коя религия да изповядва или дали, изобщо, да бъде религиозен.
    Вярвай си в Господ - никой не ти го забранява. Но да се опитваш да караш и другите да го правят.... хм, е леко глупаво. Първо, защото никога няма да постигнеш резултат и второ, защото сам показваш лоши качества.
    Еволюцията също е религия. (Липса на доказателства)
    I'm clean, washed in blood
    Sanctified inside out
    Oh I'm dead to Satan's grasp
    Justified by the cross

  19. #19
    Аватара на Eрнст Баркман
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Кисдорф Третият Райх
    Мнения
    187
    Аз вярвам в Бог !
    http://zazz.bg/play:ac0692f8
    Meine Ehre heisst Treue !

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от E-G-G
    Цитирай Първоначално написано от Sam90'
    Jesus_is_good, ако наистина беше толкова толерантен, колкото твърдиш, щеше да знаеш, че всеки човек има право сам да избере коя религия да изповядва или дали, изобщо, да бъде религиозен.
    Вярвай си в Господ - никой не ти го забранява. Но да се опитваш да караш и другите да го правят.... хм, е леко глупаво. Първо, защото никога няма да постигнеш резултат и второ, защото сам показваш лоши качества.
    Така е. Аз пък се радвам, че има тийнейджър като Jesus_is_good с нетрадиционно виждане на нещата и това, че защитава гледната си точка до последно.
    Аз се надявах поне да не е млад човек,за да си дам сметка за 'нетрадиционните ' му виждания,породени кой знае от какво,които иска сякаш да наложи .
    Всеки има право да си разсъждава както желае,разбира се... \/
    Just Married

    'Тогава бе светът. Изглеждаше огромен.
    В самия край на лятото, тъй сладостно
    беше открилото се време, неотменна светлината..'

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от tuka6na
    Цитирай Първоначално написано от E-G-G
    Цитирай Първоначално написано от Sam90'
    Jesus_is_good, ако наистина беше толкова толерантен, колкото твърдиш, щеше да знаеш, че всеки човек има право сам да избере коя религия да изповядва или дали, изобщо, да бъде религиозен.
    Вярвай си в Господ - никой не ти го забранява. Но да се опитваш да караш и другите да го правят.... хм, е леко глупаво. Първо, защото никога няма да постигнеш резултат и второ, защото сам показваш лоши качества.
    Така е. Аз пък се радвам, че има тийнейджър като Jesus_is_good с нетрадиционно виждане на нещата и това, че защитава гледната си точка до последно.
    Аз се надявах поне да не е млад човек,за да си дам сметка за 'нетрадиционните ' му виждания,породени кой знае от какво,които иска сякаш да наложи .
    Всеки има право да си разсъждава както желае,разбира се... \/
    И кво, като е млад да ходи да се ебе, да се друса, да пие по цял ден и да вандалства насам натам ли?

    Да, нека всеки разсъждава както иска.
    I'm clean, washed in blood
    Sanctified inside out
    Oh I'm dead to Satan's grasp
    Justified by the cross

  22. #22
    Аватара на EGG
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    гр. Монтана
    Мнения
    117
    Съгласна съм с Mortificatiоn777.

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от Mortificatiоn777
    И кво, като е млад да ходи да се е**, да се друса, да пие по цял ден и да вандалства насам натам ли?

    Да, нека всеки разсъждава както иска.
    Това не са единствените алтернативи, напротив - това са двете крайности. Прекалено консервативен и прекалено разюзден. Мога да ти кажа, че и на двата полюса е лошо. Най-добре е някъде по средата. Или, поне, да стигаш до крайности само в единични ситуации.
    Тъй красиви, тъй наивни,
    плискат по всяка капандура.
    И докато наливат тъй проливни,
    виждаш всичко друго колко малко струва....

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от Mortificatiоn777
    Цитирай Първоначално написано от Sam90'
    Jesus_is_good, ако наистина беше толкова толерантен, колкото твърдиш, щеше да знаеш, че всеки човек има право сам да избере коя религия да изповядва или дали, изобщо, да бъде религиозен.
    Вярвай си в Господ - никой не ти го забранява. Но да се опитваш да караш и другите да го правят.... хм, е леко глупаво. Първо, защото никога няма да постигнеш резултат и второ, защото сам показваш лоши качества.
    Еволюцията също е религия. (Липса на доказателства)

    Не усети ли каква глупост каза(написа)?!

    За еволюцията има достатъчно доказателства - ембриологични, палеонтологични, анатомични, молекулярни
    Еволюцията - религия
    \/

  25. #25
    Аватара на theEXPLOITED
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    OUT OF SPACE
    Мнения
    528
    Цитирай Първоначално написано от E-G-G
    Странна тема, но става.
    ЗА КАКВО ПО-ТОЧНО СТАВА СПОРЕД ТЕБ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си