.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 30
  1. #1

    Подаръци за Коледа

    Здрасти на всички сладуриииии
    дайте разни идейки и съветчета за коледни подаръци.нямам никаква идея какво да купувам.... какво бихте поодарили на мама,тати,батко и така нататък и естествено не на последно място на гаджето....дайте идейки моля ви ! ще ви бъда много благодарна
    наистина се чудя какво да купя...

  2. #2
    Повече от фен Аватара на ateto
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    343
    Ако ти незнаеш на мама и на тати какво да подариш ние от каде да знаем... Иначе може и нещо символично (аз лично на майка ми и купих една мн яка лилава блузка, а с мама купихме на партия на баща ми яке) ... ти си знаеш... а на гаджето нещо с лубов де да знам ... И аз тва мисля в момента

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Майка и баща- бутилка водка/уиски.

  4. #4
    Мега фен Аватара на Decu
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Софето :D
    Мнения
    4 054
    Ами идеи за хората с ограничени парични средства?
    Рисуването на картички вече не върши работа... макар че майка ми миналата Коледа ми разправя:Ти и дъвка да ми купиш пак ще се зарадвам (:
    Който е в моето положение да дава идеи, моляяя
    What you give is what you get!

  5. #5
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    ^бутилка вино...някво да става за пиене няма да излезе повече от 10 кинта...
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  6. #6
    Аватара на loyal_88
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    По гетата...
    Мнения
    386
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    Майка и баща- бутилка водка/уиски.
    Най-добрия подарък Никой не се мръщи на бутилка качествен алкохол, особено в тоя клинч

  7. #7
    ако може този празник някакси да... спре да съществува може би

    що се отнася за алкохолни подаръци, то коледа за мен е през 2 седмици значи

    Your worst enemy is your self
    Will you fight, or give in?

  8. #8
    Мега фен Аватара на Decu
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Софето :D
    Мнения
    4 054
    Цитирай Първоначално написано от alice sw
    ^бутилка вино...някво да става за пиене няма да излезе повече от 10 кинта...
    Хах...не разбирам много, много..бих казала почти никак от вина таа, може ли да кажеш някой вид/тип/сорт..или там както му се казва ?
    What you give is what you get!

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    1 389
    ..
    За цялата ни злоба в сърцето идва ден и всичко се връща... [!]

  10. #10
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391

    http://www.meik98wines.com/product.php?r=8&p=201

    почти съм сигурна, че пия това...така де винаги си купувам Мерло 2003 от един и същи магазин...иначе в краен случай вземи някакво бяло, с плодов аромат, 90% от жените обожават подобни (:
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    467
    за хората с малко или съвсем без пари - винаги можете да измислите някво нещо (ръчно направено) тъкмо е по-сантиментално.
    да речем за приятел/приятелка става калейдоскоп. лесно се прави, лепваш му няква готина украса и си готов. ние с една приятелка направихме калейдоскоп на един калин. опаковахме го в червена хартия на черни точки и айдее..
    за едно момиче украсихме буркан и вътре пъхнахме сумати листчета с някви пожелания
    за една друга девойка направихме гривничка от шлюпки на шам фъстък, абее ако имаш желание, липсата на пари не е проблем.
    айде весели празници.
    подозирам, че това написаното леко извънземно ще ви звучи, ама ако съвсем не ми вярвате може да постна снимки.
    аа а понеже мойта майка не си пада изрод като горепосочените хора с калейдоскопите, ще и подаря час за масаж. на баба няква кутия с бисквити от ония коледните и т.н.

  12. #12
    Мега фен Аватара на Decu
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Софето :D
    Мнения
    4 054
    Цитирай Първоначално написано от alice sw

    http://www.meik98wines.com/product.php?r=8&p=201

    почти съм сигурна, че пия това...така де винаги си купувам Мерло 2003 от един и същи магазин...иначе в краен случай вземи някакво бяло, с плодов аромат, 90% от жените обожават подобни (:
    Супер..мерси много (:
    Мисля да направя и един албум със снимки..ала бала Надявам се да стане добре
    What you give is what you get!

  13. #13
    Пиен'ьето е най-добрия подарък

  14. #14
    дам определено алкохола е добре идея ама не казвате нишо за подарък на гаджетооо на 17 е кфо да му купя.... каза че иска само любов ама се пак

  15. #15
    Ами, аз на майка ми и баща ми съм нарисувал картина и сега чакам рамките... за другите не съм решил още.
    Тъй красиви, тъй наивни,
    плискат по всяка капандура.
    И докато наливат тъй проливни,
    виждаш всичко друго колко малко струва....

  16. #16
    Голям фен Аватара на butty
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    v sarceto na moeto momche ;)
    Мнения
    543
    хехе подаръци..вечната тема,сиг ще пиша за 100-ни път. На мама ще и купя някое хубаво парфюмче, на приятеля ми съм взела ръкавички и един снежен човек и съм го оопаковала в една хубава хартия. За сестра ми съм взела една бонбониера "Мерси", на 20 си идва от САЩ и ще и я дам на летището (като по рекламата) ,а на тати може би нещо за колата, че наскоро си взе нова и така а на баба... някое хубаво комплектче душ=гел и шампоан може би. а с приятелите си разменихме картички в училищната коледна поща

  17. #17
    Голям фен Аватара на butty
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    v sarceto na moeto momche ;)
    Мнения
    543
    Цитирай Първоначално написано от ATAKABG
    Цитирай Първоначално написано от butty
    хехе подаръци..вечната тема,сиг ще пиша за 100-ни път. На мама ще и купя някое хубаво парфюмче, на приятеля ми съм взела ръкавички и един снежен човек и съм го оопаковала в една хубава хартия. За сестра ми съм взела една бонбониера "Мерси", на 20 си идва от САЩ и ще и я дам на летището (като по рекламата) ,а на тати може би нещо за колата, че наскоро си взе нова и така а на баба... някое хубаво комплектче душ=гел и шампоан може би. а с приятелите си разменихме картички в училищната коледна поща
    тва към баба ти е тънък намек,че смърди нали
    ххххххх........... много смешно нямам думи ...... не просто това смятам да и купя.. защото с техните мизерни пенсии,не могат да си позволят някаква по-хубава козметика.. и поне на коледа ще и доставя това удоволствие..

  18. #18
    аз реших кво ше зема на мама - с братми ше праим комбинкка и ше и земем един скъп парфюм...а на тати му купихме една блуза ... надявам се че ще му хареса.... Но остава проблемът с гаджетооооооо ....давайте савети моля виииии ... за сега съм му купила сам една ОГРОМНААА близалчица във формата на сърчицее за закачка ... ама друготооо ... казвайте че няма времееее
    u'Re mY sUnshIne...mY onLy sUnShInE... (*)

  19. #19
    Супер фен Аватара на monityY
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Sofia, Bulgaria
    Мнения
    2 291
    Оф.. нямам пари,не работя,кфо мога да им зема... ?имам 2,3 лева спестени от работата лятото и по 1 шоколад и ае..
    Smiling does not necessarily mean you're happy, sometimes it just means you're strong.

  20. #20
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Кви подаръци ве. Аз казах, че на никого няма да подарявам. А ако на мен ми подаряват - няма значение какво, важното е да е скъпо и касовата бележка да е вътре, че да мога да го върна и да зема парите. Пък аз ще си купя каквото искам! Не на глупавите подаръци. Искам пари в плик!
    Grumpy old madman

  21. #21
    Що не му купиш една водка или вино...Е,ако е на +18 де...Ако не...Защо изобщо трябва да подаряваш нещо Аз май на никой нищо няма да подарявам

  22. #22
    Супер фен Аватара на fake
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    1 092
    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus
    Кви подаръци ве. Аз казах, че на никого няма да подарявам. А ако на мен ми подаряват - няма значение какво, важното е да е скъпо и касовата бележка да е вътре, че да мога да го върна и да зема парите. Пък аз ще си купя каквото искам! Не на глупавите подаръци. Искам пари в плик!
    =D>
    Boots and braces don't make racists!

  23. #23
    а да знаете от каде да купя знаме на Ямайка ако знаете кажете плсссс
    u'Re mY sUnshIne...mY onLy sUnShInE... (*)

  24. #24
    hottie
    Guest
    mp3 player za mama, parfium za tati i za gadjeto 4asovnik
    moga da si go pozvolia,za6toto rabotia :P

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от punkbebs
    а да знаете от каде да купя знаме на Ямайка ако знаете кажете плсссс
    от "на Тъмно" мисля че имат
    we give it all.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си