.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11

Тема: кастинг

  1. #1

    кастинг

    Эдрасти на всички.
    От малка обожавам пеенето и смята,че мога да пея добре.Може би съм го наследила от баща ми,эащото той на младини е пял в група.
    Но в България доста трудно се пробива.А аэ имам доста голямо желание.Просто искам да раэвия таланта си,искам да пея и да радвам хората.НЕ энам.Тея эвеэди никнат като гъби..не ми се иска да вярвам на слуховете как иэгряват българските актриси и певици,но е ясно ,ч е така...
    Аэ не искам да иэгрея по подобен начин.Эатова ви пиша Энаете ли как може да се пробие?Тоест,има ли някакви кастинги эа пеене някъде,эа някоя телевиэия,компания или нещо подобно?
    Приемам всякаква информация.
    Благодаря ви много!
    I just love you ;(

  2. #2
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    В "Пайнер", ама името ти е заето.
    На колко си?
    Запиши уроци и солфеж и пробвай в Музикалната.

  3. #3
    Не съм каэала,чи скам да пея в Пайнер.
    Иначе съм на 16 години
    I just love you ;(

  4. #4
    Зависи какво искаш. Ако искаш да доставяш на себе си удоволствие и просто да пееш, потърси полуаматьорска група. А ако искаш да станеш известна, просто отиваш в офиса на някоя компания и казваш.
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  5. #5
    bqgai v 4ujbina, v bylgariq naistina e malko typo s teq folkpevici, koito sigurno ve4e sa nad 200, vseki den 4uvam nqkakvi novi i vse sa s "hitove.." nz, ako ima6 naistina mnogo mnogo hubav glas ok, no ako e prosto hubav i prosto obi4a6 da pee6 v bylgariq mislq 4e 6te ostane6 nedoocenena. ina4e tv predavaniqta sa dobyr izbor da stane6 izvestna
    1.music idol 2
    2. ako slavi napravi pak konkurs az peq v kuku bend,ama mai nqma da e skoro
    3.ako ima 2 sezon na star academy
    4. big brother e zle kato ideq, no pone 6te te poznavat(ot tam vsqkakvi sme6nici ve4e bili "vzezdi")
    5.hit minus edno(tam moje i da ne te zabelejat mnogo hora, no i 1 e dostaty4en ako e vliqtelen)
    6.zapi6i si i izprati diska v painer,ara.ka music i kakvito o6te ima, 6te izkara6 nqkoq druga pesen kolkoto da stane6 izvestna, pyk posle dano se izdigne6
    i ako stane ne6to se seti za foruma i ni drasni ne6to

  6. #6
    a,da dobavq - moje6 da zapo4ne6 s nqkoi restorant(edna priqtelka pee po4ti vsqka ve4er v restorant - sy6to e na 16) a ot u4ili6te kato pravite koncerti ne pee6 li ne6to solovo? de da znam, to ot malkoto se trygva. v na6iq grad naprimer ima takava "6kola", peqt narodni pesni i gi kanqt kyde li ne, i tova e dobyr variant.
    USPEH!

  7. #7
    Супер фен Аватара на oTPoBHa
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    1 027
    абе музикант си, нали знаеш - ти си пей там, пък ти дреме

  8. #8
    Ако искаш да пееш рок ми пиши лично.
    I'm clean, washed in blood
    Sanctified inside out
    Oh I'm dead to Satan's grasp
    Justified by the cross

  9. #9
    Супер фен Аватара на oTPoBHa
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    1 027
    Цитирай Първоначално написано от Mortificatiоn777
    Ако искаш да пееш рок ми пиши лично.
    айде айде разбирачи

  10. #10
    В Пайнер щ'а вземат.Мисли си име-Сашка е подходящо

  11. #11
    Ако беше от Варна, можех да ти кажа едно студио, в което приятелката ми пее от вече 2год, и ходи по участия, по конкурси, и т.н.
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си