.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    проблеми след преинстал.. плс спешно!

    абе хора оня ден ми преинсталнаха видовса(един фр ама яжно не ги разбира6е мн добре) и ся не мога да свалям нищо от нета ,не мога дори антивирусна да си истална + тва и нямам звук

  2. #2
    еми то с компютъра по принцип вървят едни дискове с настройки за видео карта и звук и разни по необходиме програми,кодеци и т.н.То след преинсталиране тези неща отново трябва да се инсталират ,ако той не го е направил викни го пак да си довърши работата.Че и на мен така един френд ми го преинсталира,пък после и аз нямах звук и го отнесох на поправка и те ми обясниха

  3. #3
    a dali teq ne6ta ne moga da si gi drapna ot neta nqkade.. smisal takav da ne sa ot disk mi da si gi svalq teq driveri li s akvo sa tam....?

  4. #4
    1. Намери си драйвърите
    2. Напиши си настройките за LAN-a
    3. Не прави неща, от които не разбираш грам. Първо се запознай с материята и после се занимавай с нея

  5. #5

    Re: проблеми след преинстал.. плс спешно!

    Цитирай Първоначално написано от pitan4icata
    абе хора оня ден ми преинсталнаха видовса(един фр ама яжно не ги разбира6е мн добре) и ся не мога да свалям нищо от нета ,не мога дори антивирусна да си истална + тва и нямам звук
    Aнти-вирусната си я дръпни като .exe или .zip разширение, защото други няма да ти тръгнат преди да си записала архиватор.

    Трябва да си разбереш каква ти е звуковата карта и да си намериш драйвър. Предполагам е вградена и трябва да запишеш някой AC'97 драйвър за звука.
    Клик ми (:

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от WILD__BOY
    1. Намери си драйвърите
    2. Напиши си настройките за LAN-a
    3. Не прави неща, от които не разбираш грам. Първо се запознай с материята и после се занимавай с нея
    това направи.. и наи добре следващия пат някои като ти преинстал уиндоуса го караи тои да ти инстал драиверите после

  7. #7
    мн ме радват лапетата дето пипат там дет не им е работата но иначе само с драйвъри се опрая работата и трябва да напишеш IP-та и тем подобни после зависи на какъв нет си и успех в начинанието

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си