.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    Подарък - символ на приятелството ?

    iskam da podarq na nai-dobriqt mi priqtel nqkakav suvenir simvol na priqtelstvoto nqkakvi ideiki

  2. #2
    Голям фен Аватара на ivakavlad
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    София
    Мнения
    892
    касичка куче в ботуш,плюшено куче,слонче,от онея топките кадето като ги обърнеш пада сняг, прасе касичка, някаква плочка с надпис засега не се сещам за друго ако се сетя ще пиша
    Аз съм МОМЧЕ R.I.P. липсваш ми боже колко ми липсваш защо трябваше да става така мамкаму

  3. #3
    Гълъбите са символ на приятелството. Може сувенир с две гълъбчета илии сребърно за синджирче

  4. #4
    Аз съм съгласна за гълъбчетата,нотрябва да купиш две-едно за приятеля и едно за теб..и той трябва да знае,че и ти имаш,за да го приеме по-мило : :P

  5. #5
    Супер фен Аватара на MoOnLiGhT_ShAdOw
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Into the great wide open... Under the sky so blue...
    Мнения
    1 794
    На най-добрата си приятелка взех една миниатюрна книжка за причтелството с 194 цитата. Не знам дали сте ги срещали, около 8-9 лв. са, според мен са много сладурски.
    "Хората правят живота толкова интересен. Представяш ли си, че във Вселена с толкова чудеса те успели да измислят скуката? Удивително!"


  6. #6
    Голям фен Аватара на alehole
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    970
    Цитирай Първоначално написано от gree_girl
    Гълъбите са символ на приятелството. Може сувенир с две гълъбчета илии сребърно за синджирче
    И аз съм за гълъбите те са един от най-голямите символи на приятелството и като са два и единия винаги е в теб а другия е винаги в него вашето приятелство ще бъде вечно
    Да кажем "НЕ" на войната по пътищата ! Карай внимателно , спаси живот !

    http://vbox7.com/play:9aff1eb1

    Милена,почивай в мир.Ти винаги ще бъдеш в нашите сърца.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от gree_girl
    Гълъбите са символ на приятелството. Може сувенир с две гълъбчета илии сребърно за синджирче
    \/ \/ \/ \/ napalno prava si galabite sa naistina podhodq6t podarak

  8. #8

  9. #9
    моя пък най - добър приятел днес ме мрънкаше да му подаря едни мноо яки презервативи дето си ги тафих от брат ми...

  10. #10
    marsss
    Guest

    Smile мм

    Здравей а как изглежда тази книжка,защото в нета ми излязоха около 10 такива ?
    Цитирай Първоначално написано от MoOnLiGhT_ShAdOw Виж мнението
    На най-добрата си приятелка взех една миниатюрна книжка за причтелството с 194 цитата. Не знам дали сте ги срещали, около 8-9 лв. са, според мен са много сладурски.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от marsss Виж мнението
    Здравей а как изглежда тази книжка,защото в нета ми излязоха около 10 такива ?
    Закъснял си с 8 години.

  12. #12
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от marsss Виж мнението
    Здравей а как изглежда тази книжка,защото в нета ми излязоха около 10 такива ?
    не
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  13. #13
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Цитирай Първоначално написано от gree_girl Виж мнението
    Гълъбите са символ на приятелството. Може сувенир с две гълъбчета илии сребърно за синджирче
    Това

  14. #14
    Обща снимка може би
    Oh but until then I got you
    Baby I got you
    Until you're used to my face
    And my mystery fades
    I got you


  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от sadLy-girL Виж мнението
    iskam da podarq na nai-dobriqt mi priqtel nqkakav suvenir simvol na priqtelstvoto nqkakvi ideiki
    Чувал съм че в древните времена се е одбелязвало вечното приятелство със сърце където само и единствено той/тя да знае къде се намира...така един вид са го заключвали.(подобно на катинарчетата).Така че вземи нещо със символа „сърце”

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от MoOnLiGhT_ShAdOw Виж мнението
    На най-добрата си приятелка взех една миниатюрна книжка за причтелството с 194 цитата. Не знам дали сте ги срещали, около 8-9 лв. са, според мен са много сладурски.
    супер готини са тези книжки

  17. #17
    Както са писали по-горе, гълъби, но добре е също и да е точно за него, виж неговите интереси и потърси подарък, който ще хареса много с такъв символ.
    За нея - https://zaneq.bg

  18. #18
    https://boxtoremember.com/

    Тук има много интересни кутии с изненади за поводи, по интереси, професии и други. Оригинални са и към всеки подарък в кутията има послание. Момичетата са много точни и реагират бързо

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си