.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Успокойте ме ..

    0h do sq sam chela temite za celuvkite ..celuvaneto . Ama mnogo sam pritesnena ..dnes mi predstoi parvata celuvka i mnogo ama mnogo me e strah .. momcheto e s mnogo opit a na men shte mi e za purvi put.. skovana sam prosto.. veche si vtulpih che "idva otvutre" ama az sam kato durvo imam chuvstvoto che shte stoq kat tresnata.. mnooogo me e sram i strah .. kak da se otpusna .. kakvo da napravq che da ne mislq za tova

  2. #2
    Аватара на ra4ence
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 016
    Много ли искаш да се целунеш? Ама наистина ли много го искаш? Тогава мисли само за целуването и колко е готино, а не как,колко,кога и тем подобни Отдай се на момента
    Smile!?

  3. #3
    хихихихи
    Успокой се бе тва не е края на света ... аз знаеш ли колко се притеснявах ... Just relax ... той ще се погрижи ти само стой мирна Не е толкова трудно ... просто си пъхаш езика и правиш ей така :P / добре де не точно така / Ако ще се притесняваш ще уплескаш всичко затова недей мисли повече за тва !

  4. #4
    Няма място за притеснение. Няма формула за целуване но гарантирано точно 30 секунди след първата целувка вече ще знаеш как да се целуваш. Но само един съвет - не бързай, целуването не е състезание на кеото да показваш способности, просто се остави на емоциите
    В краен случай прави като това човече :P

  5. #5
    Аватара на swords1010
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Асеновград, България
    Мнения
    3 028
    Цитирай Първоначално написано от alex
    Няма място за притеснение. Няма формула за целуване но гарантирано точно 30 секунди след първата целувка вече ще знаеш как да се целуваш. Но само един съвет - не бързай, целуването не е състезание на кеото да показваш способности, просто се остави на емоциите
    В краен случай прави като това човече :P
    Да, всъщност всичко това е така. И за да не се притесняваш от това, дали се целуваш лошо мога да ти кажа нещо... поради простата причина, че всеки се целува различно, лоша целувка няма (ясно е, че първия път няма как да си експерт).
    Няма път към щастието, щастието е пътят.

  6. #6
    Супер фен Аватара на MoOnLiGhT_ShAdOw
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Into the great wide open... Under the sky so blue...
    Мнения
    1 794
    Първата ми целувка беше моя инициатива... Приятелят ми после ми е казвал, че не е искам да избързва и е чакал аз да съм готова... Та, когато се случи, и аз не разбрах какво стана... За момент изключих, тотално спрях да мисля, и допрях устните си до неговите... Когато се поопомнихме и двамата, вече се целунахме нормално... Имам предвид, че точно в този момент ти си и9зключил, не мислиш за нищо, така че няма място за притеснение.
    "Хората правят живота толкова интересен. Представяш ли си, че във Вселена с толкова чудеса те успели да измислят скуката? Удивително!"


  7. #7
    Мега фен Аватара на MiMcHeToOo
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там
    Мнения
    3 192
    Цитирай Първоначално написано от ra4ence
    Много ли искаш да се целунеш? Ама наистина ли много го искаш? Тогава мисли само за целуването и колко е готино, а не как,колко,кога и тем подобни Отдай се на момента
    +1


    Животът е адът описан в Библията!

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от ra4ence
    Много ли искаш да се целунеш? Ама наистина ли много го искаш? Тогава мисли само за целуването и колко е готино, а не как,колко,кога и тем подобни Отдай се на момента
    +1

    Щастлив е онзи ,който се радва и на най-малките неща в живота!
    http://zaka4ka.forumer.com

  9. #9
    Milo mi momichence...
    Celuvkata e neshto,koeto e prodiktuvano ot surceto ti...Ne si misli,che momcheto,s koeto se celuvash e s golqm opit - taka podcenqvash sebe si i tova,koeto bi mogla da napravish otnosno tazi tvoq purva celuvka
    Otpusni se i prosto go napravi ... shte vidish,che vsichko shte bude nared...
    Pishi kak sa se razvili neshtata i uspeh !

  10. #10
    бе няма страшно отпускаш се и се опитваш да правиш това, което прави и той... споко

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си