.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    искам мнение !!!!!!!!

    ходи6 с някои година и 3 месеца късаш с него щото си му зрески ядосана дърйиш се с него една седмица гадно и тои спира да те обича да седмица и харесва друга... и след като вижда че може да се саберете спира да я харесва и пак започва да те обича кво е тва спрял е да обича или си е мислел така аи казвайте и ако е спрял изобщо обич ли е било неговото плс че зверски боли

  2. #2

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    БуРГаС бИЕ
    Мнения
    143
    Обичате ли те?Еми според мен не обичта не си отива и заминава просто ей така...може би те хар...може би е искал да опита нещо различно и като е видял че при теб повече му харесва е решил да се върне....Еми ако имаш чувства се съберете пак ако го обичаш ако не просто няма смисъл..

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    2 203
    неам мнение

  4. #4

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Ha MopeTo (sun)
    Мнения
    1 019
    без коментар

  5. #5

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    в нас
    Мнения
    126

    Re: искам мнение !!!!!!!!

    Цитирай Първоначално написано от misSsX
    ходи6 с някои година и 3 месеца късаш с него щото си му зрески ядосана дърйиш се с него една седмица гадно и тои спира да те обича да седмица и харесва друга... и след като вижда че може да се саберете спира да я харесва и пак започва да те обича кво е тва спрял е да обича или си е мислел така аи казвайте и ако е спрял изобщо обич ли е било неговото плс че зверски боли
    po t1po napisano ot tva ne bqh vijdal
    ina4e toi qvno nz kvo iska naistina
    NO COMMENT

  6. #6
    Супер фен Аватара на prettyIdeath
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Somewhere in the deaths of your dirty imagination...
    Мнения
    1 206
    Може ми това "Не те обичам вече" е било в изблик на ярост и това е казал в яда си.. А после "тва харесвам друга", "не я харесвам вече", "пак те обичам" е тъпо!
    МОМИЧЕ СЪМ !
    PEACE ||//
    Suzuki - Way of life!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си