.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Пф незнам каква тема..

    Абе искам просто да ви напиша това което ми е ... пфф значи ходих с едно момиче 40 дена ама аз съм си виновен де я хванах тя на 14 аз съм на 20 тръгнал сам да търся голямата любов а пък съм много добър добра душа имам сичко бих направил за нея но тя ме остави понеже и писнало от гаджета не че аз съм и направил нещо остави ме точно на Коледа апък аз си имах на ум да сме заедно на нова година тва онова ама друг пат ...заедно е след нова година се скарахме много здраво тя ме мрази супер много а аз кво аз аз си я обичам още .... ама си викам не е ли по добре да си намеря някоя друга която да е по умна и по свястна и да знае какво е любов а не просто някакво на 14 години дето ми се прави че ги разбира нещатата ама на като нямам приятели е трудно да си намеря момиче а и на нова година каде да съм у нас при наще .... и ще ми е изключително тъпо и тъжно апък имам нужда спешно от приятелка...но скоро едвали ще я намеря .Впрочем с бившата ми се запознахме по ирс още лятото си писахме и като се прибрах в града се срещнахме и веднахга се целувахме хубави времана..... но в миналото това е гадното че имам някои хубави спомени с нея които ще ги помня цял живот и като си помисля за нея ми става някакво жалко и се разтроивам насалзявам се.... и така просто исках да ви споделя какво ми е апък и тя като ходихме излизахме всеки ден всеки ден излизахме разхождахме се гушкахме се целувахме се беше страхотно а сега съм затворен в нас и скучая и самотея самотен ..и ми е много гадно но какво да правя...така екато сам единак......

  2. #2

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    STARA ZAGORA
    Мнения
    453
    mm 4ek sq.. ti si na 20.. tq na 14.. ami kato se zanimava6 s lapeta taka stava.. a ina4e nemoje da nqma6 i edin fr.. izlizai na lqvo-nadqsno motai se.. i neprepirai 6a si nameri6 momi4e

  3. #3
    не се занимаваи с такива дребни тръгваи с френдовете някаде на пия4ка

  4. #4
    Тва е че не пия не пуша дискота не хода понеже не ми харесва нито музиката нито обстановката некакви педерастчета и курвички .... а и приятелите едни приятели само си мислят как да ебнат някои момиче и да я оставят и как да се напият напушат и тн./// и са разни гадни фешанчета....и просто немога да излизам с тях....

  5. #5

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    shumen
    Мнения
    434
    Цитирай Първоначално написано от xxxSS
    Тва е че не пия не пуша дискота не хода понеже не ми харесва нито музиката нито обстановката некакви гейчета и к**вички .... а и приятелите едни приятели само си мислят как да ебнат някои момиче и да я оставят и как да се напият напушат и тн./// и са разни гадни фешанчета....и просто немога да излизам с тях....
    ta za zna4isega za sebe si si obob6tavam:
    1. ti si na 20, misle6t za normalno da hodi s 14 godi6na
    2. ti si na 20 i nqma6 i 1 fr, s koito da izkara6 nova godina
    3. ti si na 20 i ne pie6 izob6to, kamo li da py6i6
    4. ti si na 20 i ne hodi6 po zavedeniq, diskoteki ala bala
    5. ti si na 20 i si nekav takav hiper 4yvstvitelen - li4no zakly4enie ot posta ti

    ------
    li4no mnenie: 4ovek beznadejden si....
    ama poneje e forum i ne trqq te kritikyvam az vikam hva6tai se da izliza6 na lqvo, na dqsno... nqma drygo re6enie prosto nqma i nqma... ako 4eka6 priqtelkite da gi sre6ta6 v irc ....

    p.p. ne moga ti prostq tva za fe6anite
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от xxxSS
    Тва е че не пия не пуша дискота не хода понеже не ми харесва нито музиката нито обстановката некакви гейчета и к**вички .... а и приятелите едни приятели само си мислят как да ебнат някои момиче и да я оставят и как да се напият напушат и тн./// и са разни гадни фешанчета....и просто немога да излизам с тях....
    Пффф,какво става като си различен от масовото общество...
    Сега ти се струва много тежко,но след някво време ще ти мине.
    Пич,не се връзвай на тея,дето незначт какво искат...
    Просто няма смисъл...И друг път не ходи с момичета на тея години,щото виждаш кво става за съжаление...

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от wasntme_
    Цитирай Първоначално написано от xxxSS
    Тва е че не пия не пуша дискота не хода понеже не ми харесва нито музиката нито обстановката некакви гейчета и к**вички .... а и приятелите едни приятели само си мислят как да ебнат някои момиче и да я оставят и как да се напият напушат и тн./// и са разни гадни фешанчета....и просто немога да излизам с тях....
    ta za zna4isega za sebe si si obob6tavam:
    1. ti si na 20, misle6t za normalno da hodi s 14 godi6na
    2. ti si na 20 i nqma6 i 1 fr, s koito da izkara6 nova godina
    3. ti si na 20 i ne pie6 izob6to, kamo li da py6i6
    4. ti si na 20 i ne hodi6 po zavedeniq, diskoteki ala bala
    5. ti si na 20 i si nekav takav hiper 4yvstvitelen - li4no zakly4enie ot posta ti

    ------
    li4no mnenie: 4ovek beznadejden si....
    ama poneje e forum i ne trqq te kritikyvam az vikam hva6tai se da izliza6 na lqvo, na dqsno... nqma drygo re6enie prosto nqma i nqma... ako 4eka6 priqtelkite da gi sre6ta6 v irc ....

    p.p. ne moga ti prostq tva za fe6anite
    Нещо лошо да има?!?!?!Т'ва,че тебе те кефят некви тъпаци си е твоя работа!
    Баси ограниченото мислене имаш... (лично заключение от поста ти)

  8. #8

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    shumen
    Мнения
    434
    Цитирай Първоначално написано от lizzard_92
    Цитирай Първоначално написано от wasntme_
    Цитирай Първоначално написано от xxxSS
    Тва е че не пия не пуша дискота не хода понеже не ми харесва нито музиката нито обстановката некакви гейчета и к**вички .... а и приятелите едни приятели само си мислят как да ебнат някои момиче и да я оставят и как да се напият напушат и тн./// и са разни гадни фешанчета....и просто немога да излизам с тях....
    ta za zna4isega za sebe si si obob6tavam:
    1. ti si na 20, misle6t za normalno da hodi s 14 godi6na
    2. ti si na 20 i nqma6 i 1 fr, s koito da izkara6 nova godina
    3. ti si na 20 i ne pie6 izob6to, kamo li da py6i6
    4. ti si na 20 i ne hodi6 po zavedeniq, diskoteki ala bala
    5. ti si na 20 i si nekav takav hiper 4yvstvitelen - li4no zakly4enie ot posta ti

    ------
    li4no mnenie: 4ovek beznadejden si....
    ama poneje e forum i ne trqq te kritikyvam az vikam hva6tai se da izliza6 na lqvo, na dqsno... nqma drygo re6enie prosto nqma i nqma... ako 4eka6 priqtelkite da gi sre6ta6 v irc ....

    p.p. ne moga ti prostq tva za fe6anite
    Нещо лошо да има?!?!?!Т'ва,че тебе те кефят некви тъпаци си е твоя работа!
    Баси ограниченото мислене имаш... (лично заключение от поста ти)
    kakto zabelqza nqkoi mesta pi6e6e "li4no mnenie" i tn.... pak i tova si e forum imam pravo na li4no mnenie... + tova ako ima6 predvid specialno za shemata deto napisah za fe6anite -~=> 1no 4e be6e bazik i 2ro 4e avtora ima stranna predstava za feshanite
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    1 089
    Съгласен с wasntme, освен с това че е безнадежден. Няма нищо пич ще се оправиш.
    Заповядай
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=147886

    Няма нужда да ми благодариш

  10. #10

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    aRbAnaSi PaLaSs;]
    Мнения
    601
    ( що да е безнадежден бе просто различни представи )ще излизаш повече и ще си намериш и приятели и приятелка

  11. #11

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    shumen
    Мнения
    434
    Цитирай Първоначално написано от Alabalaportokala
    Съгласен с wasntme, освен с това че е безнадежден. Няма нищо пич ще се оправиш.
    Заповядай
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=147886

    Няма нужда да ми благодариш
    aaaaaa pi4 cepi6 absyrd da my dade link kam sobstvenata si tema i filosofiq awesome....
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  12. #12
    vodka_f - И какво сам да излзиам като ненормален и какво да правя като не познавам никои ?! Апък е пълно с някакви ''гъзарчета'' дето наи много да се збия с тях от колкото да завържа някакво приятелство....

    Alabalaportokala - Съжелявам но просто не ме кефи това да чукаш момиче и да я остввиш...знам прави ми се секс но кво да правя да ида да хвана някои и да я изчукам и на сутринта да ия зарежа ? ИЛи тя да ме отреже понеже е курва? Еми сори ама аз необичам таквиа мразя курвичките ако беше за единия секс еи колко ги има ...ама не въпроса до секс-а въпроса е до любовта а истинската любов а не някакво лигаво жалко подобие на любов...

  13. #13
    Повече от фен Аватара на VampireGirl666
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    355
    Ако толкова ти харесва това момиче и ако се чувстваш добре с нея по-добре направи всичко възможно да я спечелиш отново.Независимо,че ти си на 20,а тя на 14,за любовта граници няма.А ако те отреже,по-добре разгледай списъка с приятели,все ще има някой който не е фешън и такива работи.Излизайте заедно там където на теб ти харесва и все от някъде ще срещнеш момичето,което търсиш.Успех!

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от VampireGirl666
    Ако толкова ти харесва това момиче и ако се чувстваш добре с нея по-добре направи всичко възможно да я спечелиш отново.Независимо,че ти си на 20,а тя на 14,за любовта граници няма.А ако те отреже,по-добре разгледай списъка с приятели,все ще има някой който не е фешън и такива работи.Излизайте заедно там където на теб ти харесва и все от някъде ще срещнеш момичето,което търсиш.Успех!
    Не!Момиче на 14 не заслужава да е с такова момче...Защото повечето са на моментни желания и като гледам тя също е така... Някак си е тъпо да ходиш с момиче с 6 години по-малко от тебе...
    Прави ми впечатление,че е умен и ме съмнява да намерят много теми за разговор с нея...
    Ще му е гадно известно време,но ще му мине!
    Пич,зарежи я!Не те оценява и не те заслужава!Детска му работа..

  15. #15
    Не си заслужава нито да ходиш с нея,нито да страдаш...Тя е на съвсем друг акъл от теб.Ти си на 20,бе,човек-осъзнай се.Сега ти е времето да живееш супер...Намери си един-двама приятели,които да понасяш:да не са фешъни,да не гледат само как да се напушат/напият/нае.бат...не може да нямаш поне един такъв фр...Излизате заедно,запознаваш се с неговите познати,сприятелявате се,"появяват" се момичета и всичко ще се нареди с времето...Не бива да си пропиляваш живота...Живей пълноценно.
    Let the beats control your soul...

  16. #16
    Абе то има един ама тои пък е работохолик само работи и нему остава време..... и така пфф...баси супер ми е тъпо.... снощи прекарах нова година с псто си ,.....много яко беше....пфф аре и за много години,..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си