.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    софия
    Мнения
    33

    ДИЗАЙН-НЕЩО ИЗКЛЮЧИТЕЛНО :)

    здр на вси4ки нова с1м интересувам се от дизайн рисуване и т.н. (вси4ко св1рзано с изкуство) Ако някой има сходни интереси може да пи6е амии исках и да попитам някой знае ли за някакви конкурси в тази област ? (понеже искам да докажа на майка си 4е беше грешка 4е ме записа в гимназия по икономика ) иии това е об6то взето пи6ете 6те обменяме опит и т.н.

  2. #2
    Аватара на bebe_s_bazuka
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    ~~~*В*тВоИте*МеЧтИиИ*~~~
    Мнения
    141
    Здравей и аз като теб съм почти същото положение.И аз се интересувам от дизайн и рисуване,но за жалост уча тази скучна икономика.Може би щях да избера да уча дизайн,но никога не съм била подкрепяна и окуражавана от родителите ми и за това аз ибрах икономиката с мисълта,че нямам талант да рисувам.За конкурси не знам точно ,но можеш да се разровиш в google там няка как да не намериш нещо.Успех
    ОТМЪЩАВАЙ НА ВРАГОВЕТЕ СИ ЧРЕЗ ЛИЧНИТЕ СИ УСПЕХИ!!!

  3. #3
    Голям фен Аватара на BluE_s
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Неизвестно...
    Мнения
    682
    Защо си оставила майка ти да те запише?!?! Предполагам че си на около 14 и би трябвало вече да взимаш сама решенията

  4. #4
    във форума на photoshop-bg.com има раздел конкурси, там може да участваш в разни такива мероприятия

    Имаш ли неща, които да можем да разгледаме?

  5. #5

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    софия
    Мнения
    33
    с1жалявам 4е не писах по-рано но сега влязох отново ами мн е гадно така когато нямам желание за това (да у4а банково дело) а п1к и има мн деца които са искали да у4ат то4но в тази паралелка а аз заемам едно нап1лно неперспективно място там т1й като мисля да прод1лжа по натат1к не6то св1рзано с изкуство вс16тност с1м на 15 нооо когато се записвах в др у4или6те аз нямах думата. майка ми смята6е 4е това е подходя6то за мен ... амии имам разни скици ноо не са на компют1ра 6те се опитам в наи скоро време да ги сканирам и 6те намеря на4ин да ви ги покажа

  6. #6
    в момента тече един страхотен конкурс, който е за доста напреднали, но ако проявяваш желание: цък тук

    ако имаш проблем с линка пиши, ще кача някъде .pdf файла.

  7. #7
    вй и аз съм доста запален в тая област Разгледай този сайт има доста различни конкурси http://www.worth1000.com ... Да наистина пожажи нещо твое да видим


    P.S стига сте писали с 1

  8. #8

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    софия
    Мнения
    33
    супер мн мерси за линковете мисля че намерих подходящ конкурс работя по сканирването на скиците ми

  9. #9
    a znaete li kude ima kursove svurzani s moden dizain iiii da davat nqkakav sertifikat ili ne6to takova!za6toto mi haresva mn da se zanimavam s tova,no za sjalenie mai nqma hlqb v tazi profesiq v BG (ako spored vas tova ne e taka pi6ete....molq vi obedete me v obratnoto) iiii nqma smisul da se zabivam da go u4a kato vis6e!

  10. #10

    Re: ДИЗАЙН-НЕЩО ИЗКЛЮЧИТЕЛНО :)

    Цитирай Първоначално написано от sandre7o
    здр на вси4ки нова с1м интересувам се от дизайн рисуване и т.н. (вси4ко св1рзано с изкуство) Ако някой има сходни интереси може да пи6е амии исках и да попитам някой знае ли за някакви конкурси в тази област ? (понеже искам да докажа на майка си 4е беше грешка 4е ме записа в гимназия по икономика ) иии това е об6то взето пи6ете 6те обменяме опит и т.н.

    Ами аз съм в специализаирана паралелка по Изобразително Постоянно ни казват какви конкурси има,така че аз мога постоянно да те уведомявам
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  11. #11
    В момента има конкурс на тема Чарли Чаплин...нз дали си чула, но срока е дълъг и има всякакви варианти за участие от рисунки до клипчета, ако се интересуваш...
    А иначе съжалявам за твоята история, много е гадно родителите да се налагат така особено при положение ,че на децата им е ясно с какво искат да се занимават
    А иначе не е късно да започнеш да се занимаваш с рисуване стига да имаш желание....измоли за уроци или както ти си се ориентирала участвай в конкурси Мога да ти казвам периодично за разни конкурси като има ако искаш и успех!

  12. #12
    За конкурси мисля,че трябва да разглеждаш в интернет от време на време...Аз от там намирам....Ако решиш да участваш - УСПЕХ А за дизайн и рисуване-аз също съм с такива интереси,занимавам се отдавна и страшно много ми харесва...Обикновено уроци има в общинските центрове,но не знам дали на теб това ще ти помогне.Good luck
    "Човек се дави не защото е скочил,а защото е останал под водата!!!"

  13. #13
    Азз преди ходех на рисуване
    и там постоянно участвах в конкурси ..
    можеш да се запишеш :- )

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си