.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 27
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Своге
    Мнения
    2 294

    Въпрос за премахването на вируси с NOD32

    dobur ve4er imam vupros otnosno NOD32 kogato ima virus v komputura kakvo po-to4no trqbva da se poqvi,za6toto na men predi malko mi se poqviha edni ne6ta i kak moga da proverq dali imam virus (kude trea da 6trakna za da vidq) благодаря предварително


    Нарушение на т. 7 от правилата на форума! (от Ruthless)
    И култура не ми липсва да подпаля , трябва ми запалка !

  2. #2

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Карнобат
    Мнения
    129
    И аз съм с тази програма и не съм на ясно как се работи с нея,мисля че успявам да сканирам за вируси ама секи път като на магия незнам как го прая апък ми се е случвало да се появи един червен прозорец и там горе в ляво има едно око...пише нещо на английски и показва къде се намира файла,мисля че това значи че имаш вирус апък когато си го сканирам просто нямам представа кое е вирус и кое не Някой май трябва да помогне и на мене
    Цял ш*бан живот дишаш прахта.
    Цял ш*бан живот пълзиш в пепелта.
    Започнал си да гниеш отвърте,
    за теб няма да има `утре`.
    Ти си човек,обречен да страда.
    Хванал си влака за ада!

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Своге
    Мнения
    2 294
    Цитирай Първоначално написано от BuBs
    И аз съм с тази програма и не съм на ясно как се работи с нея,мисля че успявам да сканирам за вируси ама секи път като на магия незнам как го прая апък ми се е случвало да се появи един червен прозорец и там горе в ляво има едно око...пише нещо на английски и показва къде се намира файла,мисля че това значи че имаш вирус апък когато си го сканирам просто нямам представа кое е вирус и кое не Някой май трябва да помогне и на мене
    аа то4но тва ми се появи и на мене,аз натиснах "леаве"после не помня
    И култура не ми липсва да подпаля , трябва ми запалка !

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    В кибер пространството ...
    Мнения
    403
    Няма ли да се научите?
    НОД32 Е хубаво ,когато се купува, но не и когато е кракната (пиратската).
    Лепвайте Simantec или Kaspersky и мирна ви глава

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Своге
    Мнения
    2 294
    Цитирай Първоначално написано от amadeus-bg
    Няма ли да се научите?
    НОД32 Е хубаво ,когато се купува, но не и когато е кракната (пиратската).
    Лепвайте Simantec или Kaspersky и мирна ви глава
    а ве еи 6те си избирам която си искам програма,а касперски втори път няма да използвам(познаи за6то).и второ аз непитам коя програма да си избера,а питам за проблем с нод32
    И култура не ми липсва да подпаля , трябва ми запалка !

  6. #6

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Shumen
    Мнения
    830
    Ne znam kakvo trqbva da napravish ama e dobre samo da kaja pone 1 pyt na 2 sedmici da puskahs programata da pochisti i da iztrie nepotrebnite faelove
    Хайде с мен по-смел бъди в любовта аз да те светна.
    Довери се, довери о-о-о-о.
    Като капка карамел по езика ти ще лепна ти,
    вкуса ми осети о-о-о-о.
    Опитай мене ти,
    Целувай мене ти, усещаш ме нали

    http://geimarkata.aha.bg/

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Своге
    Мнения
    2 294
    Цитирай Първоначално написано от ^Game_Master_F^
    Ne znam kakvo trqbva da napravish ama e dobre samo da kaja pone 1 pyt na 2 sedmici da puskahs programata da pochisti i da iztrie nepotrebnite faelove
    благодаря 6те използвам съвета ти
    И култура не ми липсва да подпаля , трябва ми запалка !

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    В кибер пространството ...
    Мнения
    403
    Ми хубавоо щом ще оставаш с нод-ката ще ти трябват допълнителни защити.Свали си CClener,ad-aware,regisry mechanick,trojan remover ...

  9. #9
    Супер фен Аватара на slavito007
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Sin City
    Мнения
    1 768
    Ако ти изкочи такъв червен прозорец :

    Значи имаш вирус . Кликаш на Clean или в краен случай на Delete.
    Когато сканирваш ръчно с програмата, при намиране на вирус излиза по-малко нормално прозорче и ще те пита същото.
    Цитирай Първоначално написано от charlotte^
    Цитирай Първоначално написано от thefreak
    Известно ли ти е с какво се пълни пениса като се втвърдява ?
    Сигурно с ракия.
    Мисля да ги наритам или да падна върху тях, но този път нарочно Mad Surprised

  10. #10
    Голям фен Аватара на Ruthless
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    906
    iliana_svoge, чрез натискане на бутона "Leave" си отложила почистването или изтриването на вируса, от което следва, че в момента имаш вирусче в своя компютър. Затова ти предлагам да влезеш: тук и да следваш инструкциите за премахването на вируси. После, ако искаш да си убедена, че си чиста:

    Изтегли HiJackThis
    http://www.trendsecure.com/portal/en...HiJackThis.exe

    1. Влез в HiJackThis
    2. Избери Do a System scan and save a logfile
    3. Ще ти се появи Notepad, копирай, каквото ти покаже и го copy/paste тук.

    Като за финал препоръчвам на всички ползващи NOD32 v2 т.е. версия, като на това момиче, да преминат към NOD32 v3 или към новия продукт на компанията ESET Smart Security, за повече информация:

    http://nod32.bg/forum/viewtopic.php?...6a0efa59ee7c96
    http://nod32.bg/forum/viewtopic.php?...6a0efa59ee7c96
    http://nod32.bg/forum/viewtopic.php?...6a0efa59ee7c96
    http://nod32.bg/forum/viewtopic.php?...6a0efa59ee7c96


    ВНИМАНИЕ!!!
    За да няма вече такива грешки:

    1. Влезте в NOD32 Control Centre (в долния десен ъгъл иконката на NOD32)
    2. Изберете AMON
    3. Изберете Setup
    4. Отидете на Actions
    5. Сложете отметка на Clean automatically и Move newly created file to Quarantine

    Clean automatically - Автоматично почиства откритите заплахи
    Move newly created file to Quarantine - NOD32 премества всички заразени новосъздадени файлове под карантина , за да попречи те да бъдат стартирани.

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Своге
    Мнения
    2 294
    Цитирай Първоначално написано от Ruthless
    iliana_svoge, чрез натискане на бутона "Leave" си отложила почистването или изтриването на вируса, от което следва, че в момента имаш вирусче в своя компютър. Затова ти предлагам да влезеш: тук и да следваш инструкциите за премахването на вируси. После, ако искаш да си убедена, че си чиста:

    Изтегли HiJackThis
    http://www.trendsecure.com/portal/en...HiJackThis.exe

    1. Влез в HiJackThis
    2. Избери Do a System scan and save a logfile
    3. Ще ти се появи Notepad, копирай, каквото ти покаже и го copy/paste тук.

    Като за финал препоръчвам на всички ползващи NOD32 v2 т.е. версия, като на това момиче, да преминат към NOD32 v3 или към новия продукт на компанията ESET Smart Security, за повече информация:

    http://nod32.bg/forum/viewtopic.php?...6a0efa59ee7c96
    http://nod32.bg/forum/viewtopic.php?...6a0efa59ee7c96
    http://nod32.bg/forum/viewtopic.php?...6a0efa59ee7c96
    http://nod32.bg/forum/viewtopic.php?...6a0efa59ee7c96


    ВНИМАНИЕ!!!
    За да няма вече такива грешки:

    1. Влезте в NOD32 Control Centre (в долния десен ъгъл иконката на NOD32)
    2. Изберете AMON
    3. Изберете Setup
    4. Отидете на Actions
    5. Сложете отметка на Clean automatically и Move newly created file to Quarantine

    Clean automatically - Автоматично почиства откритите заплахи
    Move newly created file to Quarantine - NOD32 премества всички заразени новосъздадени файлове под карантина , за да попречи те да бъдат стартирани.
    oh izvinqvai,ama nemoga da namerq kude e tva Network Connections
    pp mn me e strah ot toq virus i dano se oprava,4e naprao ne mi se misli tursih go tva Network Connections oba4e nz 6to ne go namerih pomognete
    И култура не ми липсва да подпаля , трябва ми запалка !

  12. #12
    Аватара на Mitio_man
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    EastPerih (Исперих)
    Мнения
    537
    Цитирай Първоначално написано от slavito007
    Ако ти изкочи такъв червен прозорец :

    Значи имаш вирус . Кликаш на Clean или в краен случай на Delete.
    Когато сканирваш ръчно с програмата, при намиране на вирус излиза по-малко нормално прозорче и ще те пита същото.
    излиза ми точно тъкъв прозорец,но забележи че и Delete, и Clean са затъмнени и когато се пробвам да ги натисна, нищо не става.какво да правя ?

  13. #13
    Супер фен Аватара на slavito007
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Sin City
    Мнения
    1 768
    Цитирай Първоначално написано от Mitio_man
    излиза ми точно тъкъв прозорец,но забележи че и Delete, и Clean са затъмнени и когато се пробвам да ги натисна, нищо не става.какво да правя ?
    Еми то и тука е така
    Трябва да натиснеш там най-горе вдясно двете триъгълничета дето са надолу, за да се затвори прозореца.Ако е така както е тука, просто антивирусната ти казва, че имаш вирус и се е погрижила за бего като го е пратила в карантината, където той нищо не може да прави. Дефакто само те осведомява и ти само трябва да затвориш прозореца.
    Цитирай Първоначално написано от charlotte^
    Цитирай Първоначално написано от thefreak
    Известно ли ти е с какво се пълни пениса като се втвърдява ?
    Сигурно с ракия.
    Мисля да ги наритам или да падна върху тях, но този път нарочно Mad Surprised

  14. #14
    Голям фен Аватара на Ruthless
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    906
    oh izvinqvai,ama nemoga da namerq kude e tva Network Connections
    pp mn me e strah ot toq virus i dano se oprava,4e naprao ne mi se misli tursih go tva Network Connections oba4e nz 6to ne go namerih pomognete
    Отвори Start -> Settings -> Network Connections


    Mitio_man, вирусът създава файл в C:\Windows\System32 , NOD32 не може да почисти този файл под нормален режим, затова е препоръчително да се премине под Safe Mode, за да се почисти. Иначе както сами виждате под нормален режим не може т.е. няма Clean и Delete.

  15. #15
    Аватара на Mitio_man
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    EastPerih (Исперих)
    Мнения
    537
    еми той файла значи отива под карантина-това го знам,но знаете ли какво открих ей ся-в папката на NOD32-Eset, има една папка infected и там са файловете под карантина.и аз ги изтрих от там.

    Правилно ли съм направил,защото се съмнявам да не съм ги премахнал от карантината и да съм ги пратил пак да действат в компютъра ми?!?!?или съм ги изтрил от компютъра завинаги ?!?!?как мислите?


    Иванчо имал странна болест-всеки път когато запалел цигара пред баща си му потичала кръв от носа...

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Своге
    Мнения
    2 294
    xmm gledaite kolko ineteresno se polu4avaoneje nemojah da se spravq s nodkata mi pratiha AVAST taka avast proveri celiq komp i ne otkri virus,a kato otvorq nodkata mi pi6e zarazeni 27 i iz4isteni 7 xmm kvo staa nemoga da razbera nqkakvi idei?
    И култура не ми липсва да подпаля , трябва ми запалка !

  17. #17
    Голям фен Аватара на Ruthless
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    906
    Mitio_man, влез в NOD32 Control Center -> NOD32 System Tools -> Quarantine , виж там ли са още за всеки случай. Не съм много сигурен, защото тази v2 много яко съм я забравил.

    iliana_svoge, инсталация на две антивирусни системи довежда до пълен крах на системата. Двете до толкова могат да си пречат, че да не хвани нито едната вирус. Затова влез в Start -> Settings -> Control Panel -> Add or Remove Programs и деинсталирай Avast . Рестартирай, ако не ти пойска. След рестартирването влез в Program Files и се огледай за папка с име Avast или нещо такова и ако има я изтрии. После използвай тези инструкции, за да премахнеш вирусите:

    http://nod32.bg/forum/viewtopic.php?...6a0efa59ee7c96

    Моля те, прочети първия ми пост по темата и изпълни инструкциите, за да премахнеш вурисет.

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Своге
    Мнения
    2 294
    Цитирай Първоначално написано от Ruthless
    Mitio_man, влез в NOD32 Control Center -> NOD32 System Tools -> Quarantine , виж там ли са още за всеки случай. Не съм много сигурен, защото тази v2 много яко съм я забравил.

    iliana_svoge, инсталация на две антивирусни системи довежда до пълен крах на системата. Двете до толкова могат да си пречат, че да не хвани нито едната вирус. Затова влез в Start -> Settings -> Control Panel -> Add or Remove Programs и деинсталирай Avast . Рестартирай, ако не ти пойска. След рестартирването влез в Program Files и се огледай за папка с име Avast или нещо такова и ако има я изтрии. После използвай тези инструкции, за да премахнеш вирусите:

    http://nod32.bg/forum/viewtopic.php?...6a0efa59ee7c96

    Моля те, прочети първия ми пост по темата и изпълни инструкциите, за да премахнеш вурисет.
    a ne moje li da iztriq nod32 poneje fr mi kazaha 4e avast e mn dobur?
    И култура не ми липсва да подпаля , трябва ми запалка !

  19. #19
    Голям фен Аватара на Ruthless
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    906
    Ти си решаваш, но Avast, не е толкова добър, колкото се твърди, но решението си е лично твое.

  20. #20
    Аватара на Mitio_man
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    EastPerih (Исперих)
    Мнения
    537
    Цитирай Първоначално написано от Ruthless
    Mitio_man, влез в NOD32 Control Center -> NOD32 System Tools -> Quarantine , виж там ли са още за всеки случай. Не съм много сигурен, защото тази v2 много яко съм я забравил.
    Еми няма ги там файловете,аз още вчера видях,че ги няма.само се опасявам да не съм ги премахнал от карантината,без да съм ги изтрил.това ми беше въпроса


    Иванчо имал странна болест-всеки път когато запалел цигара пред баща си му потичала кръв от носа...

  21. #21
    Голям фен Аватара на Ruthless
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    906
    Щом ги няма значи не са под карантина. Влез под Safe Mode и сканирай за всеки случай... Използвай тези инструкции:
    http://nod32.bg/forum/viewtopic.php?...6a0efa59ee7c96

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Своге
    Мнения
    2 294
    Цитирай Първоначално написано от iliana_svoge
    xmm gledaite kolko ineteresno se polu4avaoneje nemojah da se spravq s nodkata mi pratiha AVAST taka avast proveri celiq komp i ne otkri virus,a kato otvorq nodkata mi pi6e zarazeni 27 i iz4isteni 7 xmm kvo staa nemoga da razbera nqkakvi idei?
    a puk sega kato pusnah nodkata da se skanira ne otkriva nit6to molq da mi otgovori Ruthless 6toto gledam 4e toi na dobre razbira ama i drugite de oh naprao mi se reve nz kvo da praa ni6to ne moga da mu se nevidi
    И култура не ми липсва да подпаля , трябва ми запалка !

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Своге
    Мнения
    2 294
    a i nali nodkata se skanira taka:control centur---->amon------>i to samo po4va?
    И култура не ми липсва да подпаля , трябва ми запалка !

  24. #24
    Супер фен Аватара на slavito007
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Sin City
    Мнения
    1 768
    Цитирай Първоначално написано от iliana_svoge
    a i nali nodkata se skanira taka:control centur---->amon------>i to samo po4va?
    не
    Threat Protection Modules > Nod32 > In-dept analysis и така почва
    Цитирай Първоначално написано от charlotte^
    Цитирай Първоначално написано от thefreak
    Известно ли ти е с какво се пълни пениса като се втвърдява ?
    Сигурно с ракия.
    Мисля да ги наритам или да падна върху тях, но този път нарочно Mad Surprised

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Своге
    Мнения
    2 294
    aaaaaa hora stana na 30% i mi se poqvi prozroec i na nego izlezna virusa i as natisnah delete i toi iz4ezna tva ozna4ava li 4e as sum iztrila virusa ???molq vi kajete mi da izleznaxa mi i o6te 3 i tqh iztrih
    И култура не ми липсва да подпаля , трябва ми запалка !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си