.
Отговор в тема
Страница 1 от 10 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 235
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    540

    Къв ти е проблема

    Айде кажете сега какво ви мъчи,излейте си яда и негативизма,оплачете се от скапания живот и бъдете щастливи



    Moderated by miloto
    т.1 от Правилника
    98% от младото поколение харесва чалгата!
    Ако си от 2%, които я мразят сложи това в подписа си.
    Maybe I'm addicted, I'm out of control,but you're the drug,that keeps me from dying...
    all I really know is,you're the only reason I'm trying...

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Sofia
    Мнения
    256
    мразим цска , мразим реал мадриТ , мразим курвите , мразим надуфките , мразим живота , мразим любовта , винаги когато намеря момиче за мен всичко се проваля .... мразим сичко ... !!!!!!!! доволно ?

  3. #3

    Re: Къв ти е проблема

    Цитирай Първоначално написано от love_enrique
    Айде кажете сега какво ви мъчи,излейте си яда и негативизма,оплачете се от скапания живот и бъдете щастливи
    hah 6to da e gaden... daje si e po4ti pefekten :P

  4. #4
    Супер фен Аватара на slavito007
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Sin City
    Мнения
    1 768
    Навънка е почти метър сняг, продължава да вали ище натрупа още толкова най-вероятно, а аз утре трябва да ходя до центъра
    А това е километър и пполовина по дяволите!
    Цитирай Първоначално написано от charlotte^
    Цитирай Първоначално написано от thefreak
    Известно ли ти е с какво се пълни пениса като се втвърдява ?
    Сигурно с ракия.
    Мисля да ги наритам или да падна върху тях, но този път нарочно Mad Surprised

  5. #5
    хах хубава тема,обещавам да я посетя когато се сдухам,че в момента нямам повод да се оплача (да чукна на дърво)
    Не Използвам авто-бронзанти,изкусвена коса нямам,прашките не си показвам...ем не ми се кефиш нали?!?

  6. #6
    Аватара на nicolepcd
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Враца
    Мнения
    2 267
    Преди броени минути ми направиха такъв номер, че ще го помня цял живот Писна ми от хора, които не мислят какво правят, и се излагат много яко!!! Простооо... не знам как ще я карам вече... А... няма да говоря за тва, че ми ставаа... супер кофти, защото не го очаквах от тоя човек Тааа... какъв ми е проблема??? Всичко ми е проблемно! Мразя всичкооооооооо, единственото, което ме радва са приятелите ми, които поне ме разбират... Мразя училището, защото е пълно с идиоти и с хора, които никога не могат да се поставят на твое място, когато имаш проблем!!! Мразя всичко в момента, утре очаквайте да не е така Оффффффф, чао. Иии... май няма смисъл да се ядосваме, защото нищо не можем да направим Миии... айде... дано няма много коментари като моя.

  7. #7
    Аватара на AFT
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    40 Miles from the Sun
    Мнения
    2 976
    Тая тема е само за мрънкала като мен. Ама някак си нямам желание да говоря за проблемите си тук. =] И все пак - животът е хубав.

  8. #8
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    Мразим жълти цигани,емо-та,депресирани пyтки..
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  9. #9

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    БуРГаС бИЕ
    Мнения
    143
    ОоОоо точно преди малко вече преля чашата сичко....един уж фр толкова многоооо да ме ядоса просто не не не е истина и само щото не излезнах с него на кафе и му отказах да ходим на някакъв купон дето амй никой нямаше да познавам иии от всичкото от горе е фр на бившия ми не се познавахме толкова личноооооооо няма да си излзиам целия яд щото някой хора от форума ще се стрестнат ...хихи

  10. #10
    И на мен ж момента ми е супер сдухано ,така че ще си излея душата ама само дано не ви депресирам !!!
    Попринцип съм уникален оптимист и даже на най-лошото намирам добра страна ,ама в моментааа даже не търся
    Значи:
    1 тъпото даскало почва и съм 7 клас затрупана съм от др и с тая стачкааа нямам време да се обърна
    2 по принцип обичам сняг и то много ама ся като отида на даскало тъпанарите от моя клас ше ме избият с тия снежни топки +тфа улиците не са почистени изобщо и днес се хлъзнах поне 10000 пъти за малко да се пребия
    3 гаджето ми се тръгва на 5 януари заминава на 1000 км от мен (в Атина) и ще се видим след 4 месеца
    4 днеска яко се скарах с наще
    5 една фр иска да се видим а аз се няям време и утре пък за капак на всичко тряя да у4а както споменах по-горе


    таа така кат гледате някой може да каже ,че тфа не са проблеми ама ся съм ядосана иии... ;(

  11. #11
    Проблема ми е, че не мога да се преборя със себе си.. С чувствата си към един човек на който не му е до мен и ме смята за велика г-жа Досада! Погубих достойнство зареди него. Не мисля. Действам слушайки сърцето си, но от тая вечер нататък си обещавам да го запратя там където и спътниците на НАСА няма да доловят сигнал от него. Усещам се, че не си го казвам за първи път, но се надявам да е за последен. Знам, че той това чакаше цели 2месеца през които не можах да се примиря ЗАВИНАГИ с раздялата ни. Сега поне ще е щастлив. Дай Bоже! Нека!
    Искам сродна душа. Искам да обичам някой така както него, но във всеки друг виждам неговото лице. Всичко се базира на сравнения.
    НЕ МОГА ДА СЕ ПОНАСЯМ. КОГА ЩЕ СВЪРШИ ВСИЧКО?
    Не го искам! <-- Дано някой ден това стане истина. Ще го доживея ли?
    Хем го искам, защото го обичам и много ще ме боли ако стане нещо с него, хем ми е вече анти тоя типяга!
    В момента бих могла да имам само взаимоотношения с момчета просто за момента и кефа. Плаша се от любовта. Имунизирана съм срещу нея. КОГА ВСИЧКО ТОВА, ЩЕ СВЪРШИ И ЩЕ ИМАМ МИР СЪС СЕБЕ СИ! Удавих се от сълзите си...!!!

    Реалния свят не е оферта... Да прибягаме към алтернативни варианти.

  12. #12
    Супер фен Аватара на Anf3tamin4o
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    От =МърЗеЛаНдИя=
    Мнения
    2 169
    Нещо от снощи алкохола ............. и от нова година влия е зле и искам да се оплача че ще лягам
    Много ме мързеше и все още ме мързи и едва-едва написах това отгоре.
    My Face

  13. #13
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    Цитирай Първоначално написано от Anf3tamin4o
    Нещо от снощи алкохола ............. и от нова година влия е зле и искам да се оплача че ще лягам
    да дойда да легнем двамата ако си момиче
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  14. #14
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    Пловдив
    Мнения
    248
    Мразим черно-белите цигани гадните пънкари и шибаните емо-та

  15. #15
    Голям фен Аватара на BluE_s
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Неизвестно...
    Мнения
    682
    Цитирай Първоначално написано от cracken
    мразим к***те , мразим надуфките , мразим живота

  16. #16
    Аватара на nicolepcd
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Враца
    Мнения
    2 267
    В колко от вашите коментари намирам още от моите проблемиии... Поне не съм само аз Айде... и главата ме цепи на всичкото отгоре... мааани, мааани... Надявам се днес като седях в снега, който във Враца е... над 30СМ, защото НИКОЙ НЕ СЕ НАЕМА ДА ПОЧИСТИ СНЕГА... та нядявам се утре да не подсмърчам!!! Нема грешка простооо... айде... със здраве!

  17. #17
    когато ми е кофти 6те пиша
    По-добре да изгубиш една минута от живота си от колкото да изгубиш живота си за една минута

  18. #18

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 070
    вчера ми беше най-гадния 1-ви.. цял ден не се бях виждала с мойта любоф и... така исках да го видя че.....но като дойде към 6 и 30 и ми каза че си тръгва след час..и просто неможах да се здържа и ревнах много ми е кофти ии.. ми е супер самотно и при мисълта че ще го видя чак след 2 седмици и нещо ии...

  19. #19
    Аватара на midle
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    people`s wet dreams
    Мнения
    336
    Мразя когато имам ангажименти

  20. #20
    sega moje li i az da vi pomolq za pomo6t 6te se opla4a tukmo tova mi trqbva ! mm taa zna4i edin put sled kraq na 4asa po angl az vzeh u4ebnika i frasnah edna fr po glavata silno kolkoto dA q zaboli i tq se oburna i me ritna silno sled tva az pak q udarih i pak me ritna men mn me zabolq i kato otidohme vstaqta det 6te6e da se provede sledva6tiq 4as zapo4nah da q oobijdam dostatu4no gadno i tq mi kaza 4e ne me 4uva i i izveduj mnogo qk 6amara mi zabi mnogo me zabolq ama se zasmqh i go prieh na 6ega ama po vreme na 4asa mnogo me zabolq i mi se podu buzata :neutral: i si kazah 4e v golqmoto 6e q sma4kam i pre golqmoto mejdu4asie q iz4akah pred magazina i tq vurve6e pred men i kato stignahme do edin parking q izvikah i tq se oburna i az takuv 6amar i zabih tq se vbesi zapozna da me rita da me skube i az praveh su6toto i kato se ponabihme se usmihnah i kazah 4e sum dovolna 4e sum si otmustila za bolezneniq 6amar i tq mi kaza ku4ka ma ne na 6ega i hubavo i pove4eto momi4eta stanaha svideteli na boq ama te mai ne znaqt za kfo stava duma i sig sa si pomislili 4e sum go napravila bez pri4ina i sega me e strah tq da ne nastroi celiq klas sre6tu men e momi4etata de a i osven tova tq znae koi si haresvam i me e strah da go prelusti i da si stanat gajeta i ako tova se slu4i prosto 6te pripadna smqtam 4e imam osnovaniq da se pritesnqvam tui kato minalata godina tova momi4e i o6te edno mnogo me tormozeha cqla sedmica za6toto im bqh govorila zad gurba i sega mnogo se pritesnqvam da ne prelusti mom4eto koeto tolkova mnogo haresvam a ako tova stane ne znam kak da reagiram .A az vsu6tnost vuob6te ne znam kak da reagiram kato otida na u-6te sled vakanciqta (koqto te4e s pulna gas)misleh kato otida na u-6te da i se izvinq ili puk da i 4estitq novata godina vse 1 ni6to ne se e slu4ilo no spored men tova 6te e glupavo sega se nadqvam da ne pipa mom4eto koeto si har
    PP:mnogo sum blagodarna koito pusnat mneniq i za men tui kato kogato popitam mama ili nai-dobrata si fr kakfo da napravq ako ne6to podobno se slu4i te ne mi otgovarqt a samo mi kazvat da ne se pritesnqvam umolqvam vi da pusnete komentar4eta tui kato tezi ne6ta me mu4at ot mnogo vreme i molq vi da se nadqvate nito dno ot predpolojeniqta mi da ne se sbudne !BLAGODARQ VI V MOMENTA VI 4UVSTVAM NAI_BLIZKITE MI HORA SPOSOBNI DA ME UKURAJAT 4NG

  21. #21
    imam i drugi problemi zna4i 1.
    sega e 01:51 sutrinta ii ako si legna v 3 6toto do togava mi se sedi me e strah da ne mi se obrazuvat senki pod o4ite
    2.
    pisah mnogo dulgo pismo kato otgovor na tozi vupros da si izleem du6ata i sega ne go vijdam ami ako ne sum uspqla da go izpratq to4no tuka ami e popadnalo kato otgovor nqkude drugade kudeto vuob6te ne stava duma za tova i moje da mi se podigravat

  22. #22
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    боли ме главата! сутринта (както всяка сутрин)тея шибаняци от глобул пак с смс ме събудиха: "моля попълнете вашата фън кол колекция.." бля бля бля... вече втори път им отговарям с смс: "да ви ебъ майката", ама те продължават, мразя ги!!! слушам някви лайняни депресиращи песни, шибания сняг е отврат и Мишелка няма къде да сере, тряа да съм поне час навън с нея, а тя се мъчи... тряа да се изкъпя, ама сичките ги мързи да запалят печка, тряа и да си напрая за мойта стая, ама никой не е нацепил дърва... искам... 3 в 1 ама микровълновата е изключен и ме мързи да я вдигна да я включа... искам и пуканки... искам... да спя с Мишелчо, ама тя като дойде в тъпата ми стая се заплесва по шибания хамстер и само ми скимти, немога да спя... искам да застрелям някого!!! Благодаря за вниманието!

  23. #23
    Аватара на nicolepcd
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Враца
    Мнения
    2 267
    Проблема ми е, че имам само още 3 дена до понеделник... а не съм пипвала по доста от предметите, защото ме мързи да гледам Ще му мисля в петък

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    2 565
    Писнало ми е от всичко и всички!!! Писна ми от тъпото училище! Всъщност се радвам, че съм в него, защото много исках да вляза и сега съм там, ама... нищо не разбирам от математиката, а сега предсоят класните по алгебра и геометрия писнало ми е от всички тия часове английски и въпреки тва не го знам, то е ясно, че аз съм си виновна...писнало и е от хора, които се мислят за Бог, а те са навсякъде около мен!!!От такива, които не приемат различните и им се подиграват, от такива, които не се интересуват от чувствата на другите и ги нараняват непрестанно, подиграват им се.Писн ми от такива, които притежават голямото самочувствие без покритие!!! Писнало ми е от родителите ми, с майка ми например се караме за някви незначими, дребни неща! Писнало ми е от МЕН! Искам да се променя, но ми е трудно, то никой не е казл, че е лесно, ама.... и още от куп неща ми е писнало, ама ще спра до тук!
    ПП В момента ми е писнало от тва, че постоянно ми е студено на ръцете
    Някои сигурно се молят да ми имат проблемите, ама положението ми не е хич цветущо...

  25. #25
    Мразя, когато с майка ми не си говорим с дни, защото се е назлобила доста към момента. Тежко е.
    ...Лудата, която цял живот събира възглавници и се мъчи техния пух да превърне отново в птици...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си